Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 13 Maj 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Znamy datę 2020 ANLAS Czech Republic FIM Speedway Grand Prix w Pradze

Znamy już nowy termin tegorocznego turnieju Grand Prix Czech. Zaplanowane na 13 czerwca zawody w Pradze zostały przełożone na 19 września. Wszystkie zakupione bilety na tę imprezę zachowują ważność. Natomiast 1 sierpnia zostanie wznowiona sprzedaż wejściówek na ten turniej.

Komunikat dotyczący nowego terminu 2020 ANLAS Czech Republic FIM SGP w Pradze:

W związku z bieżącymi obawami dotyczącymi COVID-19 oraz zgodnie z lokalnymi dyrektywami dotyczącymi ochrony zdrowia, FIM, BSI, ACCR oraz promotor Marketa Stadium zmienili termin 2020 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix z 13 czerwca na 19 września 2020 r. Decyzja ta została podjęta po dokładnym rozważeniu i konsultacji ze wszystkimi zaangażowanymi w to wydarzenie osobami, które pozostały dla nas najważniejsze. Wszystkie zakupione bilety na imprezę zachowają ważność w zmienionej dacie, a sprzedaż biletów zostanie wznowiona 1 sierpnia.

Przypominamy Państwu, że zaplanowany na 16 maja inauguracyjny turniej tegorocznego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym został również przełożony. Zawody w Warszawie mają odbyć się 8 sierpnia. W pierwotnym terminie nie uda się również rozegrać turnieju GP Niemiec w Teterow. Obecnie w tym kraju obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych do końca sierpnia. Wydaje się, że w najbliższym czasie organizatorzy cyklu przełożą również zawody w Cardiff zaplanowane na 18 lipca. Obecnie stadion został przekształcony z powodu epidemii koronawirusa w szpital polowy. Więc organizacja zawodów w pierwotnym terminie nie będzie raczej możliwa. Jeśli nic nie ulegnie zmianie, to pierwszy turniej SGP 2020 odbędzie się 25 lipca w Hallstavik.

Foto: Mateusz Wójcik

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL