Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 27 Marzec 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Elitserien: Liga wystartuje w czerwcu?

Z powodu panującej obecnie na całym świecie epidemii koronawirusa rozgrywki szwedzkiej Elitserien nie wystartują w maju.

Sezon 2020 w Elitserien ruszy najprawdopodobniej drugiego czerwca. Bartosz Zmarzlik od lat jest wierny barwom Vetlandy Speedway. Bartek wystąpił we wszystkich osiemnastu zeszłorocznych pojedynkach swojej drużyny. Zawodnik wykręcił w tych meczach niesamowitą średnią biegową 2,802. Wychowanek Stali Gorzów średnio w jednym spotkaniu zdobywał 14,11 pkt. Bartek w przeciągu całego sezonu siedmiokrotnie przywoził dla swojej drużyny komplet punktów. Przypominamy, że Zmarzlik barw miejscowego zespołu broni od 2013 roku.

– Nie pojedziemy bez publiczności i stąd taka decyzja. Wszyscy liczymy na to, że do tego czasu sytuacja się uspokoi i będzie można zacząć normalnie sezon w naszym kraju. Zmiany są niestety konieczne. Wszyscy wiemy, jaka obecnie panuje sytuacja na świecie. Pierwsze cztery kolejki ligowe odjedziemy później. Dodatkowo wprowadzamy przepisy, które pomogą klubom. Będzie możliwe kontraktowanie zawodnika na zasadach gościa czy opcja transferów w sezonie. Wszystko po to, aby się zabezpieczyć na wypadek braku możliwości swobodnego przemieszczenia się zawodników po Europie – powiedział wiceprezes ESS i menadżer ds. mediów – Mikael Holmstrand.

Foto: Martina Stahl

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL