Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 6 Lipiec 2021 | AUTOR: Redakcja

Bartosz Zmarzlik – mistrzowski ambasador marki Aztorin

Emocje, pasja i dynamika – z tym kojarzony jest żużel, dyscyplina, za którą stoi rzesza wiernych kibiców w Polsce. Marka Aztorin jest oficjalnym partnerem zegarkowym żużlowej Speedway Ekstraligi, a także przez lata wspierała cykl FIM Speedway Grand Prix wyłaniający Indywidualnego Mistrza Świata. Dlatego wybór nowego ambasadora marki wydaje się oczywisty – został nim Bartosz Zmarzlik.

Markę Aztorin znam bardzo dobrze od wielu lat, a w domu mam pokaźną kolekcję zegarków, które odbierałem stając na podium podczas turniejów Speedway Grand Prix – mówi Bartosz Zmarzlik. 

Bardzo cieszę się na rozpoczęcie współpracy z Aztorinem. To marka dla aktywnych osób, do których ja również się zaliczam.

Dodajmy, iż dwukrotny mistrz świata jest pasjonatem motoryzacji, a szczególnie dawnych modeli w stylu retro. Właśnie dlatego zdjęcia do sesji marki Aztorin, z udziałem Bartosza Zmarzlika, zrealizowano w otoczeniu prawdziwych perełek motoryzacyjnych. 

Podczas wspomnianej sesji zdjęciowej, utytułowany żużlowiec prezentuje męskie dodatki oraz zegarki marki Aztorin. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć specjalnego, oficjalnego modelu FIM SGP. To wyjątkowy czasomierz, w którym pasjonata żużla zachwycą nawiązujące do tego sportu detale – m.in. pasek zdobi faktura przypominająca bieżnik opony, tarczę tekstura zainspirowana łańcuchem, a na wskazówce sekundnika umieszczono flagę w szachownicę. Ten zegarek to hołd dla najlepszych zawodników i kibiców tego sportu. 

Warto dodać, iż z zegarkami współgrają męskie dodatki biżuteryjne z logo Aztorin, w tym bransolety z elementami wykonanymi ze stali szlachetnej, skóry oraz lawy wulkanicznej, a także męskie sygnety. W ofercie marki są także spinki do mankietów, męskie obrączki, naszyjniki i inne akcesoria. 

Ekspresyjny styl zarówno zegarków, jak i męskiej biżuterii marki Aztorin doskonale współgra z energią oraz temperamentem, jakie kojarzą się ze sportem żużlowym. Bartosz Zmarzlik jest uosobieniem tych cech w mistrzowskim wydaniu.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL