Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

16 Listopad 2021

Plebiscyt WP Sportowych Faktów dla Najlepszego Żużlowca Roku

Bartosz Zmarzlik po raz drugi w swojej dotychczasowej karierze zwyciężył w Plebiscycie WP Sportowych Faktów i odebrał nagrodę dla najlepszego Żużlowca Roku.

2 Listopad 2021

Podsumowanie: październik 2021

Prezentujemy ostatnie podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w tegorocznym sezonie. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca w październiku.

25 Październik 2021

Podziękowania dla sponsorów 2021

W październiku Bartosz Zmarzlik zakończył swoje tegoroczne starty. Żużlowiec tradycyjnie jak co roku zaprosił swoich sponsorów, najbliższych współpracowników, rodzinę i przyjaciół na uroczyste podsumowanie sezonu. Impreza odbyła się w „Dworku w Dolinie” w miejscowości Chrapowo w piątek 22 października 2021 roku.

22 Październik 2021

Tego dnia: Pierwszy medal Mistrzostw Świata

Bartosz Zmarzlik pięć lat temu 22 października 2016 roku zdobył swój pierwszy w karierze krążek w cyklu Speedway Grand Prix. Młody Polak w wieku zaledwie dwudziestu jeden lat w debiutanckim sezonie w SGP spisał się znakomicie.

20 Październik 2021

Reprezentacja: Wielka Brytania – Polska 36:35

Wielka Brytania pokonała Polskę 36:35 w spotkaniu towarzyskim na torze w Glasgow. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym meczu dla naszego kraju w czterech startach osiem punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

19 Październik 2021

Zapowiedź: Wielka Brytania – Polska

W środę 20 października Wielka Brytania zmierzy się w Glasgow z reprezentacją Polski w spotkaniu towarzyskim. Dla Bartosza Zmarzlika start w tym meczu będzie ostatnim występem w tegorocznym sezonie.

17 Październik 2021

II miejsce w 2021 MONSTER ENERGY FIM Speedway of Nations

Za nami tegoroczny finał Speedway of Nations. Polska wywalczyła na torze w Manchesterze srebrny medal. Bartosz Zmarzlik w niedzielę w sześciu startach przywiózł dla naszego kraju dwadzieścia trzy punkty w sześciu startach.

16 Październik 2021

I miejsce w 2021 MONSTER ENERGY FIM Speedway of Nations Final Round 1

Za nami pierwszy dzień tegorocznego finału Speedway of Nations. Polacy zajęli w sobotę w Manchesterze pierwsze miejsce. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach wywalczył dla naszego kraju dziewiętnaście punktów. Bartek na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

14 Październik 2021

Zapowiedź: 2021 MONSTER ENERGY FIM Speedway of Nations Final

W najbliższy weekend (16 i 17 października) na torze w Manchesterze zostanie rozegrany tegoroczny finał Speedway of Nations. Zawody te zapowiadają się niezwykle ciekawie.

9 Październik 2021

Reprezentacja: Polska – Reszta Świata 58:32

Nie było niespodzianki w sobotę w Rybniku. Polska pokonała 58:32 w spotkaniu towarzyskim drużynę Reszty Świata. Bartosz Zmarzlik przywiózł w tym pojedynku w pięciu startach trzynaście punktów.

8 Październik 2021

Zapowiedź: Polska – Reszta Świata

Polska zmierzy się w sobotę 9 października w spotkaniu towarzyskim z drużyną Reszty Świata. Mecz ten zostanie rozegrany na torze w Rybniku. Dla naszej reprezentacji będzie to pierwszy pojedynek kontrolny w tym roku. Bartosz Zmarzlik pojedzie w tym spotkaniu z numerem dziewiątym na plastronie.

7 Październik 2021

Bartosz Zmarzlik najlepszym polskim zawodnikiem sezonu 2021

W czwartek 7 października 2021 roku w Warszawie odbyła się kolejna edycja Gali PGE Ekstraligi. Podczas uroczystego wieczoru najlepszych zawodników minionego sezonu nagrodzono „Szczakielami”.

6 Październik 2021

Podsumowanie: wrzesień 2021

Prezentujemy kolejne podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w tegorocznym sezonie. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca we wrześniu.

5 Październik 2021

Tego Dnia: Pierwszy złoty medal w Grand Prix

Dwa lata temu 5 października 2019 roku Bartosz Zmarzlik zapisał się na stałe na kartach historii polskiego sportu. Żużlowiec jako trzeci z naszych rodaków wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przed wychowankiem gorzowskiego zespołu tylko dwóch Polaków sięgało po to trofeum. W 1973 roku złoty “krążek” wywalczył Jerzy Szczakiel, a w 2010 Tomasz Gollob.

4 Październik 2021

Droga do srebrnego medalu FIM Speedway Grand Prix 2021

Za nami tegoroczny cykl Speedway Grand Prix. Tym razem prezentujemy drogę Bartosza Zmarzlika do srebrnego medalu w SGP 2021.

2 Październik 2021

I miejsce w XI rundzie 2021 eWinner TORUN FIM Speedway Grand Prix of Poland

Zakończyły się zmagania w tegorocznym cyklu Speedway Grand Prix. W sobotę 2 października został rozegrany ostatni turniej na torze w Toruniu. Bartosz Zmarzlik z wywalczonymi trzynastoma punktami wygrał rundę zasadniczą. W wielkim finale Bartek zwyciężył. Polak w sezonie 2021 wywalczył swój drugi srebrny medal w karierze.

1 Październik 2021

V miejsce w X rundzie 2021 eWinner TORUN FIM Speedway Grand Prix of Poland

Zakończył się dziesiąty turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik zajął w piątek w Toruniu piąte miejsce.

30 Wrzesień 2021

Zapowiedź: 2021 eWinner TORUN FIM Speedway Grand Prix of Poland

Przed nami dwa ostatnie turnieje tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. W pierwszy piątek i sobotę października zostaną rozegrane dwie ostatnie rundy tegorocznej batalii o tytuł najlepszego żużlowca na świecie. Zawody odbędą się na Motoarenie w Toruniu.

29 Wrzesień 2021

Kalendarz startów – Październik 2021

W dniu dzisiejszym przedstawiamy ostatni kalendarz startów Bartosza Zmarzlika w 2021 roku. Żużlowiec na październik ma zaplanowane występy w pięciu imprezach.

26 Wrzesień 2021

PGE Ekstraliga – Mecz o III miejsce: Moje Bermudy Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno 49:41

Zakończył się ostatni mecz ligowy w tym roku na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała u siebie 49:41 w pojedynku rewanżowym o brązowy medal Fogo Unię Leszno. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach wywalczył dla gospodarzy czternaście punktów.

24 Wrzesień 2021

Zapowiedź – Mecz o III miejsce: Moje Bermudy Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno

Sezon ligowy w naszym kraju powoli dobiega końca. W najbliższą niedzielę 26 września zostanie rozegrany ostatni mecz w 2021 roku na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Moje Bermudy Stal Gorzów podejmować będzie wówczas u siebie w spotkaniu rewanżowym o brązowy medal Fogo Unię Leszno.

24 Wrzesień 2021

Zestawienie liderów po pierwszych meczach finałowych PGE Ekstraligi

Za nami pierwsze spotkania w rozgrywkach PGE Ekstraligi o złoty i brązowy medal. Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych drużyn walczących w tym roku o medale w play-off najlepszej żużlowej ligi na świecie. W naszych statystykach uwzględniliśmy po dwóch najlepszych żużlowców z każdego zespołu.

19 Wrzesień 2021

PGE Ekstraliga – Mecz o III miejsce: FOGO Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 41:49

W niedzielę w Lesznie zostało rozegrane pierwsze spotkanie o brązowy medal w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na Stadionie im. Alfreda Smoczyka 49:41 miejscową Fogo Unię. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach przywiózł dla ekipy gości w tym meczu dwanaście punktów.

18 Wrzesień 2021

Zapowiedź – Mecz o III miejsce: FOGO Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

Przed nami ostatnie spotkania w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. W niedzielę Fogo Unia Leszno podejmować będzie na Stadionie im. Alfreda Smoczyka Moje Bermudy Stal Gorzów w pierwszym meczu o brązowy medal. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 16.30.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
GESS.PL
GESS.PL