Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 7 Luty 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Bartosz Zmarzlik Sportowcem Roku w Plebiscycie Nagrody Sportowe Polskiego Radia

Bartosz Zmarzlik zwyciężył w kolejnym plebiscycie. Najlepszy żużlowiec na świecie tym razem tryumfował w Plebiscycie Nagrody Sportowe Polskiego Radia. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Bartek został wybrany Sportowcem Roku. W imieniu żużlowca statuetkę odebrali rodzice naszego mistrza. Zawodnik nie mógł osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, ponieważ przebywa obecnie z kolegami z turly.work Stali Gorzów na obozie przygotowawczym do nachodzącego sezonu.

Słuchacze oddawali głosy na Wydarzenie Sportowe Roku, wybierając je spośród 10 sportowych wydarzeń nominowanych przez Redakcję Sportową Jedynki oraz Sportowca Roku – wybierano spośród 10 nominacji, które przedstawiła Redakcja Sportowa Trójki. Kapituła wybrała laureatów w pozostałych dwóch kategoriach – Nadzieja Polskiego Sportu oraz e-Sport.

Przypominamy, że jest to już kolejny sukces Zmarzlika. Kibice docenili trud i wysiłek, jaki musiał włożyć zawodnik w to, aby udało mu się wywalczyć pierwszy w karierze złoty medal w cyklu Grand Prix w 2019 roku.

Na początku stycznia zostały ogłoszone wyniki w 85. Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2019 roku organizowanym przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat. Bartek zajął w nim pierwsze miejsce. Natomiast w minioną sobotę 1 lutego w Lesznie odbyła się XXX Gala Tygodnika Żużlowego. Bartosz Zmarzlik został wybrany Najpopularniejszym Żużlowcem. Kibice docenili również widowiskową jazdę lidera truly.work Stali Gorzów, za którą też otrzymał nagrodę. Żużlowiec zdobył w Lesznie jeszcze jedną statuetkę dla Najsympatyczniejszego Zawodnika.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii w Plebiscycie Nagrody Sportowe Polskiego Radia:

  • Sportowiec roku: Bartosz Zmarzlik
  • Wydarzenie Sportowe 2019 roku: Dawid Kubacki mistrzem świata
  • Nadzieja Polskiego Sportu: Iga Świątek
  • Wydarzenie w kategorii e-sport: Intel Extreme Masters Katowice 2019

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL