Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

2 Październik 2023

Droga do złota 2023

W dniu dzisiejszym prezentujemy drogę Bartosza Zmarzlika do czwartego złotego medalu w cyklu Speedway Grand Prix. Polak w sobotę 30 września 2023 roku odebrał w Toruniu czwarty „krążek” dla najlepszego żużlowca na świecie. Bartek jest pierwszym w historii zawodnikiem z naszego kraju, który tytuł mistrzowski wywalczył już czterokrotnie. 

30 Wrzesień 2023

I miejsce w DeWalt Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland. Bartosz Zmarzlik po raz czwarty Mistrzem Świata!

Zakończyła się rywalizacja w cyklu Speedway Grand Prix 2023. Bartosz Zmarzlik zajął w ostatniej rundzie rozegranej na torze w Toruniu pierwsze miejsce i wywalczył czwarty tytuł mistrzowski w swojej dotychczasowej karierze.

30 Wrzesień 2023

Kwalifikacje: DeWalt Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland

Za nami ostatnie kwalifikacje w tym roku przed turniejem Speedway Grand Prix. W Toruniu Bartosz Zmarzlik z czasem 14,178 zajął w nich drugie miejsce. Polak w zawodach na Motoarenie pojedzie z numerem dwunastym.

30 Wrzesień 2023

Zapowiedź: DeWalt Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland

Do końca dobiega tegoroczna rywalizacja w cyklu Speedway Grand Prix. Miasto Toruń będzie gospodarzem ostatniej rundy SGP 2023. W sobotę 30 września najlepsi żużlowcy na świecie będą walczyć o punkty na Motoarenie. 

28 Wrzesień 2023

Liderzy zespołów 2023 – XX kolejka

Zakończyła się rywalizacja w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Prezentujemy ostatni ranking liderów poszczególnych zespołów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju w 2023 roku. 

24 Wrzesień 2023

PGE Ekstraliga Finał: Betard Sparta Wrocław – Platinum Motor Lublin 35:55

Betard Sparta Wrocław przegrała w rewanżowym spotkaniu finałowym na swoim torze 35:55 z Platinum Motorem Lublin. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu w czterech startach dziewięć punktów. Popularne „Koziołki” wywalczyły tytuł mistrzowski w 2023 roku.

24 Wrzesień 2023

Zapowiedź: Betard Sparta Wrocław – Platinum Motor Lublin

Przed nami ostatni mecz Platinum Motoru Lublin w tegorocznym sezonie. Popularne „Koziołki” w niedzielę 24 września zmierzą się we Wrocławiu z miejscową Betard Spartą w rewanżowym spotkaniu finałowym o złoty medal. 

21 Wrzesień 2023

Liderzy zespołów 2023 – XIX kolejka

Do zakończenia tegorocznych zmagań w PGE Ekstralidze, pozostały do rozegrania już tylko dwa mecze. W rewanżowym spotkaniu o złoty medal Betard Sparta Wrocław podejmować będzie na swoim torze Platinum Motor Lublin. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. 

17 Wrzesień 2023

PGE Ekstraliga Finał: Platinum Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław 51:39

W pierwszym spotkaniu tegorocznego finału PGE Ekstraligi. Platinum Motor Lublin pokonał u siebie 51:39 Betard Spartę Wrocław. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu dziesięć punktów. 

17 Wrzesień 2023

Zapowiedź: Platinum Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław

W wielkim tegorocznym finale PGE Ekstraligi spotkają się drużyny Platinum Motoru Lublin i Betard Sparty Wrocław. Gospodarzem pierwszego meczu będą popularne „Koziołki”. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 17 września. 

16 Wrzesień 2023

Kwalifikacje: DeluxeHomeart Vojens FIM Speedway Grand Prix of Denmark

Zakończyły się kwalifikacje do sobotniego turnieju Grand Prix Danii. Bartosz Zmarzlik z czasem 14,125 zajął w nich jedenaste miejsce. Polak pojedzie w tym turnieju z numerem siódmym.

16 Wrzesień 2023

Zapowiedź: DeluxeHomeart Vojens FIM Speedway Grand Prix of Denmark

Zbliżamy się do końca rywalizacji w tegorocznym cyklu Speedway Grand Prix do rozegrania pozostały już tylko dwa turnieje. W sobotę 16 września na torze w Vojens odbędzie się Grand Prix Danii. 

13 Wrzesień 2023

Liderzy zespołów 2023 – XVIII kolejka

Za nami rywalizacja w tegorocznych spotkaniach półfinałowych w PGE Ekstralidze. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. 

12 Wrzesień 2023

Bauhaus-Ligan: Dackarna Malilla – Lejonen Gislaved 51:39

Zakończyła się rywalizacja w rewanżowym spotkaniu półfinałowym w szwedzkiej Bauhaus-Ligan, Dackarna Malilla pokonała u siebie 51:39 zespół Lejonen Gislaved. Bartosz Zmarzlik zdobył w tej potyczce jedenaście punktów i bonus. Awans do wielkiego finału wywalczyła drużyna gospodarzy, która okazała się lepsza w dwumeczu. 

10 Wrzesień 2023

PGE Ekstraliga: Platinum Motor Lublin – Tauron Włókniarz Częstochowa 58:32

Nie było niespodzianki w niedzielę w Lublinie. Miejscowy Platinum Motor pokonał u siebie 58:32 Tauron Włókniarza Częstochowa w rewanżowym spotkaniu półfinałowym w rozgrywkach PGE Ekstraligi i awansował do finału. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu czternaście punktów.

10 Wrzesień 2023

Zapowiedź: Platinum Motor Lublin – Tauron Włókniarz Częstochowa

Powoli zbliżamy się do końca rywalizacji w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. W niedzielę 10 września zostaną rozegrane rewanżowe spotkania półfinałowe. W jednym z nich Platinum Motor Lublin zmierzy się na swoim torze z Tauron Wółkniarzem Częstochowa. 

9 Wrzesień 2023

Liderzy zespołów 2023 – XVII kolejka

Za nami pierwsze spotkania półfinałowe w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. 

5 Wrzesień 2023

Bauhaus-Ligan: Lejonen Gislaved – Dackarna Malilla 41:49

W rozegranym we wtorek pierwszym spotkaniu półfinałowym szwedzkiej Bauhaus-Ligan, drużyna Lejonen Gislaved przegrała na swoim torze 41:49 z z Dackarną Malilla. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu dla ekipy gospodarzy w sześciu startach piętnaście punktów. 

4 Wrzesień 2023

II miejsce w 3 Finale Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi. BARTOSZ ZMARZLIK Mistrzem Polski 2023!

Zakończył się 3. Finał Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Bartosz Zmarzlik zajął w rundzie zasadniczej pierwsze miejsce z wywalczonymi czternastoma punktami. Żużlowiec w wielkim finale przyjechał do mety na drugiej pozycji za plecami Janusza Kołodzieja. Bartek zdobył trzeci tytuł mistrzowski w swojej dotychczasowej karierze. W wyścigu dodatkowym o srebrny medal Maciej Janowski pokonał Patryka Dudka. 

4 Wrzesień 2023

Zapowiedź: 3. Finał Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi

W poniedziałek 4 września na torze w Łodzi zostanie rozegrany 3. Finał Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Przypominamy, że najlepszego żużlowca w naszym kraju wyłoni cykl składający się z trzech turniejów. 

2 Wrzesień 2023

III miejsce w Cardiff FIM Speedway Grand Prix of Great Britain

Za nami ósmy turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik zajął w Cardiff trzecie miejsce. 

2 Wrzesień 2023

Kalendarz Startów – wrzesień 2023

Do końca tegorocznego sezonu pozostało już niewiele czasu. W dniu dzisiejszym przedstawiamy plany startowe Bartosza Zmarzlika na wrzesień. Żużlowiec wstępnie w tym miesiącu ma zaplanowany udział jedenastu imprezach. 

1 Wrzesień 2023

Kwalifikacje: Cardiff FIM Speedway Grand Prix of Great Britain

W piątek 1 września w Cardiff odbył się oficjalny trening oraz kwalifikacje przed Grand Prix Wielkiej Brytanii. Bartosz Zmarzlik z czasem 13,438 zajął w kwalifikacjach dziesiąte miejsce. Polak pojedzie w sobotnich zawodach z numerem piętnastym.

1 Wrzesień 2023

Zapowiedź: Cardiff FIM Speedway Grand Prix of Great Britain

Do końca rywalizacji w tegorocznym cyklu Speedway Grand Prix pozostały już tylko trzy turnieje. Najlepsi żużlowcy na świecie  o kolejne punkty walczyć będą na sztucznie ułożonym torze w Cardiff. 

29 Sierpień 2023

Bauhaus-Ligan: Lejonen Gislaved – Indianerna Kumla 52:38

W rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym w szwedzkiej Bauhaus-Ligan, drużyna Lejonen Gislaved pokonała u 52:38 siebie Indianernę Kumlę i awansowała do półfinału. Bartek zdobył w tym meczu dziewięć punktów i bonus. 

26 Sierpień 2023

PGE Ekstraliga: Tauron Włókniarz Częstochowa – Platinum Motor Lublin 36:54

Platinum Motor Lublin pokonał w pierwszym meczu półfinałowym 54:36 na wyjeździe w Częstochowie miejscowy Tauron Włókniarz. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym pojedynku jedenaście punktów i bonus.

26 Sierpień 2023

Zapowiedź: Tauron Włókniarz Częstochowa – Platinum Motor Lublin

Rozgrywki PGE Ekstraligi powoli wchodzą w decydującą fazę. W sobotę 26 sierpnia Tauron Włókniarz Częstochowa podejmować będzie u siebie Platinum Motor Lublin w pierwszym spotkaniu półfinałowym. 

24 Sierpień 2023

Liderzy zespołów 2023 – XVI kolejka

Zakończyła się bardzo interesująca rywalizacja w tegorocznych spotkaniach ćwierćfinałowych w PGE Ekstralidze. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. 

22 Sierpień 2023

Bauhaus-Ligan: Indianerna Kumla – Lejonen Gislaved 43:47

Za nami pierwsze mecze ćwierćfinałowe w szwedzkiej Bauhaus-Ligan, Indianerna Kumla przegrała na swoim torze 43:47 z Lejonen Gislaved. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach zdobył w tym spotkaniu dwanaście punktów. 

20 Sierpień 2023

PGE Ekstraliga: Platinum Motor Lublin – For Nature Solutions KS Apator Toruń 49:41

Platinum Motor Lublin zwyciężył na własnym torze 49:41 For Nature Solutions KS Apator Toruń, w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu trzynaście punktów.

20 Sierpień 2023

Zapowiedź: Platinum Motor Lublin – For Nature Solutions KS Apator Toruń

W niedzielę 20 sierpnia Platinum Motor Lublin podejmować będzie u siebie For Nature Solutions KS Apator Toruń, w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym w rozgrywkach PGE Ekstraligi. 

17 Sierpień 2023

Liderzy zespołów 2023 – XV kolejka

Za nami pierwsze spotkania ćwierćfinałowe w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. 

16 Sierpień 2023

Podsumowanie – lipiec 2023

W dniu dzisiejszym prezentujemy kolejne podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w sezonie 2023. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca w lipcu. Zawodnik w tym okresie wziął udział w ośmiu imprezach. 

15 Sierpień 2023

Bauhaus-Ligan: Lejonen Gislaved – Vastervik Speedway 47:43

W rozegranym we wtorek spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan, drużyna Lejonen Gislaved pokonała u siebie 47:43 zespół Vastervik Speedway. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tej potyczce czternaście punktów. 

13 Sierpień 2023

PGE Ekstraliga: For Nature Solutions KS Apator Toruń – Platinum Motor Lublin 42:47

For Nature Solutions KS Apator przegrał w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym na swoim torze 42:47 z Platinum Motorem Lublin. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym meczu jedenaście punktów.

13 Sierpień 2023

Zapowiedź: For Nature Solutions KS Apator Toruń – Platinum Motor Lublin

Tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi wkraczają w decydującą fazę. Platinum Motor Lublin w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym zmierzy się na wyjeździe z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń. 

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL