Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 23 Lipiec 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Przed występem we Wrocławiu nie chcę składać żadnych deklaracji

Powoli opadają już emocje po tegorocznym finale Speedway of Nations. Bartek Zmarzlik w kilku zdaniach podsumował swój występ w Rosji. Żużlowiec pierwszy raz w swojej karierze startował w finale tych rozgrywek.

Jest to mój pierwszy krążek w rozgrywkach Speedway Of Nations. Żużel to jest tylko sport, nie zawsze się wygrywa. Zwłaszcza że o mistrzostwie w obecnym regulaminie decyduje zaledwie jeden bieg. Myślę, że nie przynieśliśmy wstydu, a wręcz przeciwnie w stosunku do pierwszej edycji Speedway of Nations się poprawiliśmy. We Wrocławiu Polska sięgnęła po brąz, a teraz jest srebro, więc jest progres wyników – powiedział Bartosz Zmarzlik.

W sobotę 3 sierpnia żużlowca czeka start w kolejnym turnieju Grand Prix. Najlepsi zawodnicy na świecie o kolejne punkty do klasyfikacji łącznej mistrzostw świata powalczą we Wrocławiu. Po kilku latach przerwy cykl GP wraca na odnowiony Stadion Olimpijski. Na jaki wynik liczy w tych zawodach Bartek?

Przed występem we Wrocławiu nie chcę składać żadnych deklaracji. Tak naprawdę nie wiemy, czego możemy się spodziewać. Na pewno tor będzie inaczej przygotowany niż miało to miejsce w trakcie naszego ostatniego meczu ligowego we Wrocławiu. Phil Morris stara się na każde zawody przygotować nawierzchnię w taki sposób, aby zawody było interesującym widowiskiem dla kibiców. Przyjedziemy na trening do Wrocławia w piątek 2 sierpnia wówczas po treningu i kwalifikacjach będę mógł powiedzieć coś więcej na ten temat – zakończył żużlowiec.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL