Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 13 Marzec 2024 | AUTOR: Artur Kąciak

ORLEN OIL Motor Lublin w Gorican

Żużlowcy Orlen Oil Motoru Lublin od wtorku 12 marca przebywają na obozie przygotowawczym do sezonu w Gorican.

Wyjazd do Chorwacji ma służyć wspólnej integracji drużyny. W trakcie obozu zostały zaprezentowane również nowe kevlary Motoru na nachodzący sezon. Oczywiście głównym punktem zgrupowania są wspólne treningi na miejscowym torze. 

Bartosz Zmarzlik jest bardzo zadowolony z tego, że z dnia na dzień coraz więcej czasu spędza na motocyklu po zimowej przerwie.

Dla mnie to już trzeci trening w tym roku. Dzisiaj w Gorican była piękna słoneczna pogoda. Czułem się na motocyklu doskonale. Praktycznie cały dzień spędziłem na torze jak za czasów mojego dzieciństwa. Świetnie było znów poczuć tę adrenalinę, posprawdzać różne ustawienia i silniki. Myślę, że do tegorocznego sezonu podejdę z uśmiechem na twarzy. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia na stadionach – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Verva
Orlen Oil
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
4f
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Milwaukee
Gold Las
Globex
Optyline
Optyline
RMF
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
GESS.PL