Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

10 Lipiec 2024

Liderzy zespołów 2024 – X kolejka

Do końca tegorocznej rundy zasadniczej w rozgrywkach PGE Ekstraligi pozostały już tylko cztery kolejki. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych drużyn. Nasze zestawienie obejmuje podsumowanie dziesięciu rozegranych rund w tegorocznym sezonie.

9 Lipiec 2024

Awans do finału 2024 FIM Speedway of Nations

Zakończyła się rywalizacja w pierwszym półfinale tegorocznej edycji Speedway of Nations. Polacy zajęli w tym turnieju drugie miejsce i awansowali do sobotniego finału. Bartosz Zmarzlik wywalczył w trzech startach jedenaście punktów i bonus. W pierwszym biegu po doskonałym wyjściu spod taśmy Polska pokonała 7:2 Francję. Triumfował w tej potyczce Zmarzlik. Drugi przyjechał Kubera. Trzeci dojechał […]

9 Lipiec 2024

Zapowiedź: 2024 FIM Speedway of Nations – Semi-final 1

We wtorek 9 lipca Polska wystąpi w pierwszym półfinale tegorocznej edycji Speedway of Nations. Cały tegoroczny turniej rozgrywany będzie na torze Manchesterze w Wielkiej Brytanii. W barwach naszej reprezentacji pojedzie trójka zawodników wytypowana przez trenera Rafała Dobruckiego. Oprócz Bartosza Zmarzlika szkoleniowiec zdecydował się zabrać na te zawody również Dominika Kuberę i Macieja Janowskiego.

7 Lipiec 2024

PGE Ekstraliga: KS Apator Toruń – Orlen Oil Motor Lublin 48:42

KS Apator Toruń wygrał u siebie 48:42 z Orlen Oil Motorem Lublin, w spotkaniu dziesiątej kolejki PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym meczu osiem punktów. Bartek w biegu trzecim najlepiej ruszył spod taśmy, ale na dystansie wyprzedził go Sajfutdinow, który zwyciężył. Zmarzlik zdobył dwa „oczka”. Trzeci przyjechał Przedpełski, a na końcu stawki Holder. Bardzo […]

7 Lipiec 2024

Zapowiedź: KS Apator Toruń – Orlen Oil Motor Lublin

W spotkaniu dziesiątej kolejki PGE Ekstraligi, KS Apator Toruń podejmować będzie u siebie Orlen Oil Motor Lublin. Mecz ten zapowiada się niezwykle interesująco.

6 Lipiec 2024

II miejsce w 1. Finale Indywidualnych Mistrzostw Polski

Za nami pierwszy finał tegorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Polski. Bartosz Zmarzlik zajął w Łodzi drugie miejsce.

6 Lipiec 2024

Zapowiedź: 1. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski

W sobotę 6 lipca na torze w Łodzi zostanie rozegrany 1. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Przypominamy, że najlepszego żużlowca w naszym kraju wyłoni cykl składający się z trzech turniejów.

5 Lipiec 2024

Liderzy zespołów 2024 – IX kolejka

W dniu dzisiejszym prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych drużyn występujących w PGE Ekstralidze w 2024 roku. Nasze zestawienie obejmuje podsumowanie dziewięciu rozegranych kolejek w tegorocznym sezonie.

3 Lipiec 2024

Bauhaus-Ligan: Lejonen Gislaved – Piraterna Motala 56:34

Drużyna Lejonen Gislaved pokonała u siebie 56:34 Piraternę Motalę. Bartosz Zmarzlik w czterech startach zdobył w tym pojedynku jedenaście punktów.

2 Lipiec 2024

Bauhaus-Ligan: Piraterna Motala – Lejonen Gislaved 43:45

Piraterna Motala przegrała u siebie z Lejonen Gislaved 45:43, w spotkaniu ósmej kolejki szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Bartosz Zmarzlik w sześciu startach wywalczył w tym spotkaniu siedemnaście punktów i bonus.

1 Lipiec 2024

Kalendarz Startów – lipiec 2024

W dniu dzisiejszym prezentujemy plany startowe Bartosza Zmarzlika na lipiec. Żużlowiec w tym miesiącu ma wstępnie zaplanowany udział w dwunastu imprezach.

29 Czerwiec 2024

II miejsce w ISS FIM Speedway Grand Prix of Poland

Za nami szósty turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik zajął w Gorzowie drugie miejsce.

29 Czerwiec 2024

Kwalifikacje: ISS FIM Speedway Grand Prix of Poland

Zakończyły się kwalifikacje do sobotniego turnieju Grand Prix Polski w Gorzowie. Bartosz Zmarzlik z czasem 14,625 zajął w nich trzecie miejsce. Najlepszy czas w kwalifikacjach uzyskał natomiast Maciej Janowski 14,532. Bartek zdecydował się na wybór dwunastego numeru startowego. 

29 Czerwiec 2024

Zapowiedź: ISS FIM Speedway Grand Prix of Poland

Miasto Gorzów będzie gospodarzem szóstej rundy tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Turniej w tym mieście zaplanowano na ostatnią sobotę czerwca.

25 Czerwiec 2024

Bauhaus-Ligan: Lejonen Gislaved – Dackarna Malilla 49:41

Drużyna Lejonen Gislaved pokonała na swoim torze 49:41 Dackarnę Malilla. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym spotkaniu trzynaście punktów.

23 Czerwiec 2024

PGE Ekstraliga: ebut.pl Stal Gorzów – Orlen Oil Motor Lublin 34:56

Ebut.pl Stal Gorzów przegrała na własnym torze 34:56 z Orlen Oil Motorem Lublin, w spotkaniu dziewiątej kolejki PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu trzynaście punktów i bonus.

23 Czerwiec 2024

Zapowiedź: ebut.pl Stal Gorzów – Orlen Oil Motor Lublin

W spotkaniu dziewiątej kolejki PGE Ekstraligi, ebut.pl Stal Gorzów podejmować będzie u siebie Orlen Oil Motor Lublin. Mecz ten zapowiada się niezwykle interesująco.

21 Czerwiec 2024

Liderzy zespołów 2024 – VIII kolejka

Za nami już osiem kolejek w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych drużyn występujących w PGE Ekstralidze w 2024 roku.

20 Czerwiec 2024

Mam teraz stworzone idealne warunki do osiągania kolejnych sukcesów

Jesteśmy już za półmetkiem rundy zasadniczej w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Rozmawiamy z Bartoszem Zmarzlikiem na temat jego tegorocznych występów i planów na dalszą część sezonu. Zapraszamy do Lektury! Bartku za nami już pięć rund tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Jakbyś podsumował swoje dotychczasowe starty w SGP 2024? – Myślę, że na pewno na plus. […]

18 Czerwiec 2024

Bauhaus-Ligan: Dackarna Malilla – Lejonen Gislaved 39:51

Drużyna Lejonen Gislaved pokonała na wyjeździe 51:39 Dackarnę Malilla. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym pojedynku dwanaście punktów dla ekipy gości. 

15 Czerwiec 2024

I miejsce w 3P Logistics FIM Speedway Grand Prix of Sweden

Bartosz Zmarzlik wygrał swój pierwszy turniej SGP w tegorocznym sezonie. Polak po zwycięstwie w Grand Prix Szwecji umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej mistrzostw. 

15 Czerwiec 2024

Kwalifikacje: 3P Logistics FIM Speedway Grand Prix of Sweden

Zakończyły się kwalifikacje do sobotniego turnieju Grand Prix Szwecji. Bartosz Zmarzlik z czasem 14,039 zajął w nich jedenaste miejsce. Najlepszy czas w kwalifikacjach uzyskał natomiast Robert Lambert 13,870. Polak zdecydował się na wybór jedenastego numeru startowego. 

15 Czerwiec 2024

Zapowiedź: 3P Logistics FIM Speedway Grand Prix of Sweden

Przed nami już piąty turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy na świecie w sobotę 15 czerwca rywalizować będą na torze w Malilli. 

11 Czerwiec 2024

Bauhaus-Ligan: Lejonen Gislaved – Västervik Speedway 45:45

W rozegranym we wtorek 11 czerwca spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan drużyna Lejonen Gislaved zremisowała u siebie 45:45 z zespołem Vastervik Speedway. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach wywalczył w tym pojedynku dwanaście punktów i bonus. 

7 Czerwiec 2024

PGE Ekstraliga: Orlen Oil Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz 40:20

Orlen Oil Motor Lublin pokonał na własnym torze 40:20 ZOOleszcz GKM Grudziądz. Spotkanie to zostało zakończone po dziesięciu rozegranych biegach z powodu bardzo mocno padającego deszczu. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym pojedynku sześć punktów w trzech startach. 

7 Czerwiec 2024

Zapowiedź: Orlen Oil Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz

Rozpoczyna się runda rewanżowa w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Orlen Oil Motor Lublin w ósmej kolejce ligowej podejmować będzie u siebie ZOOleszcz GKM Grudziądz. 

6 Czerwiec 2024

Podsumowanie – maj 2024

Przedstawiamy kolejne podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w sezonie 2024. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca w maju. Zawodnik w tym okresie wziął udział w ośmiu imprezach. 

4 Czerwiec 2024

Bauhaus-Ligan: Lejonen Gislaved – Eskilstuna Smederna 63:27

W rozegranym we wtorek spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan, drużyna Lejonen Gislaved wysoko pokonała u siebie 63:27 Smedernę Eskilstuna. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu komplet piętnastu punktów. 

2 Czerwiec 2024

PGE Ekstraliga: Orlen Oil Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław 50:40

Orlen Oil Motor Lublin pokonał u siebie 50:40 Betard Spartę Wrocław, w spotkaniu siódmej kolejki PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym pojedynku dla ekipy gospodarzy dwanaście punktów. 

2 Czerwiec 2024

Zapowiedź: Orlen Oil Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław

Niezwykle interesująco zapowiada się mecz siódmej kolejki PGE Ekstraligi, w którym Orlen Oil Motor Lublin zmierzy się u siebie z Betard Spartą Wrocław. 

1 Czerwiec 2024

III miejsce w ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic

Za nami tegoroczny turniej Grand Prix Czech. Bartosz Zmarzlik zajął w Pradze trzecie miejsce.

1 Czerwiec 2024

Kwalifikacje: ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic

Nie odbył się trening oraz kwalifikacje przed sobotnim turniejem Grand Prix Czech. Żużlowcy wylosowali numery na zawody w Pradze. Bartosz Zmarzlik pojedzie w tej imprezie z numerem czternastym.

1 Czerwiec 2024

Zapowiedź: ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic

Przed nami czwarta runda cyklu Speedway Grand Prix 2024. W sobotę 1 czerwca na torze w Pradze najlepsi żużlowcy na świecie walczyć będą o kolejne punkty do klasyfikacji łącznej mistrzostw. 

1 Czerwiec 2024

Kalendarz Startów – czerwiec 2024

W dniu dzisiejszym prezentujemy plany startowe Bartosza Zmarzlika na czerwiec. Żużlowiec w tym miesiącu ma wstępnie zaplanowany udział w dziesięciu imprezach. 

24 Maj 2024

PGE Ekstraliga: FOGO Unia Leszno – Orlen Oil Motor Lublin 40:50

Nie było niespodzianki w spotkaniu szóstej kolejki PGE Ekstraligi. Orlen Oil Motor Lublin pokonał na wyjeździe 50:40 Fogo Unię Leszno. Bartosz Zmarzlik w czterech startach wywalczył komplet dwunastu punktów. 

24 Maj 2024

Zapowiedź: FOGO Unia Leszno – Orlen Oil Motor Lublin

Fogo Unia Leszno w spotkaniu szóstej kolejki PGE Ekstraligi podejmować będzie na swoim torze Orlen Oil Motor Lublin. Faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest drużyna gości. Każdy inny wynik niż wygraną popularnych „Koziołków” będzie można uznać za sporą niespodziankę. 

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Verva
Orlen Oil
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
4f
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Milwaukee
Gold Las
Globex
Optyline
Optyline
RMF
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
GESS.PL