Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 1 Wrzesień 2021 | AUTOR: Artur Kąciak

Kalendarz startów – wrzesień 2021

Bartosz Zmarzlik wstępnie na wrzesień ma zaplanowane występy w sześciu imprezach. W niedzielę 5 września Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na Stadionie im. Edwarda Jancarza z Motorem Lublin, w pierwszym spotkaniu półfinałowym w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Tydzień później na domowym torze popularnych „Koziołków” zostanie rozegrany mecz rewanżowy.

W sobotę 11 września zostanie rozegrany dziewiąty turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy na świecie będą rywalizować o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej mistrzostw świata na torze w Vojens. Natomiast w piątek 17 września w Daugavpils ma się odbyć pierwszy półfinał  Monstery Energy Speedway of Nations. Polska o awans do wielkiego dwudniowego finału rywalizować będzie w tych zawodach z Danią, Szwecją, Finlandią, Czechami, Słowenią i USA. Zaledwie dwa dni później Bartosz Zmarzlik pojedzie w pierwszym spotkaniu o złoty lub brązowy medal w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Na ostatnią niedzielę września zaplanowane są rewanżowe pojedynki o medale w najlepszej żużlowej lidze świata.

Vetlanda Speedway w szwedzkiej lidze zespół Bartosza Zmarzlika również ma zaplanowane mecze na wrzesień. Na obecną chwilę jednak nie wiadomo jeszcze, w ilu z nich ewentualnie pojedzie zawodnik z Gorzowa. Dlatego postanowiliśmy ich nie umieszczać w naszej rozpisce.

Podsumowując, Bartek we wrześniu weźmie udział w niezwykle istotnych imprezach. Cykl SGP wchodzi w decydującą fazę, a do końca rywalizacji o medale w mistrzostwach świata pozostały już tylko trzy rundy. Na pewno emocji w imprezach z udziałem Bartosza Zmarzlika nie zabraknie.

Plany startowe Bartosza Zmarzlika na wrzesień:

5 września (niedziela):
Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin (PGE Ekstraliga)

11 września (sobota):
2021 Danish FIM Speedway Grand Prix Round 9

12 września (niedziela):
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów (PGE Ekstraliga)

19 września (niedziela):
Mecz o 3 miejscie lub finał (PGE Ekstraliga)

26 września (niedziela):
Mecz o 3 miejsce lub finał (PGE Ekstraliga)

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL