Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 13 Maj 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Znamy datę 2020 ANLAS Czech Republic FIM Speedway Grand Prix w Pradze

Znamy już nowy termin tegorocznego turnieju Grand Prix Czech. Zaplanowane na 13 czerwca zawody w Pradze zostały przełożone na 19 września. Wszystkie zakupione bilety na tę imprezę zachowują ważność. Natomiast 1 sierpnia zostanie wznowiona sprzedaż wejściówek na ten turniej.

Komunikat dotyczący nowego terminu 2020 ANLAS Czech Republic FIM SGP w Pradze:

W związku z bieżącymi obawami dotyczącymi COVID-19 oraz zgodnie z lokalnymi dyrektywami dotyczącymi ochrony zdrowia, FIM, BSI, ACCR oraz promotor Marketa Stadium zmienili termin 2020 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix z 13 czerwca na 19 września 2020 r. Decyzja ta została podjęta po dokładnym rozważeniu i konsultacji ze wszystkimi zaangażowanymi w to wydarzenie osobami, które pozostały dla nas najważniejsze. Wszystkie zakupione bilety na imprezę zachowają ważność w zmienionej dacie, a sprzedaż biletów zostanie wznowiona 1 sierpnia.

Przypominamy Państwu, że zaplanowany na 16 maja inauguracyjny turniej tegorocznego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym został również przełożony. Zawody w Warszawie mają odbyć się 8 sierpnia. W pierwotnym terminie nie uda się również rozegrać turnieju GP Niemiec w Teterow. Obecnie w tym kraju obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych do końca sierpnia. Wydaje się, że w najbliższym czasie organizatorzy cyklu przełożą również zawody w Cardiff zaplanowane na 18 lipca. Obecnie stadion został przekształcony z powodu epidemii koronawirusa w szpital polowy. Więc organizacja zawodów w pierwotnym terminie nie będzie raczej możliwa. Jeśli nic nie ulegnie zmianie, to pierwszy turniej SGP 2020 odbędzie się 25 lipca w Hallstavik.

Foto: Mateusz Wójcik

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
GBS - dołącz do znajomych
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper