Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 3 Marzec 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Spotkanie z kibicami w Warszawie

Bartosz Zmarzlik ma za sobą kolejne spotkanie z kibicami. We wtorek najlepszy żużlowiec na świecie spotkał się z fanami w siedzibie PKN Orlen. Oprócz złotego medalisty cyklu Grand Prix 2019 udział w tym wydarzeniu wzięli piloci Grupy Akrobacyjnej Żelazny oraz Kacper Wróblewski.

Punktualnie o godzinie 10.00 zawodnicy pojawili się na ulicy Bielańskiej 12 w Warszawie. Na spotkanie przybyło bardzo dużo kibiców. Wszyscy sportowcy chętnie odpowiadali na pytania od publiczności. Fani mogli również zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami. Na dodatek każda chętna osoba mogła też liczyć na autograf. Całe uroczyste spotkanie zakończyło się o godzinie 12.00.

Orlen Team wspiera 21 zawodników z Polski, Czech i Niemiec. Startują oni w kartingu, Formule 1, rajdach terenowych, wyścigach samochodowych, żużlu, zawodach motoparalotniarskich, pokazach lotniczych oraz F1 H2O. PKN ORLEN jest też sponsorem strategicznym polskich serii kartingowych oraz wspiera 30 najbardziej utalentowanych zawodników tej dyscypliny w wieku od 6 do 18 lat.

Przypominamy, że w poniedziałek 2 marca w zorganizowanej w Warszawskiej siedzibie spółki konferencji prasowej udział wzięło kilkudziesięciu zawodników wspieranych przez PKN Orlen, wśród nich m.in. kierowca Formuły 1 i DTM Robert Kubica, zdobywca Pucharu Świata w rajdach terenowych – Jakub Przygoński, zawodnik F1H2O Bartłomiej Marszałek, piloci Grupy Żelazny, mistrz świata na żużlu Bartosz Zmarzlik, przedstawiciele reprezentacji Polski mężczyzn w siatkówce, zdobywcy Pucharu Polski w koszykówce – zawodnicy Anwilu Włocławek, zawodnicy Orlen Wisła Płock i piłkarze z Wisły Płock.

Bartek Zmarzlik już niedługo wyjedzie na tor po zimowej przerwie. Przypominamy, że, w niedzielę 15 marca truly.work Stal Gorzów rozegra pierwszy mecz towarzyski w tym roku na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Rywalem podopiecznych trenera Stanisława Chomskiego będzie MrGarden GKM Grudziądz.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL