Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 2 Marzec 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Konferencja ORLEN Team

W poniedziałek 2 marca w Warszawie na ulicy Bielańskiej 12 odbyła się kolejna konferencja prasowa PKN Orlen 2020. W wydarzeniu uczestniczyli wszyscy zawodnicy, którzy należą do Orlen Team (sporty motorowe) z Bartoszem Zmarzlikiem na czele i sportowcy z Grupy Sportowej Orlen.

Orlen Team funkcjonuje przeszło 20 lat. Występujący w nim zawodnicy startują w rajdach terenowych, rajdach płaskich, kartingu, Formule 1, zawodach motoparalotniarskich oraz wodnej Formule 1. Do ORLEN Teamu należą sportowcy doskonale znani nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami, m.in. Robert Kubica, Jakub Przygoński i Bartłomiej Marszałek. Od ubiegłego roku ORLEN Team stał się międzynarodowy. Do drużyny dołączyli sportowcy z Niemiec i Czech. W zeszłym tygodniu oficjalnie do tego elitarnego grona dołączył Bartosz Zmarzlik.

W poniedziałkowym spotkaniu w Warszawie udział wziął również Daniel Obajtek – Prezes Zarządu PKN ORLEN. Gościem specjalnym tego wydarzenia był Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Konferencję poprowadził znany i ceniony w środowisku sportowym dziennikarz Andrzej Borowczyk.

Przed tym wydarzeniem zawodnicy Orlen Teamu pojawili się na jednej z miejscowych stacji benzynowych, gdzie były kręcone spoty reklamowe. Mimo, że zajęło to dość sporo czasu. Wszyscy doskonale się przy tym bawili.

– Podgrzewaliśmy w mediach lekko tę atmosferę. Większość kibiców myślała, że biorę ślub. W pewnym sensie tak się stało, wziąłem ślub z Orlen Teamem. Jestem bardzo szczęśliwy, że dzięki temu będę mógł reprezentować siebie, żużel oraz Orlen Team na arenach międzynarodowych, oraz u nas w kraju. Życzę sobie i wszystkim kibicom, żebyśmy w nadchodzącym sezonie usłyszeli wiele razy Mazurka Dąbrowskiego. Mam jeszcze wiele swoich marzeń i celów w karierze sportowej do zrealizowania, ale nie chcę ich zdradzać. Chcę zrobić wszystko, aby udało mi się zapisać wysoko z moim nazwiskiem na łamach historii motosportu – powiedział Bartosz Zmarzlik.

We wtorek 3 marca odbędzie się specjalne spotkanie Bartka z kibicami w Warszawie w siedzibie Orlen Team na ulicy Bielańskiej 12. Zmarzlik będzie gościł w siedzibie swojego sponsora od godziny 10 do 12. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w tym wydarzeniu.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL