Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 6 Luty 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Za nami pierwsze dni zgrupowania Żużlowej Reprezentacji Polski w Zakopanem

Od niedzieli 3 lutego trwa w Zakopanem obóz przygotowawczy do sezonu Żużlowej Reprezentacji Polski. Pierwszy dzień został przeznaczony na umówienie spraw organizacyjnych. Zawodnicy późnym popołudniem dotarli do Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Po przyjeździe odbyło się wspólne spotkanie, w którego trakcie omówiono główne założenia i cele tego zgrupowania.

W poniedziałek zawodnicy przystąpili już natomiast do regularnych ćwiczeń. Każdego dnia następuje pobudka o godzinie 7.30 rano oraz rozruch poranny. O ósmej rano jest wspólne śniadanie. Potem żużlowcy rozpoczynają realizację celów, jakie były omawiane pierwszego dnia po przyjeździe.

W głównej mierze do południa zawodnicy odbywają treningi na nartach. Na godzinę 13.30 każdego dnia jest zaplanowany obiad. Po posiłku jest czas na marketing. Wówczas nagrywane są różnego rodzaju materiały promocyjne dotyczące sponsorów Żużlowej Reprezentacji Polski.

W poniedziałek i wtorek o godzinie 17.00 odbyły się zajęcia na sali gimnastycznej. Dzień kończy się kolacją, która jest zaplanowana na 19.00.

W poniedziałek i wtorek kadrowicze trenowali na nartach biegowych. Po południu zawodnicy spełniali obowiązki marketingowe, nagrywając materiały wraz z ekipą One Sport. O godzinie 17:00 rozpoczęły się ćwiczenia na sali pod czujnym okiem trenera. Dzisiaj zawodnicy najprawdopodobniej pojawią się na stoku narciarskim i będą mogli zjechać z góry, jeśli oczywiście pozwoli na to pogoda – powiedział nam Radosław Zieliński, specjalista ds. komunikacji z mediami z firmy One Sport.

Zdarza się, że zawodnikom dochodzą ponadprogramowe obowiązki. W poniedziałek, Bartek wraz z Januszem wzięli udział w spocie przygotowywanym na Grand Prix w Warszawie. We wtorek wieczorem, żużlowcy spotkali się po kolacji z reprezentacją pływacką Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Wszyscy sportowcy dzielili się swoimi doświadczeniami i historiami. Sport powinien łączyć i ta idea przyświecała temu spotkaniu – powiedziała nam również Agnieszka Ratowska, Rzecznik prasowy Główniej Komisji Sportu Żużlowego.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL