Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 25 Styczeń 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Obóz Reprezentacji Polski

Do rozpoczęcia tegorocznego sezonu pozostało już niewiele czasu. Żużlowcy kończą ostatnie przygotowania do swoich startów w 2020 roku. Bartosz Zmarzlik dzisiaj rozpoczyna obóz z reprezentacją Polski w Szklarskiej Porębie.

Bartek bardzo starannie przygotowuje się do nadchodzącego sezonu. Każdego dnia poświęca wiele czasu na treningi. Odbywają się one zarówno na siłowni, jak i w terenie. Jazda na motocyklu crossowym czy rowerze szosowym stanowi nieodłączny element tych przygotowań.

Zgrupowanie w górach potrwa do 30 stycznia. W tym roku zdecydowano się zmienić miejsce obozu. Przypominamy, że w 2019 roku, to Zakopane gościło podopiecznych trenera Marka Cieślaka. W szerokiej kadrze Polski znalazło się dwudziestu jeden żużlowców. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie jedenastu seniorów oraz dziesięciu juniorów.

Na obecną chwilę nie wiadomo jeszcze, ile spotkań towarzyskich Żużlowa Reprezentacja Polski rozegra w 2020 roku. Na pewno pod koniec sezonu odbędzie się szczególny mecz, który będzie podziękowaniem za wieloletnią pracę dla trenera Marka Cieślaka. Zbliżający się małymi krokami sezon 2020 będzie ostatnim na stanowisku szkoleniowca narodowej drużyny dla doświadczonego trenera.

Śledzicie stronę www.zmarzlik.com, będziecie wówczas na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi Bartosza Zmarzlika. We wtorek na naszych łamach ukaże się raport z informacjami o tym, jak przebiega obóz kadrowiczów.

Skład szerokiej kadry Polski na 2020 rok:

Seniorzy:

1. Krzysztof Buczkowski
2. Patryk Dudek
3. Jarosław Hampel
4. Jakub Jamróg
5. Krzysztof Kasprzak
6. Janusz Kołodziej
7. Paweł Przedpełski
8. Bartosz Smektała
9. Kacper Woryna
10. Szymon Woźniak
11. Bartosz Zmarzlik

Juniorzy:

1. Mateusz Bartkowiak
2. Mateusz Cierniak
3. Norbert Krakowiak
4. Igor Kopeć-Sobczyński
5. Dominik Kubera
6. Wiktor Lampart
7. Przemysław Liszka
8. Jakub Miśkowiak
9. Wiktor Trofimow
10. Karol Żupiński

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL