Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 5 Luty 2024 | AUTOR: Artur Kąciak

Obóz Kadry na Malcie

Za nami zgrupowanie reprezentacji Polski na Malcie. Kadrowicze wylecieli na obóz 29 stycznia z Wrocławia i powrócili do kraju 5 lutego. 

Trener Rafał Dobrucki zabrał na Maltę dwunastu zawodników z Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Niestety z powodu choroby udziału w tym zgrupowaniu nie mógł wziąć Wiktor Przyjemski.

Żużlowcy oprócz wspólnych treningów mieli też sporo czasu na integrację. Dzięki dobrej atmosferze w kadrze łatwiej o dobre wyniki na torze. W 2023 roku obóz również odbył się w tym samym miejscu, a nasi zawodnicy w minionym sezonie zdobyli wiele medali na arenie międzynarodowej. Złoto Bartka w cyklu Speedway Grand Prix, czy wywalczenie po zaciętej walce Drużynowego Pucharu Świata to jedne z najważniejszych sukcesów w 2023 roku naszych reprezentantów.

Wyjazd na Maltę w kilku zdaniach podsumował Bartosz Zmarzlik.

Moim zdaniem ten obóz był nam potrzebny. Wszyscy starali się ten wspólnie spędzony czas jak najlepiej wykorzystać. Oprócz treningów mieliśmy również czas na wspólną integrację. Świetna atmosfera w kadrze jest podstawą do osiągania dobrych wyników na torze. Uważam tegoroczny wyjazd za udany. Osobiście nie mogę się jednak już doczekać pierwszego treningu na torze po zimowej przerwie – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Verva
Orlen Oil
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
4f
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Optyline
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL