Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 13 Grudzień 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Prezentacja Truly.Work Stali Gorzów

W piątek 13 grudnia w Galerii Askana odbyła się prezentacja truly.work Stali Gorzów. Kibice bardzo licznie przybyli na spotkanie. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego zjawili się w komplecie na tej uroczystości. Przypominamy, że włodarze klubu po kilku latach przerwy powrócili do pomysłu prezentacji drużyny przed sezonem.

Na spotkaniu nie zabrakło również dwójki nowych zawodników Stali: Nielsa Kristiana Iversena i Marcusa Birkemose. Obaj Duńczycy w okresie transferowym trafili do zespołu. Popularny „Puk”po dwóch latach przerwy ponownie będzie zdobywał punkty dla drużyny z Gorzowa. W klubie wszyscy liczą na to, że dzięki temu transferowi Stal włączy się do walki o medale w 2020 roku. Doświadczony żużlowiec w składzie zastąpił swojego rodaka Petera Kildemanda, który po bardzo kiepskim tegorocznym sezonie rozstał się z klubem.

Spotkanie w Galerii Askana trwało kilkadziesiąt minut. Każdy kibic mógł podejść, porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ze swoim ulubionym żużlowcem. Największym zainteresowaniem wśród fanów cieszył się lider turly.work Stali Gorzów aktualny Indywidualny Mistrz Świata Bartosz Zmarzlik. W trakcie uroczystości poznaliśmy również nową Marketing Manager klubu. Została nią Magdalena Ciszek-Kozłowska., prezes firmy Promet Cargo, która od lat sponsoruje Bartka oraz gorzowską drużynę.

Patrząc, na piątkową frekwencję wydaje się, że powrót do prezentacji zespołu był bardzo dobrym pomysłem. Nowy prezes klubu Marek Grzyb zapowiedział, iż przed kolejnym sezonem uroczystość ponownie się odbędzie. Kibice mają niewiele okazji w trakcie trwania rozgrywek do rozmów, czy wspólnych zdjęć ze wszystkimi zawodnikami truly.work Stali Gorzów. W trakcie piątkowego spotkania mieli do tego znakomitą okazję.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL