Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 25 Październik 2021 | AUTOR: Artur Kąciak

Podziękowania dla sponsorów 2021

W październiku Bartosz Zmarzlik zakończył swoje tegoroczne starty. Żużlowiec tradycyjnie jak co roku zaprosił swoich sponsorów, najbliższych współpracowników, rodzinę i przyjaciół na uroczyste podsumowanie sezonu. Impreza odbyła się w „Dworku w Dolinie” w miejscowości Chrapowo w piątek 22 października 2021 roku.

Na spotkanie przybyli m.in. prezydent miasta Gorzowa Jacek Wójciki, przedstawiciele klubu Moje Bermudy Stali Gorzów: prezes Marek Grzyb, dyrektor Tomasz Michalski, trenerzy Stanisław Chomski i Piotr Paluch,  tuner Ryszard Kowalski, Karol Lejman prezes One Sport, oraz wielu innych znakomitych gości.

W trakcie uroczystości Bartosz Zmarzlik podziękował rodzinie i sponsorom za pomoc w minionym sezonie. Bez wsparcia tych osób zawodnik nie osiągałby tak znakomitych wyników na torze. Wszyscy doskonale wiemy, jak drogim sportem jest żużel i jak olbrzymie kwoty pieniędzy pochłania ta dyscyplina. Bartek doskonale również o tym wie, dlatego postanowił zorganizować to spotkanie.

Goście otrzymali od Zmarzlika kwiaty oraz pięknie wykonane statuetki będące podziękowaniem za wkład i pomoc w tegorocznym sezonie. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana. Wszyscy uczestnicy imprezy wrócili do swoich domów w doskonałych nastrojach. Mało jest w trakcie sezonu żużlowego takich okazji do wspólnych spotkań i integracji, a w piątek udało się Bartkowi zgromadzić najbliższe mu osoby w jednym miejscu.

foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL