Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 26 Luty 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski w Toruniu

W poniedziałek 16 marca w Toruniu rozpocznie się dwudniowe zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski. Udział w nim weźmie dziewięciu zawodników. Trener Marek Cieślak będzie miał do dyspozycji pięciu seniorów oraz czterech juniorów.

Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała, Krzysztof Kasprzak, Dominik Kubera, Wiktor Lampart, Jakub Miśkowiak i Wiktor Trofimow pojawią się w Toruniu.

Spotkanie kadrowiczów będzie elementem przygotowań do meczu Polska – Australia, który odbędzie się 29 marca na toruńskiej Motoarenie. To pierwszy sprawdzian żużlowej kadry przed tegoroczną edycją Speedway of Nations. Przypomnijmy, że Polacy pojadą w półfinale SoN 25 kwietnia na torze w Landshut (Niemcy).

– Żużlowcy pojawią się w Toruniu ze swoimi teamami, więc będziemy mieć okazję, by porozmawiać w większym gronie. Zależy nam, żeby przygotowali się do najważniejszych występów na arenie międzynarodowej w jak najlepszych warunkach. W związku z tym musimy poznać ich potrzeby. Marcowe zgrupowanie będzie okazją do wielu rozmów i wymiany spostrzeżeń. Jesteśmy przekonani, że omówimy wiele istotnych kwestii, które będą mieć pozytywny wpływ na przygotowania naszych reprezentantów – powiedział przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański.

Marek Cieślak również nie kryje swojego zadowolenia z tego zgrupowania. Szkoleniowiec cieszy się z tego, że jeszcze przed rozpoczęciem sezonu będzie mógł się spotkać i na spokojnie przedyskutować sprawy związane ze zbliżającymi się wielkimi krokami startami w 2020 roku swoich podopiecznych.

– Bardzo dobrze, że spotkamy się już u progu sezonu. Motoarena ma zadaszenie toru, więc zakładam, że potrenujemy. To będzie dobre przetarcie przed spotkaniem Polska – Australia. Uważam, że najbardziej powinni skorzystać juniorzy, dla których będzie to bardzo cenna lekcja – tłumaczy Marek Cieślak.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL