Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 6 Listopad 2023 | AUTOR: Artur Kąciak

Bartosz Zmarzlik zostaje w lublinie na kolejne 2 lata!

Bartosz Zmarzlik będzie nadal zdobywać punkty w PGE Ekstralidze dla Platinum Motoru Lublin. Najlepszy żużlowiec na świecie podpisał nowy dwuletni kontrakt ze swoim obecnym klubem. 

Przypominamy, że Bartek jest wychowankiem drużyny z Gorzowa. Zmarzlik pierwszy raz w swojej dotychczasowej sportowej karierze zdecydował się na zmianę pracodawcy w naszym kraju, po dwunastu latach startów w Stali. Barw Motoru broni od tegorocznego sezonu.

Bartosz Zmarzlik licencję zdał jako 15-latek, w lidze zadebiutował w 2011 roku. Żużlowiec jest multimedalistą we wszystkich możliwych Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski na szczeblu juniorskim i seniorskim. Zmarzlik przeszedł też do historii, wygrywając kilkukrotnie z rzędu turniej o Złoty Kask. Natomiast tym roku wywalczył czwarty złoty medal w cyklu Speedway Grand Prix.

Od lat Bartek zalicza się również do najskuteczniejszych żużlowców występujących w PGE Ekstralidze. Kilkakrotnie na koniec rozgrywek zostawał najlepszym zawodnikiem w tych rozgrywkach. W tegorocznym sezonie ponownie został najskuteczniejszym jeźdźcem w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Żużlowiec wystąpił w dwudziestu spotkaniach Platinum Motoru Lublin, w których uzyskał bardzo wysoką średnią biegową 2,526.

Przed sezonem byłem bardzo podekscytowany i ciekawy tego, jak to wszystko wygląda w Motorze od środka. Dobrze czuję się w Lublinie i jestem dobrze przez wszystkich traktowany. Dlatego uznałem, że nie potrzebna jest mi żadna zmiana pracodawcy w PGE Ekstralidze. Skoro wszystko dobrze się układa i obie strony są zadowolone ze współpracy, to warto ją dalej kontynuować – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Foto; Tomasz Przybylski

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Tartak Manex
4f
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL