Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

15 Maj 2022

I miejsce w Enea European Team Speedway Championship

W niedzielę 15 maja na torze w Poznaniu obyły się Enea European Team Speedway Championship. Polska zajęła w tej imprezie pierwsze miejsce. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach przywiózł dla naszego kraju czternaście punktów.

15 Maj 2022

Zapowiedź: Enea European Team Speedway Championship

Miasto Poznań gościć będzie ponownie gwiazdy światowego żużla. W niedzielę 15 maja na miejscowym torze zostanie rozegrana impreza Enea European Team Speedway Championship. Bartosz Zmarzlik w barwach naszej reprezentacji pojedzie w tych zawodach z numerem dwunastym na plastronie.

14 Maj 2022

V miejsce w ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw

Za nami Orlen Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Bartosz Zmarzlik z wywalczonymi dwunastoma punktami wygrał fazę zasadniczą tego turnieju. Polak ostatecznie zajął w tych zawodach piąte miejsce.

13 Maj 2022

Kwalifikacje: ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw

W piątek na PGE Narodowym w Warszawie odbył się oficjalny trening oraz kwalifikacje przed Orlen Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Bartosz Zmarzlik z wynikiem 13,107 zajął w kwalifikacjach pierwsze miejsce. Polak pojedzie w sobotnich zawodach z numerem piątym. 

13 Maj 2022

Premiera nowych zegarków Aztorin dla fanów żużla

Dwa modele zegarków sygnowane Aztorin x Bartosz Zmarzlik, których sportowiec jest ambasadorem, to czasomierze w kolorze czarnym, łączonym z barwami, w których zawodnik występuje (granat i złoto)

13 Maj 2022

Zapowiedź: ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw

W sobotę 14 maja zostanie rozegrany drugi turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy na świecie będą rywalizowali w Orlen Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Impreza odbędzie się na stadionie PGE Narodowym.

12 Maj 2022

Liderzy zespołów 2022 – V kolejka

Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów występujących w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligii. Za nami już pięć kolejek spotkań w najlepszej żużlowej lidze świata.

8 Maj 2022

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 50:40

W rozegranym w niedzielę spotkaniu piątej kolejki PGE Ekstraligi, Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała u siebie zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa 50:40. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym spotkaniu komplet piętnastu punktów.

7 Maj 2022

Podsumowanie: kwiecień 2022

Przedstawiamy kolejne podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w tegorocznym sezonie. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca w kwietniu. Zawodnik w tym okresie wziął udział w dziewięciu imprezach.

6 Maj 2022

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na swoim torze z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa, w spotkaniu piątej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie.

6 Maj 2022

Liderzy zespołów 2022 – IV kolejka

Za nami cztery kolejki spotkań w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Dzisiaj prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju.

3 Maj 2022

Bauhaus-Ligan: Lejonen Gislaved – Rospiggarna Hallstavik 52:38

We wtorek 3 maja zostały rozegrane spotkania pierwszej kolejki szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Drużyna Lejonen Gislaved pokonała na swoim torze 52:38 Rospiggarnę Hallstavik. Bartosz Zmarzlik wywalczył dla ekipy gospodarzy w tym pojedynku w pięciu startach dwanaście punktów.

2 Maj 2022

Polska – Reszta Świata 51:38

Polska pokonała w poniedziałek na torze w Bydgoszczy 51:38 drużynę Reszty Świata. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach przywiózł w tym meczu trzynaście punktów.

2 Maj 2022

Kalendarz Startów – maj 2022

Kontynuujemy nasz cykl, w którym prezentujemy plany startowe Bartosza Zmarzlika w poszczególnych miesiącach. Bartek na maj ma wstępnie zaplanowany udział w dziewięciu imprezach.

1 Maj 2022

Zapowiedź: Polska – Reszta Świata

Przed nami pierwszy mecz kadry prowadzonej przez trenera Rafała Dobruckiego w 2022 roku. W poniedziałek 2 maja na torze w Bydgoszczy odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie Polska – Reszta Świata. Bartosz Zmarzlik wystąpi w tym pojedynku z numerem dziewiątym na plastronie.

30 Kwiecień 2022

I miejsce w FIM Speedway Grand Prix of Croatia

Za nami pierwszy turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. W sobotę najlepsi żużlowcy na świecie o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej mistrzostw rywalizowali na torze w Gorican. Bartosz Zmarzlik zajął w Grand Prix Chorwacji pierwsze miejsce.

30 Kwiecień 2022

Zapowiedź: FIM Speedway Grand Prix of Croatia

W sobotę 30 kwietnia zostanie rozegrany pierwszy turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy na świecie o punkty będą rywalizować na torze w Gorican. Zawody te zapowiadają się niezwykle interesująco.

29 Kwiecień 2022

PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów 39:51

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała w piątek na wyjeździe 51:39 ZOOleszcz GKM Grudziądz, w spotkaniu czwartej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym pojedynku w czterech startach dziesięć punktów. Zawodnik na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

27 Kwiecień 2022

Zapowiedź: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów

ZOOleszcz GKM Grudziądz podejmować będzie w piątek 29 kwietnia Moje Bermudy Stalą Gorzów, w spotkaniu czwartej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 20:30.

26 Kwiecień 2022

Liderzy zespołów 2022 – III kolejka

Za nami już trzy kolejki spotkań w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Najlepszym żużlowcem w lidze jest obecnie Bartosz Zmarzlik.

24 Kwiecień 2022

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – For Nature Solutions Apator Toruń 47:43

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała 47:43 For Nature Solutions Apator Toruń, w spotkaniu trzeciej kolejki PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach wywalczył dla ekipy gospodarzy piętnaście punktów.

22 Kwiecień 2022

Bartosz Zmarzlik powołany na mecz Polska – Reszta Świata

W poniedziałek 2 maja Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się w spotkaniu towarzyskim z Resztą Świata. W meczu tym wystąpi Bartosz Zmarzlik. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 18.00.

21 Kwiecień 2022

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – For Nature Solutions Apator Toruń

Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się w trzeciej kolejce PGE Ekstraligi z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 19.15.

18 Kwiecień 2022

Złoty Kask trzeci raz z rzędu!

W Lany poniedziałek w Opolu został rozegrany Finał Turnieju o Złoty Kask – Memoriał Jerzego Szczakiela. Bartosz Zmarzlik zajął w tej imprezie pierwsze miejsce. Zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów wygrał już trzeci raz z rzędu ten prestiżowy turniej.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL