Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 18 Listopad 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Podziękowania dla sponsorów 2019

W piątek 15 listopada Bartosz Zmarzlik zaprosił swoich sponsorów, najbliższych współpracowników, rodzinę i przyjaciół na uroczyste podsumowanie tegorocznego sezonu. Impreza odbyła się w „Dworku w Dolinie” w miejscowości Chrapowo. Na spotkanie przybili m.in. prezydent miasta Gorzowa Jacek Wójciki, senator Władysław Komarnicki przedstawiciele klubu truly.work Stali Gorzów: prezes Marek Grzyb, trener Stanisław Chomski oraz wielu innych znakomitych gości. Nie mogło również zabraknąć Ryszarda Kowalskiego i jego teamu. Zmarzlik w 2019 roku startował właśnie na silnikach tego tunera.

W trakcie uroczystości Bartosz Zmarzlik podziękował rodzinie i sponsorom za pomoc w minionym sezonie. Bez wsparcia tych osób zawodnik nie zostałby Indywidualnym Mistrzem Świata w 2019 roku. Wszyscy doskonale wiemy, jak drogim sportem jest żużel i jak olbrzymie kwoty pieniędzy pochłania ta dyscyplina. Bartek doskonale również o tym wie, dlatego postanowił zorganizować to spotkanie.

Goście otrzymali do Zmarzlika pięknie wydane pamiątkowe fotoksiążki podsumowujące ten niezwykle udany sezon dla naszego reprezentanta. Każdy egzemplarz zawodnik osobiście podpisał złotym markerem. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana. Wszyscy uczestnicy imprezy wrócili do swoich domów w doskonałych nastrojach. Mało jest w trakcie sezonu żużlowego takich okazji do wspólnych spotkań i integracji, a w piątek udało się Bartkowi zgromadzić najbliższe mu osoby w jednym miejscu.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL