Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 1 Luty 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Kluby w których startuję: Slangerup Speedway Klub

Kontynuujemy nasz cykl, w którym przybliżamy wam kluby, w jakich będzie startował w 2019 roku Bartosz Zmarzlik. W lidze duńskiej żużlowiec będzie zdobywał punkty dla Slangerup Speedway Klub.

Zespół ten w minionym sezonie wywalczył wicemistrzostwo Danii. Pozyskanie przez klub srebrnego medalisty Indywidualnych Mistrzostw Świata z 2018 roku to spora niespodzianka. Drużyna wzmocniona Polakiem będzie jednym z głównych faworytów do zdobycia złota w nachodzących rozgrywkach ligowych.

Swojego zadowolenia z pozyskania Bartosza Zmarzlika nie ukrywał Kenni Trasborg Hansen szef nowego duńskiego klubu wychowanka Stali Gorzów.

– Chcemy spróbować powalczyć o złoty medal w nadchodzącym sezonie, a pozyskanie do zespołu Bartosza Zmarzlika, to dla nas duże wzmocnienie. Jest to jeden z najlepszych zawodników na świecie. Liczymy na to, że w naszym zespole będzie również jednym z liderów – powiedział Kenni Trasborg Hansen.

Na obecną chwilę nie wiadomo jeszcze, w ilu spotkaniach wystartuje reprezentant Polski. Starty w Danii mają być dodatkiem do występów w PGE Ekstralidze, Elitserien oraz cyklu Grand Prix.

Wszystkie osoby interesujące się sportem żużlowym doskonale wiedzą, że żaden trening nie da zawodnikowi tyle, co występ w spotkaniu, czy turnieju o konkretną stawkę. Dlatego Bartek zdecydował się po kilku latach przerwy na powrót do Danii. W 2012 roku zawodnik miał podpisany kontrakt z Holsted Speedway-Klub. Drużyna posiadała wówczas bardzo szeroką kadrę. Polak ostatecznie nie wystąpił wówczas w żadnym spotkaniu. Można więc powiedzieć, że nadchodzącym sezonie Zmarzlik dopiero zadebiutuje w miejscowych rozgrywkach ligowych.

Adres Stadionu: Hørup Skovvej 5A, 3550 Slangerup, Dania
Strona internetowa klubu: www.slangerupspeedway.dk

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL