Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 31 Styczeń 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Miasto Gorzów wspiera Bartosza Zmarzlika

Żużel jest bardzo drogim, ale zarazem niesamowicie widowiskowym sportem. Bez odpowiedniego wsparcia trudno osiągać dobre wyniki zawodnikom na torze. Sytuacja tak samo wygląda u Bartosza Zmarzlika. Dzięki pomocy różnych sponsorów nasz reprezentant może walczyć o najwyższe trofea na arenie międzynarodowej.

Zmarzlik od 2016 roku jest stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Do tej pory zdobył już trzy medale. W debiutanckim sezonie stanął na najniższym stopniu podium. W 2018 roku koniec rywalizacji zajął drugie miejsce. Natomiast w minionym sezonie został Indywidualnym Mistrzem Świata.

Bartek jako trzeci z naszych rodaków wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przed wychowankiem gorzowskiego zespołu tylko dwóch Polaków sięgało po to trofeum. W 1973 roku złoty „krążek” wywalczył Jerzy Szczakiel, a w 2010 Tomasz Gollob.

W sobotę 4 stycznia 2020 roku zostały ogłoszone wyniki w 85. Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2019 roku organizowanym przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat. Bartosz Zmarzlik zajął w nim pierwsze miejsce. Wychowanek Stali Gorzów jest dopiero drugim w historii żużlowcem, któremu udało się zwyciężyć w tym prestiżowym plebiscycie. Wcześniej tej sztuki dokonał tylko Tomasz Gollob.

Nie powinno zatem nikogo dziwić zainteresowanie różnego rodzaju sponsorów osobą Bartka. W tegorocznym sezonie do ich grona dołączy miasto Gorzów. Żużlowiec od początku kariery jest wierny barwom swojego macierzystego klubu, a po zdobyciu złota Zmarzlik stał się świetną wizytówką miasta, które dzięki jego sukcesom jest doskonale promowane w całej Polsce.

– Chciałem podziękować Bartkowi za to, że chciał z nami tę współpracę podjąć. Po tak wielkim sukcesie cały świat żużlowy i gorzowianie śledzą jego karierę. Oczywiście Bartek mógł wybrać również inne środki przekazu i promocji swojej osoby. Bardzo mu dziękuje za fajne podejście do naszego wspólnego tematu. Cieszę się, że jest tak związany z miastem i chętnie o nim mówi – powiedział Jacek Wójcicki, prezydent miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

– Chciałem podziękować za to, że miasto w tym roku bardzo mi pomoże w osiąganiu jeszcze lepszych wyników na torze. Mam nadzieję, że tutaj wraz z Gorzowem będę sięgał kolejnych sukcesów i rozsławiał jakoś miasto swoją osobą. Oczywiście na ile będzie, to możliwe na arenie krajowej i międzynarodowej. Obiecuję, że ze swojej strony zrobię wszystko, aby było jak najlepiej – dodał Bartosz Zmarzlik. 

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL