Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 24 Luty 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Spotkanie w Słubicach z kibicami

Bartosz Zmarzlik w poniedziałek 24 lutego spotkał się ponownie z kibicami. Najlepszy żużlowiec na świecie gościł w Słubicach. Punktualnie o godzinie 17.00 Bartek pojawił się w małej auli Collegium Polonicum.

Ciekawostką jest to, że w 2010 roku w podobnym wydarzeniu uczestniczył Tomasz Gollob, który gościł wówczas w dużej auli Collegium Polonicum też w Słubicach. Duży wkład w organizację spotkania ze Zmarzlikiem miała Magdalena Ciszek-Kozłowska z firmy Promet Cargo (sponsor Bartka), bez której nie doszłoby do wizyty naszego mistrza w tym mieście.

Wchodzącego na salę zawodnika przywitano bardzo ciepło i sympatycznie, gromkimi brawami. Żużlowiec przez pewien czas odpowiadał na pytania. Nie zabrakło pytań dotyczących przygotowań do sezonu, czy planów naszego mistrza na nadchodzący sezon. Dużą atrakcją dla kibiców była możliwość obejrzenia z bliska złotego medalu wywalczonego przez Bartosza Zmarzlika w 2019 roku w cyklu Grand Prix. Fani mogli również zrobić sobie zdjęcie z zawodnikiem. Na dodatek każda chętna osoba mogła też liczyć na autograf od Bartka.

Najlepszy Polski zawodnik ma bardzo napięty terminarz. Poniedziałkowe spotkanie było jedną z niewielu okazji dla miejscowych kibiców do obejrzenia Zmarzlika poza torem. Przypominamy, że już w niedzielę 15 marca truly.work Stal Gorzów rozegra pierwszy mecz towarzyski w tym roku na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Rywalem podopiecznych trenera Stanisława Chomskiego będzie MrGarden GKM Grudziądz.

Koszulka Grand Prix 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Zmarzlik Team 2022

169,00 PLN

T-shirt Zmarzlik Team 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Black Edition // 2022

169,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL