Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 24 Styczeń 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Spotkanie z kibicami w Poznaniu

W piątek 24 stycznia odbyło się spotkanie Bartosza Zmarzlika z kibicami w Poznaniu. Darmowe bilety na to wydarzenie rozeszły się bardzo szybko. Wszystkie trzysta wejściówek rozdano w niecałe osiem godzin. Novotel Poznań Centrum na Placu Andersa 1 niestety nie mógł pomieścić więcej zainteresowanych tym wydarzeniem fanów czarnego sportu.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14.00. Wchodzącego na salę Bartka Zmarzlika przywitano bardzo ciepło i sympatycznie, gromkimi brawami. Żużlowiec przez pewien czas odpowiadał na pytania, które w imieniu kibiców zadawał mu Jacek Dreczka. Nie zabrakło pytań dotyczących przygotowań do sezonu, czy planów naszego mistrza na nadchodzący sezon. Po zakończeniu części oficjalnej kibice mieli możliwość zrobienie sobie zdjęcia z Bartoszem Zmarzlikiem i otrzymania od niego autografu. 

Lider truly.work Stali Gorzów ma bardzo napięty terminarz. W sobotę 25 stycznia Bartek wyjeżdża już na zgrupowanie reprezentacji Polski do Szklarskiej Poręby. Natomiast na początku lutego czeka Zmarzlika obóz ze Stalą. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego udadzą się za granicę. Szpindlerowy Młyn – miasto w północnych Czechach zostało w tym roku wybrane na miejsce zgrupowania jeźdźców z Gorzowa. Wyjazd potrwa od 5 do 10 lutego. Na początku marca, jeśli dopisze pogoda, Bartosz Zmarzlik ma zamiar odbyć pierwszy trening na Stadionie im. Edwarda Jancarza po zimowej przerwie.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL