Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 13 Maj 2022 | AUTOR: Redakcja

Premiera nowych zegarków Aztorin dla fanów żużla

Prawdziwa gratka dla pasjonatów żużla od marki Aztorin. Do sprzedaży trafiają właśnie trzy nowe modele zegarków, dedykowane fanom czarnego sportu. Dwa modele zegarków sygnowane
Aztorin x Bartosz Zmarzlik, których sportowiec jest ambasadorem, to czasomierze w kolorze czarnym, łączonym z barwami, w których zawodnik występuje (granat i złoto). Do portfolio marki dołącza też trzeci, całkowicie czarny model – oficjalny zegarek Ekstraligi Żużlowej, której Aztorin jest Partnerem Technologicznym. Premiera odbywa się w przeddzień kolejnej rywalizacji w ramach cyklu Zawodów Indywidualnych Mistrzostw Świata na Żużlu, odbywających się w Warszawie, w których dwukrotny triumfator tej imprezy wystąpi. Trzy wyjątkowe modele najpierw trafiają do sprzedaży online.

Ekspresyjny, dopracowany design zegarków uzupełniają żużlowe detale. Uwagę wielbicieli żużla przykują takie, charakterystyczne dla tej dyscypliny motywy, jak: łańcuch na tarczy, zębatki na pierścieniu oraz tłoki przy przyciskach. Wszystkie trzy modele mają silikonowe paski, których faktura nawiązuje do bieżnika opony. Modele Bartosza Zmarzlika mają dodatkowo jego numer startowy, czyli 95 na tarczach, koronce oraz na spodnim deklu, gdzie znajduje się także autograf mistrza.

To była dla mnie wielka przygoda, by wraz z marką Aztorin, której jestem ambasadorem, móc uczestniczyć w przygotowaniu własnego zegarka. Dobór kolorystyki, żużlowych detali wraz z dodanym moim logo spowodował, że gdy pierwszy raz go zobaczyłem to nie mogłem oderwać od niego wzroku. Liczę na to, że spodoba się również wszystkim kibicom i zawsze pomoże wskazać „najlepszy czas dnia”. – komentuje pracę nad kreacja i produkcją zegarków Aztorin Bartosz Zmarzlik.  

Również model wyprodukowany przy współpracy z Ekstraligą Żużlową posiada na deklu ligowe logo.

Koperty żużlowych modeli wykonano ze stali szlachetnej 316L o średnicy 45 mm, a ich tarcze chroni szafirowe szkło antyrefleksyjne. Zegarki wyposażono w kwarcowe mechanizmy Miyota OS20
i wyposażono w komplet niezbędnych funkcji – tachymetr, chronograf, datownik, wskaźnik 24-godzinny oraz mały sekundnik. Modele posiadają wodoszczelność 10 ATM. Każdy z dedykowanych kibicom żużla i utytułowanego zawodnika zegarek kosztuje 1290 złotych. Pierwsza partia trzech specjalnych zegarków z limitowanej edycji najpierw będzie dostępna w e-sklepie na apart.pl.

Przed wprowadzeniem zegarków do sprzedaży, finalny efekt współpracy ze znakomitym żużlowcem został zaprezentowany podczas wizyty Bartosza Zmarzlika w siedzibie głównej Apart. Mistrz docenił design premierowych zegarków i doskonałą jakość wykonania, a także poznał sekrety produkcji biżuterii. Aztorin oczywiście trzyma kciuki za swojego wyjątkowego ambasadora i jego kolejne sukcesy na torze.

Nowe modele Aztorin dostępne są premierowo online na apart.pl, a wkrótce będą też dostępne w salonach Apart.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL