Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 29 Wrzesień 2021 | AUTOR: Artur Kąciak

Kalendarz startów – Październik 2021

W dniu dzisiejszym przedstawiamy ostatni kalendarz startów Bartosza Zmarzlika w 2021 roku. Żużlowiec na październik ma zaplanowane występy w pięciu imprezach.

W sobotę 1 października zostanie rozegrany dziesiąty turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy na świecie będą rywalizować o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej mistrzostw świata na torze w Toruniu. Natomiast w sobotę 2 października również na Motoarenie odbędzie się ostatni turniej SGP 2021.

Tydzień później 9 października na torze w Rybniku Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się w spotkaniu towarzyskim z drużyną Reszty Świata. W tym pojedynku również wystąpi Bartek.

Manchester będzie gospodarzem tegorocznego dwudniowego finału Speedway of Nations. Zawody na miejscowym „owalu” zaplanowano na sobotę 16 października oraz niedzielę 17 października. Startami w tej imprezie Bartosz Zmarzlik zakończy swoje występy w 2021 roku.

Podsumowując, wychowanka Stali Gorzów czeka w październiku kilka bardzo ważnych imprez. Bartek walczy o swój trzeci w karierze tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Rywalizacja naszego rodaka o złoty medal z Artiomem Łagutą w Toruniu zapowiada się niezwykle ciekawie. Natomiast w Manchesterze Polska kadra prowadzona przez trenera Rafała Dobruckiego będzie miała spore szanse na wywalczenie pierwszego w historii złotego „krążka” w rozgrywkach Speedway of Nations.

Plany startowe Bartosza Zmarzlika na październik:

1 października (piątek):
2021 eWinner Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland Round 10

2 października (sobota):
2021 eWinner Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland Round 11

9 września (sobota):
Polska – Reszta Świata (Rybnik)

16 października (sobota):
Finał Speedway of Nations 2021 (Manchester)

17 października (niedziela):
Finał Speedway of Nations 2021 (Manchester)

Foto: Tomasz Przybylski

Koszulka Grand Prix 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Zmarzlik Team 2022

169,00 PLN

T-shirt Zmarzlik Team 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Black Edition // 2022

169,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL