Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

26 Wrzesień 2021

PGE Ekstraliga – Mecz o III miejsce: Moje Bermudy Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno 49:41

Zakończył się ostatni mecz ligowy w tym roku na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała u siebie 49:41 w pojedynku rewanżowym o brązowy medal Fogo Unię Leszno. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach wywalczył dla gospodarzy czternaście punktów.

24 Wrzesień 2021

Zapowiedź – Mecz o III miejsce: Moje Bermudy Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno

Sezon ligowy w naszym kraju powoli dobiega końca. W najbliższą niedzielę 26 września zostanie rozegrany ostatni mecz w 2021 roku na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Moje Bermudy Stal Gorzów podejmować będzie wówczas u siebie w spotkaniu rewanżowym o brązowy medal Fogo Unię Leszno.

24 Wrzesień 2021

Zestawienie liderów po pierwszych meczach finałowych PGE Ekstraligi

Za nami pierwsze spotkania w rozgrywkach PGE Ekstraligi o złoty i brązowy medal. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych drużyn walczących w tym roku o medale w play-off najlepszej żużlowej ligi na świecie. W naszych statystykach uwzględniliśmy po dwóch najlepszych żużlowców z każdego zespołu.

19 Wrzesień 2021

PGE Ekstraliga – Mecz o III miejsce: FOGO Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 41:49

W niedzielę w Lesznie zostało rozegrane pierwsze spotkanie o brązowy medal w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na Stadionie im. Alfreda Smoczyka 49:41 miejscową Fogo Unię. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach przywiózł dla ekipy gości w tym meczu dwanaście punktów.

18 Wrzesień 2021

Zapowiedź – Mecz o III miejsce: FOGO Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

Przed nami ostatnie spotkania w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. W niedzielę Fogo Unia Leszno podejmować będzie na Stadionie im. Alfreda Smoczyka Moje Bermudy Stal Gorzów w pierwszym meczu o brązowy medal. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 16.30.

17 Wrzesień 2021

2021 MONSTER ENERGY FIM Speedway Of Nations – Semi-Finals

Zakończyła się rywalizacja w pierwszym półfinale tegorocznej edycji Speedway of Nations. Polska zwyciężyła na torze w Daugavpils. Bartosz Zmarzlik w siedmiu startach wywalczył dla naszego kraju dwadzieścia jeden punktów.

16 Wrzesień 2021

Zestawienie liderów po półfinałach PGE Ekstraligi

Rozgrywki PGE Ekstraligi wchodzą w decydującą fazę. W najbliższą niedzielę 19 września zostaną rozegrane pierwsze spotkania o złoty i brązowy “krążek”. Postanowiliśmy się tym razem bliżej przyjrzeć liderom poszczególnych drużyn walczących w tym roku o medale w play-off.

15 Wrzesień 2021

Zapowiedź: 2021 MONSTER ENERGY FIM Speedway Of Nations – Semi-Finals

Bartosz Zmarzlik w najbliższy piątek wystąpi w pierwszym półfinale tegorocznej edycji Speedway of Nations. Zawody odbędą się na torze w łotewskim Daugavplis. Oprócz Bartka w barwach naszej reprezentacji w tym turnieju pojadą: Dominik Kubera i Jakub Miśkowiak.

12 Wrzesień 2021

PGE Ekstraliga Play-off: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów 47:43

Motor Lublin pokonał w niedzielę 47:43 na swoim torze Moje Bermudy Stal Gorzów, w rewanżowym spotkaniu półfinałowym w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik w sześciu biegach zdobył dla ekipy gości w tej potyczce szesnaście punktów.

11 Wrzesień 2021

II miejsce w IX rundzie 2021 Danish FIM Speedway Grand Prix by ECCO

Za nami dziewiąty turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. W sobotę żużlowcy rywalizowali o kolejne punkty do klasyfikacji łącznej mistrzostw świata na torze w Vojens. Bartosz Zmarzlik zajął w tej imprezie drugie miejsce.

10 Wrzesień 2021

Zapowiedź Play-off: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

W niedzielę 12 września podopiecznych trenera Stanisława Chomskiego czeka ciężkie zadanie. Motor Lublin zmierzy się wówczas w rewanżowym spotkaniu półfinałowym w rozgrywkach PGE Ekstraligi z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Przypominamy, że pierwszy mecz rozegrany na Stadionie im. Edwarda Jancarza wygrały 49:41 popularne “Koziołki”.

9 Wrzesień 2021

Zapowiedź: 2021 Danish FIM Speedway Grand Prix by ECCO

Do końca rywalizacji w cyklu Speedway Grand Prix 2021 pozostały już tylko trzy rundy. W sobotę 11 września na torze w Vojens zostanie rozegrany dziewiąty turniej tegorocznej rywalizacji o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Zawody te zapowiadają się niezwykle ciekawie.

7 Wrzesień 2021

Bauhaus Ligan: Lejonen Gislaved – Vetlanda Speedway 38:52

W rozegranym we wtorek 7 września spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan, Vetlanda Speedway 52:38 pokonała na wyjeździe zespół Lejonen Gislaved. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym pojedynku w pięciu startach trzynaście punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również jeden bonus. Pierwszy raz na torze Bartek pojawił się w biegu trzecim. Polak odniósł w nim zwycięstwo. Za jego plecami […]

5 Wrzesień 2021

PGE Ekstraliga Play-off: Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin 41-49

Moje Bermudy Stal Gorzów przegrała w niedzielę na swoim torze 49:41 z Motorem Lublin, w pierwszym spotkaniu półfinałym w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym meczu w sześciu startach komplet osiemnastu punktów.

5 Wrzesień 2021

Bartosz Zmarzlik zostaje w Gorzowie na kolejny sezon.

Bartosz Zmarzlik zostaje w Gorzowie na kolejny sezon. Lider Moje Bermudy Stali będzie w 2022 roku nadal zdobywać punkty dla swojego macierzystego klubu.

4 Wrzesień 2021

Podsumowanie rundy zasadniczej

Zakończyła się runda zasadnicza w rozgrywkach PGE Ekstraligi. W niedzielę 5 września zostaną rozegrane pierwsze spotkania w fazie play-off. Bartosz Zmarzlik w najlepszej lidze świata w tej części rozgrywek został najskuteczniejszym zawodnikiem. Bartek wykręcił biegopunktówkę wynoszącą 2,627. Żużlowiec wystąpił siedemdziesięciu pięciu wyścigach. Lider drużyny z Gorzowa wygrał pięćdziesiąt dwa biegi, szesnaście razy przywoził do mety dwa punkty. W pięciu wyścigach linię mety mijał na trzeciej pozycji, a na końcu stawki dojechał tylko raz.

4 Wrzesień 2021

Zapowiedź Play-off: Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin

Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się w niedzielę 5 września z Motorem Lublin, w pierwszym spotkaniu półfinałowym w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie.

2 Wrzesień 2021

Podsumowanie: sierpień 2021

Prezentujemy kolejne podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w tegorocznym sezonie. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca w sierpniu. Zawodnik w tym okresie wziął udział w siedmiu imprezach. Bartek wystąpił w czterdziestu czterech wyścigach. Lider drużyny z Gorzowa trzydzieści z nich wygrał, a do mety na końcu stawki przyjechał tylko w jednym biegu.

1 Wrzesień 2021

Kalendarz startów – wrzesień 2021

Bartosz Zmarzlik wstępnie na wrzesień ma zaplanowane występy w sześciu imprezach. W niedzielę 5 września Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na Stadionie im. Edwarda Jancarza z Motorem Lublin, w pierwszym spotkaniu półfinałowym w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Tydzień później na domowym torze popularnych “Koziołków” zostanie rozegrany mecz rewanżowy.

30 Sierpień 2021

Tego dnia: Pierwsza wygrana w Grand Prix w karierze

Dokładnie siedem lat temu 30 sierpnia 2014 roku Bartosz Zmarzlik zwyciężył swój pierwszy turniej Speedway Grand Prix w karierze. 

28 Sierpień 2021

II miejsce w VIII rundzie 2021 Togliatti FIM Speedway Grand Prix

W sobotę 28 sierpnia został rozegrany ósmy turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Zawody zostały rozegrane na torze w Togliatti. Bartosz Zmarzlik zajął w tej imprezie drugie miejsce.

26 Sierpień 2021

Zapowiedź: 2021 Togliatti FIM Speedway Grand Prix

Cykl Speedway Grand Prix 2021 powoli wchodzi w decydującą fazę. W sobotę 28 sierpnia zostanie rozegrany już ósmy turniej tegorocznej rywalizacji o tytuł najlepszego żużlowca na świecie. Po raz pierwszy w historii najlepsi zawodnicy na świecie rywalizować będą o punkty na torze w Togliatti w Grand Prix Rosji.

26 Sierpień 2021

Liderzy zespołów: XIV kolejka

Zakończyła się tegoroczna runda zasadnicza w rozgrywkach PGE Ekstraligi. W dniu dzisiejszym prezentujemy ostatni ranking liderów poszczególnych drużyn. Zawodnikiem z najwyższą średnią biegową został Bartosz Zmarzlik. Lider Moje Bermudy Stali Gorzów wykręcił bardzo wysoką biegopunktówkę (2,627).

25 Sierpień 2021

Nominacje do Szczakieli 2021

Znamy już nominowanych zawodników do “Szczakieli 2021” PGE Ekstraligi. W tym gronie nie mogło oczywiście zabraknąć Bartosza Zmarzlika. Lider Moje Bermudy Stali Gorzów został nominowany w kategorii na “Najlepszego Polskiego Zawodnika Sezonu 2021”.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
GESS.PL
GESS.PL