Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 9 Październik 2023 | AUTOR: Artur Kąciak

Spotkanie z Bartoszem Zmarzlikiem

W środę 3 października 25 szczęśliwców otrzymało możliwość spotkania się z Bartoszem Zmarzlikiem. Dzięki udziałowi w konkursie zorganizowanym przez firmę Orlen. 

Zadanie konkursowe było bardzo proste. Kibice musieli wymyślić hasło dopingujące Bartka podczas ostatniej rundy tegorocznego cyklu Grand Prix Polski, która została rozegrana 30 września na toruńskiej Motoarenie.

W konkursie wzięło udział bardzo wielu fanów talentu Bartosza Zmarzlika. Ostatecznie wybrano 25 osób, które spotkały się z najlepszym żużlowcem na świecie. Spotkanie odbyło się na domowym stadionie Platinum Motoru Lublin, czyli klubu, w którym obecnie występuje Zmarzlik. Dla wszystkich przybyłych na to wydarzenie fanów z pewnością było to niesamowite przeżycie. Zwłaszcza że na co dzień nie ma zbyt wielu okazji do spotkania się z Bartkiem.

Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w takim spotkaniu z kibicami. Moim zdaniem organizacja tego konkursu to był bardzo dobry pomysł. Gratuluję zwycięzcą i dziękuję wszystkim fanom za udział w tym konkursie – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Tartak Manex
4f
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL