Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 2 Grudzień 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Gala FIM Awards 2019

Bartosz Zmarzlik po powrocie z urlopu i krótkim odpoczynku udał się do Monako na coroczną Galę FIM Awards. W trakcie uroczystości żużlowiec odebrał oryginalny złoty medal za wywalczony w tym roku tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Po zakończeniu cyklu Grand Prix w Toruniu zawodnik odebrał tylko duplikat złotego „krążka”. Bartek na imprezie nie był jednym przedstawicielem speedwaya.

Oprócz Zmarzlika obecny był również Maksym Drabik, który w tym sezonie został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów. Na Galę do Monako zjechała cała „śmietanka” przedstawicieli sportów motorowych. Obecni na niej byli m.in. Bradley Freeman (Enduro), Jonathan Rea (Superbike), Tim Gajser (Motocross). Bartosz Zmarzlik dopiero jako trzeci w historii z naszych rodaków wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przed wychowankiem gorzowskiego zespołu tylko dwóch Polaków sięgało po to trofeum. W 1973 roku złoty „krążek” zdobył Jerzy Szczakiel, a w 2010 Tomasz Gollob.

Foto: Mateusz Wójcik

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL