Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 4 Marzec 2024 | AUTOR: Artur Kąciak

Kalendarz Startów – marzec 2024

Prezentujemy pierwszy w tym roku kalendarz startów Bartosza Zmarzlika. Żużlowcy w marcu po zimowej przerwie w naszym kraju rozpoczynają pierwsze treningi na torach. Ten miesiąc jest również kolejnym etapem przygotowań do rywalizacji w poszczególnych ligach, a w przypadku najlepszych żużlowców na świecie jak Bartek również do cyklu Speedway Grand Prix. 

Zmarzlik w tym miesiącu ma zaplanowany udział w czterech imprezach. W środę 20 marca Arged Malesa Ostrów podejmować będzie u siebie w spotkaniu sparingowym Orlen Oil Motor Lublin. Natomiast następnego dnia zostanie rozegrany mecz rewanżowy na domowym torze popularnych „Koziołków”.

W niedzielę 24 marca Bartosz Zmarzlik wystąpi w Bydgoszczy w 34. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda.

Natomiast ostatni start w tym miesiącu Bartek ma zaplanowany na 30 marca. Wówczas na torze Gorzowie zostanie rozegrany 18. Memoriał Edwarda Jancarza.

Zmarzlik na brak jazdy w marcu nie będzie mógł narzekać. Dzięki temu zawodnik będzie miał doskonałą okazję do sprawdzenia na tle innych rywali swojej formy i motocykli. Przed zaplanowaną na kwiecień tegoroczną inauguracją PGE Ekstraligi.

Plany startowe Bartosza Zmarzlika na marzec 2024:

20 marca (środa):
Arged Malesa Ostrów – Orlen Oil Motor Lublin

21 marca (czwartek):
Orlen Oil Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów

24 marca (niedziela):
34. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda (Bydgoszcz)

30 marca (sobota):
18. Memoriał Edwarda Jancarza (Gorzów)

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Verva
Orlen Oil
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
4f
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Optyline
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL