Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 17 Luty 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Czas na obóz w Szklarskiej Porębie

Do rozpoczęcia tegorocznego sezonu pozostało już niewiele czasu. Żużlowcy kończą ostatnie przygotowania do swoich startów w 2019 roku. Bartosz Zmarzlik dzisiaj rozpoczyna obóz z Cash Broker Stalą Gorzów.

W przerwie między treningami uczestniczy również w różnego rodzaju plebiscytach, w których zajmuje dzięki znakomitej jeździe w 2018 roku wysokie miejsca. Na dodatek udziela się też w akcjach społeczno-edukacyjnych. Ostatnia z nich „Marzenia są do zwyciężenia” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Żużlowiec bardzo starannie przygotowuje się do nadchodzącego sezonu. Każdego dnia poświęca wiele czasu na treningi. Odbywają się one zarówno na siłowni, jak i w terenie. Jazda na motocyklu crossowym czy rowerze szosowym stanowi nieodłączny element tych przygotowań.

Czas na ostatni wspólny wyjazd przed rozpoczęciem tegorocznych startów. Trener Stanisław Chomski postanowił zabrać swoich podopiecznych do Szklarskiej Poręby. Przez ostatnich kilka lat Bartek z kolegami z Cash Broker Stali Gorzów wyjeżdżał na obóz przygotowawczy do Karpacza. W tym roku postanowiono, to jednak zmienić.

W Szklarskiej Porębie się wszyscy spotykamy i podsumujemy ten okres przygotowawczy zajęciami na obiektach zamkniętych oraz w terenie. Obok treningu fizycznego nasi zawodnicy będą także uczestniczyli w treningu mentalnym. Obóz jest również po to, aby w jednym miejscu i w jednym czasie porozmawiać o celach, które przed nami stoją, zadaniach, które zostały postawione przez zarząd oraz wyzwaniach, które stawiają przed nami kibice. A przede wszystkim obozy umożliwiają integrację, która jest bardzo ważna – powiedział Stanisław Chomski dla oficjalnej strony Cash Broker Stali Gorzów.

Śledzicie stronę www.zmarzlik.com, będziecie wówczas na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi Bartosza Zmarzlika. W środę na naszych łamach ukaże się raport z informacjami o tym, jak przebiega obóz. Natomiast tuż po jego zakończeniu szukajcie na stronie wywiadu z Bartkiem, w którym podsumujemy pobyt w Szklarskiej Porębie.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL