Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 5 Marzec 2024 | AUTOR: Artur Kąciak

Pierwszy wyjazd na tor w sezonie 2024

Kibice w końcu się doczekali. W poniedziałek 4 marca Bartosz Zmarzlik wyjechał pierwszy raz na tor w tym roku po zimowej przerwie. Żużlowiec trenował na torze w Gnieźnie.

Tradycyjnie, jak to bywa w trakcie pierwszych jazd, nie było na torze zbyt dużego szaleństwa. W głównej mierze pierwsze treningi po zimowej przerwie służą oswojeniu się z motocyklem. Na pierwsze ściganie kibice będą musieli jeszcze trochę czasu poczekać. 

Nareszcie przerwa zimowa dobiegła końca. Cieszę się, że mogłem ponownie wsiąść na motocykl i zrobić kilka „kółek” na torze. Pierwsze przejazdy zazwyczaj nie należą do najłatwiejszych, służą rozgrzaniu i wyczuciu sprzętu, a także przypomnieniu sobie tych emocji, które towarzyszą ściganiu. Mam nadzieję, że teraz pogoda się ustabilizuje i będę miał więcej okazji do treningów na torze. Zwłaszcza że do rozpoczęcia sezonu pozostało już niewiele czasu. Na całe szczęście w marcu będę miał jeszcze okazję się sprawdzić na tle innych zawodników. W tym miesiącu wezmę udział w kilku sparingach i turniejach indywidualnych – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Verva
Orlen Oil
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
4f
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Milwaukee
Gold Las
Globex
Optyline
Optyline
RMF
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
GESS.PL