Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 19 Marzec 2019 | AUTOR: Dawid Lis

Bartosz Zmarzlik uhonorowany!

W 2017 roku gorzowska Stal przygotowała pierwsze pamiątkowe tablice dla zwycięzców Memoriału Edwarda Jancarza. Wtedy odsłaniali je Hans Nielsen oraz Patryk Dudek. Dzisiaj do tego grona dołączył Bartosz Zmarzlik!

Tuż za Mostem Staromiejskim w Gorzowie Wielkopolskim, na chodniku znajdują się pamiątkowe tablice z odciskani dłoni. We wtorek w tym miejscu odsłonięto kolejne dwie tablice. Jedna z nich należała do Bartosza Zmarzlika, który triumfował w Memoriale w 2018 roku.

Bardzo fajna inicjatywa. Dobra lokalizacja, ponieważ wszyscy idą na stadion tym chodnikiem i będą mogli czytać te nazwiska. Fajnie, że droga na stadion zaczyna się właśnie od takich tablic. Oby więcej było lubuskich i gorzowskich rąk odciśniętych – mówił chwilę po odsłonięciu swojej tablicy Bartosz Zmarzlik.

Dodajmy, że kolejny Memoriał Edwarda Jancarza odbędzie się 31 już marca. Czy za rok ponownie to Bartek będzie odsłaniał swoją tablicę? – Na pewno chciałoby się mieć więcej tych odcisków. Wszystko przed nami. Jeśli los, szczęście i Bozia da, będzie wszystko dobrze – odparł kapitan truly.work Stali Gorzów.

Drugim zawodnikiem, który we wtorek odsłaniał swoją tablicę był Patryk Dudek, dla którego to już druga taka tablica. Żużlowiec Falubazu zwyciężał w Memoriale w 2016 i 2017 roku.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL