Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 26 Styczeń 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Kolejna nominacja do nagrody dla Bartka Zmarzlika

Lider Cash Broker Stali Gorzów dostał nominację do kolejnej nagrody. Tym razem Bartosz Zmarzlik jest jednym z kandydatów do otrzymania prestiżowego wyróżnienia w obszarze marketingu sportowego na Sportowy Wizerunek Roku. Nominacje ogłoszono w dwunastu różnych kategoriach. W kategorii na Sponsora Sportu doceniono wkład Polskiej Grupy Energetycznej S.A. Firma ta od lat jest głównym sponsorem Ekstraligi. Nominację otrzymało również do Wydarzenia Sportowego minionego roku Żużlowe Grand Prix Polski rozegrane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Głównym celem Nagrody Biznesu Sportowego jest wyróżnienie wybitnego wkładu w rozwój i promocję polskiego sportu oraz umiejętne wykorzystanie wiedzy i narzędzi w procesach zarządzania sportem i w zastosowaniu rozwiązań marketingowych.

W środę 13 marca 2019 roku odbędzie się uroczysta XV Gala Sportu i Biznesu w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Wówczas poznamy laureatów statuetek DEMES. Bez wątpienia Bartek Zmarzlik ma duże szanse na otrzymanie nagrody. Od lat zalicza się do ścisłej czołówki światowej, a przez trzy ostatnie sezony był najskuteczniejszym zawodnikiem w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Wywalczony w 2018 roku srebrny medal w Indywidualnych Mistrzostwach Świata tylko umocnił jego wysoką pozycję w światowym żużlu.

Nominacje:

  • Sportowy Wizerunek – Bartosz Zmarzlik
  • Sponsor Sportu – Polska Grupa Energetyczna S.A.
  • Obiekt Sportowy – PGE Narodowy w Warszawie
  • Wydarzenie Sportowe – Żużlowe Grand Prix Polski na PGE Narodowym
  • Social Media – PGE Ekstraliga

Źródło newsa: sportbizforum.com

Koszulka Grand Prix 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Zmarzlik Team 2022

169,00 PLN

T-shirt Zmarzlik Team 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Black Edition // 2022

169,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL