Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 12 Luty 2019 | AUTOR: Katarzyna Krzemińska

Kolejny dzień zwyciężaliśmy marzenia

Z takim powerem można śmiało wkraczać w nowy sezon. Energia i sympatia, jaką najmłodsi fani przekazali Bartoszowi Zmarzlikowi ponownie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Dziś, kontynuując akcję edukacyjną „Marzenia są do zwyciężenia” Wicemistrz Świata gościł w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie odwiedził aż pięć placówek. Niezmiernie miło było nam pojawić się w:

  • ZSP 13 oddział „0”, grupa Zajączki
  • Przedszkolu Miejskim nr 23, gr. Tygryski Brykające
  • Pierwszej Szkole Podstawowej Montessori
  • Przedszkolu Miejskim nr 12. Gr. Pszczółki i gr. Motylki
  • Prywatnym Przedszkolu Elemelek gr. Skowronki.

Najmłodsi zadali mistrzowi mnóstwo pytań oraz opowiedzieli o swoich marzeniach, zabawie w „żużel” w przedszkolu oraz kim chcieliby zostać gdy dorosną. Wszędzie widoczne były żółto-niebieskie barwy, a kibicowskim okrzykom nie było końca. Żużlowiec wpisywał się do pamiątkowych ksiąg, a nawet musiał podjąć dziecięcy „challenge” polegający na wypiciu jednym duszkiem szklanki soku owocowego (tym samym zdobywając kolejny w swej karierze medal – „honorowy medal Tygryska Pietrka”)

Z każdego z tych spotkań wynoszę coś nowego. Gdy widzę radość tych maluchów, ich ciekawość świata i przede wszystkim przekonanie, że o marzenia trzeba walczyć, czuję się niesamowicie wzruszony i zmotywowany do pracy. Także tej poza torem. Wszystkim grupom dziękuję za wspólne chwile. Jestem pewien, że nigdy tych spotkań nie zapomnę – podsumował ostatnie dwa dni Bartosz Zmarzlik.   

Wszystkie grupy oraz sam żużlowiec kończyły spotkania z uśmiechami na twarzach i pełni pozytywnych emocji.Ale taka właśnie jest rola marzeń. Mają dodawać skrzydeł i energii do działania. Dlatego warto je mieć i dążyć do ich „zwyciężania”.

Sponsor akcji: Promet Cargo

Foto: GESS.PL

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL