Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 6 Marzec 2023 | AUTOR: Artur Kąciak

Pierwszy trening w sezonie 2023

W sobotę i niedzielę 4 i 5 marca Bartosz Zmarzlik wyjechał pierwszy raz na tor w tym roku po zimowej przerwie. Żużlowiec trenował na torze w Lonigo we Włoszech.

Tradycyjnie, jak to bywa w trakcie pierwszych treningów, nie było na torze zbyt dużego szaleństwa. W głównej mierze pierwsze jazdy mają za zadanie pozwolić zawodnikom na oswojenie się z motocyklem po kilkumiesięcznej przerwie.

– Długo czekałem na ten moment. Przerwa zimowa zawsze mi się dłuży, ale na szczęście dziś się zakończyła. Cieszę się, że mogłem ponownie wsiąść na motocykl i zrobić kilka „kółek” na torze. Pierwsze przejazdy zazwyczaj nie należą do najłatwiejszych, służą rozgrzaniu i wyczuciu sprzętu, a także przypomnieniu sobie tych emocji, które towarzyszą ściganiu. Najważniejsze jest jednak to, że mogłem wreszcie pojawić się na torze i z tego powodu jestem szczęśliwy. Mam nadzieję, że w naszym kraju pogoda również szybko się poprawi i będę mógł w najbliższym czasie kolejne jazdy testowe odbyć już w Polsce – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL