Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 24 Luty 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Spotkanie w Słubicach z kibicami

Bartosz Zmarzlik w poniedziałek 24 lutego spotkał się ponownie z kibicami. Najlepszy żużlowiec na świecie gościł w Słubicach. Punktualnie o godzinie 17.00 Bartek pojawił się w małej auli Collegium Polonicum.

Ciekawostką jest to, że w 2010 roku w podobnym wydarzeniu uczestniczył Tomasz Gollob, który gościł wówczas w dużej auli Collegium Polonicum też w Słubicach. Duży wkład w organizację spotkania ze Zmarzlikiem miała Magdalena Ciszek-Kozłowska z firmy Promet Cargo (sponsor Bartka), bez której nie doszłoby do wizyty naszego mistrza w tym mieście.

Wchodzącego na salę zawodnika przywitano bardzo ciepło i sympatycznie, gromkimi brawami. Żużlowiec przez pewien czas odpowiadał na pytania. Nie zabrakło pytań dotyczących przygotowań do sezonu, czy planów naszego mistrza na nadchodzący sezon. Dużą atrakcją dla kibiców była możliwość obejrzenia z bliska złotego medalu wywalczonego przez Bartosza Zmarzlika w 2019 roku w cyklu Grand Prix. Fani mogli również zrobić sobie zdjęcie z zawodnikiem. Na dodatek każda chętna osoba mogła też liczyć na autograf od Bartka.

Najlepszy Polski zawodnik ma bardzo napięty terminarz. Poniedziałkowe spotkanie było jedną z niewielu okazji dla miejscowych kibiców do obejrzenia Zmarzlika poza torem. Przypominamy, że już w niedzielę 15 marca truly.work Stal Gorzów rozegra pierwszy mecz towarzyski w tym roku na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Rywalem podopiecznych trenera Stanisława Chomskiego będzie MrGarden GKM Grudziądz.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL