Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 2 Kwiecień 2021 | AUTOR: Artur Kąciak

Kalendarz startów – kwiecień 2021

Kontynuujemy nasz cykl, w którym prezentujemy plany startowe Bartosza Zmarzlika w poszczególnych miesiącach. W kwietniu w naszym kraju po zimowej przerwie ruszy kolejny sezon żużlowy. Niestety, z powodu panującej nadal na świecie epidemii koronawirusa na start tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix będziemy musieli jeszcze poczekać. Inauguracyjny turniej w Terenzano został odwołany.

Zmarzlik na kwiecień ma zaplanowany udział w pięciu imprezach. 1 kwietnia, czyli już jutro, wystąpi w spotkaniu towarzyskim na Motoarenie w Toruniu. Miejscowy eWinner Apator podejmować będzie wówczas u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. W piątek 2 kwietnia podopieczni trenera Stanisława Chomskiego gościć będą na Stadionie im. Edwarda Jancarza Betard Spartę Wrocław. Sparing z drużyną ze stolicy Dolnego Śląska będzie jednym z ostatnich etapów przygotowań dla Bartka Zmarzlika do inauguracyjnego pojedynku w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi, ponieważ już w najbliższą niedzielę – 4 kwietnia – Stal zmierzy się w pierwszej kolejce ligowej w Lesznie z miejscową Fogo Unią.

Pierwsze spotkanie ligowe na swoim stadionie Moje Bermudy Stal rozegra w niedzielę 11 kwietnia. Rywalem drużyny Zmarzlika będzie wówczas Motor Lublin. Na kolejny pojedynek w lidze podopieczni Chomskiego wybiorą się 18 kwietnia do Grudziądza. Będzie to ostatni zaplanowano na obecną chwilę występ Bartosza Zmarzlika w kwietniu. 

O wszelkich zmianach w kwietniowym kalendarzu lidera drużyny z Gorzowa – jeśli taki wystąpią – będziemy Państwa informować za pośrednictwem mediów społecznościowych i strony www. 

Podsumowując, Bartka czeka w końcu duża dawka startów o wysoką stawkę. Każdy mecz w PGE Ekstralidze jest bardzo ważny, a uzyskane lub zgubione punkty na początku sezonu mogą okazać się kluczowe w walce o awans do fazy play-off. Niestety, póki co spotkania będą rozgrywane nadal bez udziału publiczności. Należy jednak mieć nadzieję, że z coraz wyższymi temperaturami na dworze epidemia koronawirusa przygaśnie i fani ponownie, chociaż w jakieś części będą mogli oglądać imprezy sportowe na stadionach.

Plany startowe Bartosza Zmarzlika na kwiecień:

1 kwietnia (czwartek):
eWinner Apator – Moje Bermudy Stal Gorzów (mecz towarzyski)

2 kwietnia (piątek):
Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław (mecz towarzyski)

4 kwietnia (niedziela):
Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów ( PGE Ekstraliga)

11 kwietnia (niedziela):
Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin (PGE Ekstraliga)

18 kwietnia (niedziela):
ZOO Leszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów (PGE Ekstraliga)

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL