Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 31 Styczeń 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Miasto Gorzów wspiera Bartosza Zmarzlika

Żużel jest bardzo drogim, ale zarazem niesamowicie widowiskowym sportem. Bez odpowiedniego wsparcia trudno osiągać dobre wyniki zawodnikom na torze. Sytuacja tak samo wygląda u Bartosza Zmarzlika. Dzięki pomocy różnych sponsorów nasz reprezentant może walczyć o najwyższe trofea na arenie międzynarodowej.

Zmarzlik od 2016 roku jest stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Do tej pory zdobył już trzy medale. W debiutanckim sezonie stanął na najniższym stopniu podium. W 2018 roku koniec rywalizacji zajął drugie miejsce. Natomiast w minionym sezonie został Indywidualnym Mistrzem Świata.

Bartek jako trzeci z naszych rodaków wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przed wychowankiem gorzowskiego zespołu tylko dwóch Polaków sięgało po to trofeum. W 1973 roku złoty „krążek” wywalczył Jerzy Szczakiel, a w 2010 Tomasz Gollob.

W sobotę 4 stycznia 2020 roku zostały ogłoszone wyniki w 85. Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2019 roku organizowanym przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat. Bartosz Zmarzlik zajął w nim pierwsze miejsce. Wychowanek Stali Gorzów jest dopiero drugim w historii żużlowcem, któremu udało się zwyciężyć w tym prestiżowym plebiscycie. Wcześniej tej sztuki dokonał tylko Tomasz Gollob.

Nie powinno zatem nikogo dziwić zainteresowanie różnego rodzaju sponsorów osobą Bartka. W tegorocznym sezonie do ich grona dołączy miasto Gorzów. Żużlowiec od początku kariery jest wierny barwom swojego macierzystego klubu, a po zdobyciu złota Zmarzlik stał się świetną wizytówką miasta, które dzięki jego sukcesom jest doskonale promowane w całej Polsce.

– Chciałem podziękować Bartkowi za to, że chciał z nami tę współpracę podjąć. Po tak wielkim sukcesie cały świat żużlowy i gorzowianie śledzą jego karierę. Oczywiście Bartek mógł wybrać również inne środki przekazu i promocji swojej osoby. Bardzo mu dziękuje za fajne podejście do naszego wspólnego tematu. Cieszę się, że jest tak związany z miastem i chętnie o nim mówi – powiedział Jacek Wójcicki, prezydent miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

– Chciałem podziękować za to, że miasto w tym roku bardzo mi pomoże w osiąganiu jeszcze lepszych wyników na torze. Mam nadzieję, że tutaj wraz z Gorzowem będę sięgał kolejnych sukcesów i rozsławiał jakoś miasto swoją osobą. Oczywiście na ile będzie, to możliwe na arenie krajowej i międzynarodowej. Obiecuję, że ze swojej strony zrobię wszystko, aby było jak najlepiej – dodał Bartosz Zmarzlik. 

Koszulka Grand Prix 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Zmarzlik Team 2022

169,00 PLN

T-shirt Zmarzlik Team 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Black Edition // 2022

169,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL