Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 2 Czerwiec 2021 | AUTOR: Artur Kąciak

Kalendarz startów – czerwiec 2021

Bartosz Zmarzlik w czerwcu będzie miał więcej okazji do startów. Lider Moje Bermudy Stali Gorzów na obecną chwilę ma zaplanowane osiem występów. Żużlowiec weźmie udział w sześciu spotkaniach ligowych i dwóch turniejach indywidualnych.

W czwartek trzeciego czerwca Bartek wystąpi w spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan, Vetlanda Speedway podejmować będzie u siebie zespół z Hallstavik. Parę dni później w niedzielę Moje Bermudy Stal Gorzów rywalizować będzie na swoim torze z Fogo Unią Leszno, w spotkaniu ósmej kolejki PGE Ekstraligi.

We wtorek ósmego czerwca Bartosza Zmarzlika czeka natomiast kolejny mecz w szwedzkiej lidze. Piraterna Motala gościć będzie wówczas na własnym „owalu” Vetlandę Speedway. Natomiast w niedzielę trzynastego czerwca podopieczni trenera Stanisława Chomskiego udadzą się na mecz wyjazdowy do Lublina.

Przed kolejnymi pojedynkami ligowymi Bartek weźmie udział w dwóch turniejach indywidualnych. Na piątek 18 czerwca zaplanowano PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi w Toruniu. Trzy dni później czołowi zawodnicy z naszego kraju na torze w Zielonej Górze powalczą w finale Złotego Kasku, który od tegorocznego sezon jest również memoriałem Jerzego Szczakiela. Przypominamy, że Zmarzlik zwyciężył w zeszłorocznych edycjach tych imprez.

We wtorek 22 czerwca Vetlanda Speedway podejmować będzie  na swoim torze Indianernę Kumlę. W tym pojedynku również wystąpi Bartosz Zmarzlik. W piątek 25 czerwca na Stadionie im. Edwarda Jancarza Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się ZOOleszcz DPV Logistic GKM-em Grudziądz. Dla naszego najlepszego żużlowca jest to ostatni występ zaplanowany na obecną chwilę w tym miesiącu.

O wszelkich zmianach w czerwcowym kalendarzu lidera drużyny z Gorzowa – jeśli taki wystąpią – będziemy Państwa informować za pośrednictwem mediów społecznościowych i strony www.

Plany startowe Bartosza Zmarzlika na czerwiec:

3 czerwca (czwartek):
Vetlanda Speedway – Rospiggarna Hallstavik (Bauhaus-Ligan)

6 czerwca (niedziela):
Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno (PGE Ekstraliga)

8 czerwca (wtorek):
Piraterna Motala – Vetlanda Speedway (Bauhaus-Ligan)

13 czerwca (niedziela):
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów (PGE Ekstraliga)

18 czerwca (piątek):
PGE IMME (Toruń)

21 czerwca (poniedziałek):
Finał Złotego Kasku – Memoriał Jerzego Szczakiela (Zielona Góra)

22 czerwca (wtorek):
Vetlanda Speedway – Indianerna Kumla (Bauhaus-Ligan)

25 czerwca (piątek):
Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz (PGE Ekstraliga)

Foto: Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL