Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 24 Lipiec 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Znamy daty przełożonych spotkań

Znamy już nowe terminy spotkań Moje Bermudy Stali Gorzów. PGE Ekstraliga zdecydowała, że powtórzony mecz Stali z Eltrox Włókniarzem Częstochowa odbędzie się w poniedziałek 10 sierpnia. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 20.30. Natomiast na 17 sierpnia został przełożony mecz z Betard Spartą Wrocław. Pojedynek ten również rozpocznie się o godzinie 20.30.

Przypominamy, że z powodu pożaru rozdzielni spotkanie z Częstochową zostało przerwane przez arbitra po dziesięciu rozegranych wyścigach. Moje Bermudy Stal Gorzów prowadziła wówczas na Stadionie im. Edwarda Jancarza z Eltrox Włókniarzem Częstochowa 32:28. Bartosz Zmarzlik w trzech startach wywalczył w tym pojedynku siedem punktów i jeden bonus. Komisja Orzekająca Ligi, która obradowała w Bydgoszczy, postanowiła, że spotkanie będzie powtórzone.

Wiele komentarzy, w mediach dotyczyło również spekulacji związanych z dokończeniem meczu od stanu, w którym został on przerwany. KOL wykluczyła takie rozwiązanie ze względu na niemożliwość odtworzenia sytuacji z chwili przerwania meczu. Mowa tutaj nie tylko o warunkach torowych, ale także personalnych – związanych m.in. ze składami drużyn oraz wszelkimi procedurami meczowymi sportu żużlowego, który dalece różni się od innych dyscyplin z racji na miejsce rozgrywania zawodów.

Foto: ZMARZLIK.COM

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
GBS - dołącz do znajomych
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper