Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 24 Lipiec 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Znamy daty przełożonych spotkań

Znamy już nowe terminy spotkań Moje Bermudy Stali Gorzów. PGE Ekstraliga zdecydowała, że powtórzony mecz Stali z Eltrox Włókniarzem Częstochowa odbędzie się w poniedziałek 10 sierpnia. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 20.30. Natomiast na 17 sierpnia został przełożony mecz z Betard Spartą Wrocław. Pojedynek ten również rozpocznie się o godzinie 20.30.

Przypominamy, że z powodu pożaru rozdzielni spotkanie z Częstochową zostało przerwane przez arbitra po dziesięciu rozegranych wyścigach. Moje Bermudy Stal Gorzów prowadziła wówczas na Stadionie im. Edwarda Jancarza z Eltrox Włókniarzem Częstochowa 32:28. Bartosz Zmarzlik w trzech startach wywalczył w tym pojedynku siedem punktów i jeden bonus. Komisja Orzekająca Ligi, która obradowała w Bydgoszczy, postanowiła, że spotkanie będzie powtórzone.

Wiele komentarzy, w mediach dotyczyło również spekulacji związanych z dokończeniem meczu od stanu, w którym został on przerwany. KOL wykluczyła takie rozwiązanie ze względu na niemożliwość odtworzenia sytuacji z chwili przerwania meczu. Mowa tutaj nie tylko o warunkach torowych, ale także personalnych – związanych m.in. ze składami drużyn oraz wszelkimi procedurami meczowymi sportu żużlowego, który dalece różni się od innych dyscyplin z racji na miejsce rozgrywania zawodów.

Foto: ZMARZLIK.COM

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL