Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 21 Luty 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Bartosz Zmarzlik kapitanem Cash Broker Stali Gorzów

W niedzielę 17 lutego zawodnicy Cash Broker Stali Gorzów rozpoczęli obóz przygotowawczy do sezonu. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego wyjechali do Szklarskiej Poręby. Dla Bartka jest to już drugie zgrupowanie w 2019 roku. Przypominamy Państwu, że na początku lutego Bartosz Zmarzlik uczestniczył w obozie Żużlowej Reprezentacji Polski w Zakopanem.

W niedzielę do 17 mieli się wszyscy zgłosić. Obecni są wszyscy zawodnicy. Punktualnie się zgłosili. Bardzo się cieszę, że dyscyplina od początku jest, na takim poziomie jak byśmy sobie tego życzyli. Głównym celem obozu jest, uświadomienie sobie, po co tworzymy tę drużynę. Mówiłem tutaj na odprawie. Przekraczając bramy stadionu, muszą wiedzieć, że każde indywidualne cele, które stawiają sobie zawodnicy i chcą realizować, muszą zejść na dalszy plan. Przekraczasz bramę stadionu, myślisz Stal Gorzów. Takie jest główne hasło tego zgrupowania. Chcemy również z Jurkiem Buczakiem i przy pomocy Juli, uzmysłowić pewne sprawy, co jeszcze można poprawić w treningu. Wszyscy zawodnicy są już po tym głównym okresie przygotowań do sezonu. Nie wyobrażam sobie, żeby to zlekceważyli – powiedział dla oficjalniej telewizji klubowej (Stal TV) – trener Stanisław Chomski.

W niedzielę zostały nakreślone cele na nadchodzący sezon dla drużyny Cash Broker Stali Gorzów. Odbyła się również wspólna kolacja. Po zakończeniu posiłku przyszedł czas na zajęcia integracyjne. Zawodnicy podzieli się na dwa zespoły i budowali wspólnie piramidkę z drewnianych klocków. Po trzydziestu siedmiu minutach budowla uległa zniszczeniu. Głównym punktem tej zabawy była współpraca pomiędzy żużlowcami. W pierwszym dniu zgrupowania odbyły się również testy mające na celu sprawdzenie równowagi poszczególnych zawodników w ograniczonym polu widzenia. Przy zamkniętych lub zawiązanych oczach. Dzięki takim sprawdzianom można zaplanować dalsze ćwiczenia, mające zapewnić odpowiednie przygotowanie zespołu do nachodzącego sezonu.

W drugim dniu obozu zawodnicy przystąpili już do ostrej pracy. Tradycyjnie jak na takich wyjazdach bywa, zawodnicy rozpoczęli dzień od wspólnego śniadania. W trakcie całego pobytu w Szklarskiej Porębie zespół będzie razem zasiadał do stołu do wszystkich posiłków. Sporą część dnia stanowiły zajęcia na sali gimnastycznej. Żużlowcy grali wspólnie w piłkę. Odbyły się również różnego rodzaju typowe ćwiczenia, które zawodnicy wykonują praktycznie każdego dnia na siłowni. Jednym z głównych elementów drugiego dnia zgrupowania była realizacja celów marketingowych tego wyjazdu. Nagrane zostały materiały video. Żużlowcy podpisywali też różnego rodzaju gadżety Cash Broker Stali Gorzów. Bartek Zmarzlik wraz z kolegami podpisywał klubowe koszulki, szaliki, czapeczki oraz poduszki.

We wtorek żużlowcy wybrali się w góry. Doskonała pogoda sprzyjała odbyciu wspólnego treningu na nartach. Spędzony czas na stoku przeminął bardzo szybko, a zawodników nie opuszczał dobry humor. Po pierwszych dniach zgrupowania widać, że w zespole panuje świetna atmosfera. Dlatego takie wyjazd jak ten do Szklarskiej Poręby są potrzebne, aby razem spędzić trochę więcej czasu po kilku miesiącach przerwy.

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem środy był wybór nowego kapitana Cash Broker Stali Gorzów. Przypominamy Państwu, że w 2018 roku tę funkcję w drużynie pełnił Martin Vaculik. Tym razem wybór padł na Bartosza Zmarzlika. Zresztą żużlowiec od lat jest liderem tego zespołu, więc ta decyzja nie powinna nikogo dziwić.

Zapewniam was, że będziemy się starać, jak najlepiej umiemy, aby pokazać wam najlepszą jazdę na torze. Żeby was godnie reprezentować w Polsce. Bądźcie z nami, a ja będę wszystko robił, żeby drużyna czuła się jak najlepiej – powiedział Bartek Zmarzlik, po wyborze na nowego kapitana.

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL