Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

25 Styczeń 2023

Drużyny PGE Ekstraligi 2023: Motor Lublin

Rozpoczynamy nowy cykl, w którym będziemy prezentować składy poszczególnych drużyn występujących w rozgrywkach PGE Ekstraligi w 2023 roku. Zaczynamy od aktualnych złotych medalistów żużlowców Motoru Lublin.

19 Styczeń 2023

Podsumowanie Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski 2022

W 2022 roku żużlowcy rywalizowali w nowej formule Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zmianie uległ regulamin i najlepszego zawodnika w naszym kraju wyłonił cykl składający się z trzech turniejów.

7 Styczeń 2023

II miejsce w 88 Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Roku 2022

W sobotę 7 stycznia 2023 roku zostały ogłoszone wyniki w 88. Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2022 roku organizowanym przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat. Bartosz Zmarzlik zajął w nim drugie miejsce.

31 Grudzień 2022

PGE Ekstraliga: Podsumowanie sezonu 2022

Bartosz Zmarzlik ma za sobą kolejny świetny sezon w PGE Ekstralidze. Wychowanek Stali Gorzów po raz kolejny został najskuteczniejszym zawodnikiem w najlepszej żużlowej lidze świata.

30 Grudzień 2022

Powołanie do kadry 2023

Znamy już skład reprezentacji Polski na 2023 rok. Oczywiście w kadrze nie mogło zabraknąć miejsca dla Bartosza Zmarzlika. Trener Rafał Dobrucki wysłał powołania do piętnastu zawodników.

18 Grudzień 2022

PGE Ekstraliga: Terminarz 2023

Znamy już pełny terminarz PGE Ekstraligi na 2023 rok. W pierwszej kolejce ligowej 9 kwietnia Motor Lublin zmierzy się na swoim torze z Betard Spartą Wrocław. W niedzielę 6 sierpnia popularne „Koziołki” rozegrają ostatni mecz rundy zasadniczej. Zespół Bartosza Zmarzlika będzie wówczas rywalizować w pojedynku rewanżowym o ligowe punkty we Wrocławiu.

16 Listopad 2022

Podsumowanie – wrzesień i październik 2022

Prezentujemy ostatnie podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w tegorocznym sezonie. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca we wrześniu i październiku. Zawodnik w tym okresie wziął udział w dwunastu imprezach.

14 Listopad 2022

Terminarz cyklu Speedway Grand Prix 2023

Znamy już pełny terminarz cyklu Speedway Grand Prix na 2023 rok. Najlepsi żużlowcy na świecie rywalizować będą o punkty w dziesięciu turniejach.

9 Listopad 2022

Liderzy zespołów 2022

Prezentujemy ostatni ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju w 2022 roku.

2 Listopad 2022

Bartosz Zmarzlik przechodzi do Motoru Lublin

Bartosz Zmarzlik został zaprezentowany w środę 2 listopada 2022 roku jako nowy zawodnik Motoru Lublin. Prezentacja drużyny popularnych „Koziołków” odbyła się w nietypowym miejscu, bo na lotnisku.

11 Październik 2022

Droga do złota – SGP 2022

Bartosz Zmarzlik w sobotę 1 października 2022 roku odebrał w Toruniu trzeci złoty medal w swojej dotychczasowej karierze dla najlepszego żużlowca na świecie. Bartek jest pierwszym w historii zawodnikiem z naszego kraju, który tytuł mistrzowski wywalczył już trzykrotnie.

10 Październik 2022

Gala PGE Ekstraligi: Bartosz Zmarzlik z dwoma „Szczakielami”

W poniedziałek 10 października 2022 roku w Warszawie odbyła się kolejna Gala PGE Ekstraligi. Podczas uroczystego wieczoru najlepszych zawodników minionego sezonu nagrodzono „Szczakielami”. Pod koniec sierpnia kapituła gali PGE Ekstraligi, złożona z ekspertów oraz dziennikarzy, wybrała nominowanych. Natomiast zwycięzcy zostali wyłonieni za pomocą głosowania, w którym udział wzięli kibice. Nazwa nagrody pochodzi od pierwszego polskiego […]

4 Październik 2022

Bauhaus-Ligan Finał: Lejonen Gislaved drużynowym Wicemistrzem Szwecji w sezonie 2022

Zakończyła się tegoroczna rywalizacja w szwedzkiej  Bauhaus-Ligan. We wtorek 4 października zostało rozegrane rewanżowe spotkanie finałowe w miejscowej lidze, w którym drużyna Lejonen Gislaved przegrała u siebie 42:48 ze Smedernę Eskilstuna. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym pojedynku dla ekipy gospodarzy dwanaście punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

1 Październik 2022

Bartosz Zmarzlik Mistrzem Świata Speedway Grand Prix 2022

W sobotę 1 października na torze w Toruniu został rozegrany ostatni turniej cyklu Speedway Grand Prix 2022. Bartosz Zmarzlik zajął na Motoarenie drugie miejsce.

1 Październik 2022

Kwalifikacje: For Nature Solutions FIM Speedway Grand Prix of Poland – Toruń

Zakończyły się ostatnie w tym roku kwalifikacje przed turniejem Speedway Grand Prix. Na Motoarenie w Toruniu Bartosz Zmarzlik, zajął w nich dziesiąte miejsce z czasem (13,904) Najszybszym żużlowcem okazał się Daniel Bewley (13,547). Bartek po zakończeniu kwalifikacji zdecydował się na wybór dwunastego numeru startowego.

1 Październik 2022

Zapowiedź: For Nature Solutions FIM Speedway Grand Prix of Poland – Toruń

Przed nami ostatni turniej tegorocznego cyklu SGP. W sobotę 1 października na torze w Toruniu żużlowcy będą rywalizować w Grand Prix Polski.

28 Wrzesień 2022

Bauhaus-Ligan Finał: Eskilstuna Smederna – Lejonen Gislaved 47:42

W rozegranym w środę pierwszym spotkaniu finałowym szwedzkiej Bauhaus-Ligan, Smederna Eskilstuna pokonała na własnym torze 47:42 drużynę Lejonen Gislaved. Bartek zdobył w tym pojedynku w pięciu startach trzynaście punktów i bonus.

25 Wrzesień 2022

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów Drużynowym Wicemistrzem Polski 2022

Zakończył się tegoroczny sezon w PGE Ekstralidze. W rewanżowym spotkaniu finałowym o złoty medal Motor Lublin pokonał na swoim torze 53:37 Moje Bermudy Stal Gorzów i wywalczył tytuł mistrzowski. Bartek dla ekipy gości zdobył w tym pojedynku dziewiętnaście punktów.

24 Wrzesień 2022

Zapowiedź Finału: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

W niedzielę 25 września zostanie rozegrany rewanżowy mecz finałowy w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Motor Lublin podejmować będzie w nim na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów.

21 Wrzesień 2022

Liderzy zespołów 2022 – XIX kolejka

Do zakończenia tegorocznych zmagań w PGE Ekstralidze, pozostały do rozegrania już tylko dwa mecze rewanżowe o brązowy i złoty medal. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju.

20 Wrzesień 2022

Bauhaus-Ligan: Dackarna Mallila – Lejonen Gislaved 37:53

W rozegranym we wtorek rewanżowym spotkaniu półfinałowym w tegorocznych rozgrywkach szwedzkiej Bauhaus-Ligan, Dackarna Malilla przegrała u siebie 37:53 z Lejonen Gislaved. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tej potyczce dla drużyny gości w czterech startach dziesięć punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

17 Wrzesień 2022

I miejsce w Kaeser FIM Speedway Grand Prix of Sweden – Malilla – Trzecie Mistrzostwo Świata

Bartosz Zmarzlik zajął w sobotę w Grand Prix Szwecji pierwsze miejsce. Polak w trakcie tego turnieju wywalczył swój trzeci w dotychczasowej karierze tytuł mistrzowski.

17 Wrzesień 2022

Kwalifikacje: Kaeser FIM Speedway Grand Prix of Sweden – Malilla

Zakończyły się kwalifikacje na torze w Malilli  do Grand Prix Szwecji. Bartosz Zmarzlik zajął w nich czwarte miejsce z czasem (14,059). Najszybszym żużlowcem okazał się Jack Holder (13,959). Drugi był Maciej Janowski (13,989), a trzecie miejsce zajął Tai Woffinden (14,052). Bartek zdecydował się na wybór ósmego numeru startowego w Malilli.

17 Wrzesień 2022

Zapowiedź: Kaeser FIM Speedway Grand Prix of Sweden – Malilla

Do końca tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix pozostały już tylko dwie rundy. W sobotę 17 września na torze w Malilli odbędzie się Grand Prix Szwecji.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
KDK Group
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL