Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 7 Luty 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Bartosz Zmarzlik Sportowcem Roku w Plebiscycie Nagrody Sportowe Polskiego Radia

Bartosz Zmarzlik zwyciężył w kolejnym plebiscycie. Najlepszy żużlowiec na świecie tym razem tryumfował w Plebiscycie Nagrody Sportowe Polskiego Radia. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Bartek został wybrany Sportowcem Roku. W imieniu żużlowca statuetkę odebrali rodzice naszego mistrza. Zawodnik nie mógł osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, ponieważ przebywa obecnie z kolegami z turly.work Stali Gorzów na obozie przygotowawczym do nachodzącego sezonu.

Słuchacze oddawali głosy na Wydarzenie Sportowe Roku, wybierając je spośród 10 sportowych wydarzeń nominowanych przez Redakcję Sportową Jedynki oraz Sportowca Roku – wybierano spośród 10 nominacji, które przedstawiła Redakcja Sportowa Trójki. Kapituła wybrała laureatów w pozostałych dwóch kategoriach – Nadzieja Polskiego Sportu oraz e-Sport.

Przypominamy, że jest to już kolejny sukces Zmarzlika. Kibice docenili trud i wysiłek, jaki musiał włożyć zawodnik w to, aby udało mu się wywalczyć pierwszy w karierze złoty medal w cyklu Grand Prix w 2019 roku.

Na początku stycznia zostały ogłoszone wyniki w 85. Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2019 roku organizowanym przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat. Bartek zajął w nim pierwsze miejsce. Natomiast w minioną sobotę 1 lutego w Lesznie odbyła się XXX Gala Tygodnika Żużlowego. Bartosz Zmarzlik został wybrany Najpopularniejszym Żużlowcem. Kibice docenili również widowiskową jazdę lidera truly.work Stali Gorzów, za którą też otrzymał nagrodę. Żużlowiec zdobył w Lesznie jeszcze jedną statuetkę dla Najsympatyczniejszego Zawodnika.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii w Plebiscycie Nagrody Sportowe Polskiego Radia:

  • Sportowiec roku: Bartosz Zmarzlik
  • Wydarzenie Sportowe 2019 roku: Dawid Kubacki mistrzem świata
  • Nadzieja Polskiego Sportu: Iga Świątek
  • Wydarzenie w kategorii e-sport: Intel Extreme Masters Katowice 2019

Koszulka Grand Prix 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Zmarzlik Team 2022

169,00 PLN

T-shirt Zmarzlik Team 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Black Edition // 2022

169,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL