Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 18 Styczeń 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Sparingi 2020

Do rozpoczęcia tegorocznego sezonu pozostało już niewiele czasu. Na początku marca większość zawodników wyjedzie na tor po zimowej przerwie. Żużlowcy truly.work Stali Gorzów rozegrają przed startem rozgrywek w PGE Ekstralidze cztery spotkania towarzyskie. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego zmierzą się w dwumeczach kontrolnych z MrGarden GKM-em Grudziądz i Betard Spartą Wrocław.

W sobotę 14 marca Stal uda się na pojedynek do Grudziądza, a dzień później zostanie rozegrany rewanż na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Natomiast 21 marca Gorzowianie rywalizować będą u siebie z zespołem z Wrocławia, a następnego dnia odbędzie się spotkanie na Stadionie Olimpijskim.

Bartosza Zmarzlika w ostatni weekend marca czekają jeszcze dwa występy. W kolejnym Memoriale Edwarda Jancarza oraz w pierwszym zaplanowanym na ten rok spotkaniu reprezentacji Polski. Turniej poświęcony legendarnemu żużlowcowi zostanie rozegrany najprawdopodobniej w sobotę 28 marca. Natomiast na chwilę obecną nie wiadomo gdzie i z jakim rywalem będzie rywalizować nasza kadra. Mecz zaplanowano na 29 marca i ma być on jednym z głównych sprawdzianów formy Polaków, przed rozgrywanymi wyjątkowo wcześnie w 2020 roku zawodami Speedway of Nations.

Zmarzlik na brak startów przed inauguracją rozgrywek PGE Ekstraligi na pewno nie będzie mógł narzekać. Możliwe, że Bartek wystąpi jeszcze w jakieś innej imprezie, ale o tym będziemy Państwa informować na bieżąco. W pierwszej kolejce ligowej w niedzielę 5 kwietnia truly.work Stal Gorzów zmierzy się u siebie z Fogo Unią Leszno. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle interesująco. Z pewnością spragnieni żużla kibice po zimowej przerwie w liczniej grupie zasiądą na trybunach Stadionu im. Edwarda Jancarza.

Plan startów Bartosza Zmarzlika w marcu 2020:

Mecze towarzyskie:

  • 14 marca, (sobota): MrGarden GKM Grudziądz – truly.work Stal Gorzów
  • 15 marca, (niedziela): truly.work Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz
  • 21 marca, (sobota): truly.work Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
  • 22 marca, (niedziela): Betard Sparta Wrocław – truly.work Stal Gorzów
  • 29 marca, (niedziela): mecz reprezentacji Polski

Turnieje Indywidualne:

  • 28 marca, (sobota): XVII Memoriał Edwarda Jancarza

Foto: Mateusz Wójcik

Koszulka Grand Prix 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Zmarzlik Team 2022

169,00 PLN

T-shirt Zmarzlik Team 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Black Edition // 2022

169,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL