Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 23 Marzec 2024 | AUTOR: Artur Kąciak

Zapowiedź: Speedway Silesia Cup 2024 – 50. Jubileuszowy Memoriał im.B.Idzikowskiego i M.Czernego

W sobotę 23 marca na torze w Częstochowie odbędzie się, Speedway Silesia Cup 2024 – 50. Jubileuszowy Memoriał im.B.Idzikowskiego i M.Czernego pod Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Pana Jakuba Chełstowskiego. Turniej te zapowiada się niezwykle ciekawie. W stawce uczestników tej imprezy znalazł się również Bartosz Zmarzlik. 

Dla Bartka będzie to pierwszy występ w tym roku w zawodach indywidualnych. Organizatorom turnieju udało się zaprosić do udziału w tej imprezie wielu znakomitych żużlowców. Oprócz Zmarzlika w Częstochowie na torze pojawią się również między innymi: Fredrik Lindgren, Leon Madsen czy Jason Doyle.

Należy pamiętać jednak o tym, że żużlowcy dopiero tak praktycznie zaczynają starty po zimowej przerwie w marcu. Wynik w tych zawodach nie będzie dla nich najważniejszy. Wiadomo, każdy chce wygrywać, ale na tak wczesnym etapie przygotowań do sezonu turniej w Częstochowie jest doskonałą okazją do sprawdzenia dla Bartosza Zmarzlika obecnej dyspozycji przed rozpoczęciem rywalizacji w lidze czy w cyklu Speedway Grand Prix.

Bardzo dziękuję organizatorom za zaproszenie na te zawody. W Częstochowie jest świetny tor do ścigania. Mam nadzieję, że kibicie obejrzą ciekawy i emocjonujący turniej. Stawka tej imprezy jest bardzo interesująca i fajnie będzie sprawdzić się na tle innych rywali przed startem sezonu ligowego. Do zobaczenia na stadionie w Częstochowie – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Lista startowa Speedway Silesia Cup 2024:

1. Mikkel Michelsen
2. Oliver Berntzon
3. Anton Karlsson
4. Norbert Krakowiak
5. Maksym Drabik
6. Tobiasz Musielak
7. Bartosz Zmarzlik
8. Mads Hansen
9. Kacper Woryna
10. Brady Kurtz
11. Fredrik Lindgren
12. Rohan Tungate
13. Leon Madsen
14. Jason Doyle
15. Steven Goret
16. Gleb Czugunow

Zawodnicy rezerwowi:

17. Kajetan Kupiec
18. Kacper Halkiewicz

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Verva
Orlen Oil
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
4f
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Milwaukee
Gold Las
Globex
Optyline
Optyline
RMF
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
GESS.PL