Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

7 Sierpień 2022

PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:31

Nie było w niedzielę niespodzianki w Lublinie. Miejscowy Motor pokonał na swoim torze 59:31 osłabioną Moje Bermudy Stal Gorzów, w spotkaniu czternastej kolejki PGE Ekstraligi.

6 Sierpień 2022

Zapowiedź: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

Przed nami ostatnia kolejka fazy zasadniczej w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Motor Lublin zmierzy się w niedzielę na swoim torze z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle interesująco.

5 Sierpień 2022

Liderzy zespołów 2022 – XIII kolejka

Za nami już trzynaście kolejek w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju.

3 Sierpień 2022

Tego dnia: Wygrana w Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland w 2019 roku.

Bartosz Zmarzlik trzy lata temu 3 sierpnia 2019 roku zwyciężył w Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland. Najlepsi żużlowcy na świecie rywalizowali wówczas na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu o kolejne punkty do klasyfikacji łącznej cyklu SGP.

2 Sierpień 2022

Kalendarz Startów – sierpień 2022

Kontynuujemy nasz cykl, w którym prezentujemy plany startowe Bartosza Zmarzlika w poszczególnych miesiącach. Bartek na sierpień ma wstępnie zaplanowany udział w dziewięciu imprezach.

30 Lipiec 2022

VI miejsce w finale FIM Speedway of Nations

Zakończyła się rywalizacja w tegorocznej edycji Speedway of Nations. Polska zajęła w tej imprezie szóste miejsce z wywalczonymi dwudziestoma sześcioma punktami. Bartosz Zmarzlik zdobył w tych zawodach dla naszego kraju dwadzieścia „oczek”.

30 Lipiec 2022

Zapowiedź: FIM Speedway of Nations – Final

Bardzo interesująco zapowiada się tegoroczny finał Speedway of Nations. W sobotę 30 lipca siedem reprezentacji narodowych powalczy o medale na torze w Vojens.

27 Lipiec 2022

III miejsce w Speedway of Nations – Semi-final 1

Za nami pierwszy półfinał tegorocznej edycji Speedway of Nations. Polacy zajęli na torze w Vojens trzecie miejsce. Bartosz Zmarzlik wywalczył w części zasadniczej zawodów piętnaście punktów i bonus. Natomiast wbiegu barażowym decydującym o awansie do wielkiego finału przyjechał do mety za plecami Patryka Dudka.

27 Lipiec 2022

Zapowiedź: Speedway of Nations – Semi-final 1

W środę 27 sierpnia Polska wystąpi w pierwszym półfinale tegorocznej edycji Speedway of Nations. Cały tegoroczny turniej rozgrywany będzie na torze w Vojens w Danii. W barwach naszej reprezentacji pojedzie trójka zawodników wytypowana przez trenera Rafała Dobruckiego. Oprócz Bartosza Zmarzlika szkoleniowiec zdecydował się zabrać na te zawody również Macieja Janowskiego i Patryka Dudka.

24 Lipiec 2022

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 47:43

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała w niedzielę na własnym torze 47:43 Fogo Unię Leszno. Bartosz Zmarzlik w pięciu wyścigach wywalczył dla ekipy gospodarzy czternaście punktów.

23 Lipiec 2022

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

Bardzo interesująco zapowiada się mecz trzynastej kolejki PGE Ekstraligi, w którym Moje Bermudy Stal Gorzów podejmować będzie u siebie Fogo Unię Leszno.

22 Lipiec 2022

Liderzy zespołów 2022 – XII kolejka

Za nami już dwanaście kolejek spotkań w najlepszej żużlowej lidze świata. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju.

21 Lipiec 2022

Tego Dnia: Wygrany trzeci turniej Speedway Grand Prix

W dniu dzisiejszym przypominany kolejny ważny dzień w sportowej karierze Bartosza Zmarzlika. Dokładnie cztery lata temu 21 lipca 2018 roku Bartek wygrał swój trzeci turniej Speedway Grand Prix. Polak w pięknym stylu zwyciężył w zawodach rozegranych w Cardiff.

17 Lipiec 2022

PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów 47:43

W rozegranym w niedzielę spotkaniu dwunastej kolejki PGE Ekstraligi, For Nature Solutions Apator Toruń pokonał u siebie 47:43 Moje Bermudy Stal Gorzów. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu dziesięć punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

16 Lipiec 2022

Zapowiedź: For Nature Solutions Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów

W spotkaniu dwunastej kolejki PGE Ekstraligi, For Nature Solutions Apator Toruń zmierzy się na Motoarenie z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 17 lipca.

15 Lipiec 2022

Liderzy zespołów 2022 – XI kolejka

W rozgrywkach PGE Ekstraligi zostały już nadrobione wszystkie zaległości. Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała u siebie 54:36 ZOOleszcz GKM Grudziądz w zaległym spotkaniu jedenastej kolejki. Przedstawiamy zatem kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju.

14 Lipiec 2022

Bauhaus-Ligan: Lejonen Gislaved – Vastervik Speedway 58:32

Drużyna Lejonen Gislaved pokonała w czwartek na swoim torze zespół 58:32 Västervik Speedway, w spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu dla ekipy gospodarzy trzynaście punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził  również jeden bonus.

12 Lipiec 2022

Bauhaus-Ligan: Indianerna Kumla – Lejonen Gislaved 33:57

W rozegranym we wtorek spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan, drużyna Lejonen Gislaved pokonała 57:33 na wyjeździe Indianernę Kumlę. Bartosz Zmarzlik swój udział w tym pojedynku zakończył z dorobkiem jedenastu punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

11 Lipiec 2022

Tego Dnia: Pierwszy złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski

W dniu dzisiejszym mija dokładnie rok od zdobycia przez Bartosza Zmarzlika pierwszego w karierze złotego medalu w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski. W niedzielę 11 lipca 2021 roku najlepsi żużlowcy w naszym kraju rywalizowali na torze w Lesznie w finale IMP, który był równocześnie 71. Memoriałem Alfreda Smoczyka.

9 Lipiec 2022

I miejsce w I rundzie Indywidualny Mistrzostw Polski w Grudziądzu

Za nami 1. Finał Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torze w Grudziądzu zwyciężył Bartosz Zmarzlik. W trakcie całych zawodów tylko w jednej gonitwie zawodnik z Gorzowa dojechał do mety za plecami rywala.

9 Lipiec 2022

Zapowiedź: Indywidualne Mistrzostwa Polski – runda I

W sobotę 9 lipca na torze w Grudziądzu zostanie rozegrany 1. Finał Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Przypominamy, że w tym roku zmianie uległ regulamin i najlepszego żużlowca w naszym kraju wyłoni cykl składający się z trzech turniejów.

8 Lipiec 2022

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOLeszcz GKM Grudziądz 54:36

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała w piątek u siebie 54:36 ZOOleszcz GKM Grudziądz w zaległym spotkaniu jedenastej kolejki PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach zdobył w tym meczu czternaście punktów dla ekipy gospodarzy.

6 Lipiec 2022

Podsumowanie – czerwiec 2022

Prezentujemy kolejne podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w tegorocznym sezonie. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca w czerwcu. Zawodnik w tym okresie wziął udział w dziesięciu imprezach.

5 Lipiec 2022

Bauhaus-Ligan: Hemma Smederna – Lejonen Gislaved 48:42

W rozegranym we wtorek spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan, Smederna Eskilstuna pokonała na swoim torze 48:42 Lejonen Gislaved. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tej potyczce dla ekipy gości w pięciu startach komplet piętnastu punktów.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL