Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 4 Luty 2019 | AUTOR: Redakcja

Bartosz Zmarzlik – chłopak, który udowadnia, że „Marzenia są do zwyciężenia”

Uczmy tego swoje dzieci każdego dnia. Wpajajmy im, że są w stanie spełniać swe marzenia i że wiele w tej kwestii zależy od nich samych. „Marzenia są do zwyciężenia” akcja społeczno-edukacyjna pod takim tytułem właśnie ruszyła. Jej głównym bohaterem jest żużlowy Wicemistrz Świata – Bartosz Zmarzlik.

„Wierzę, że tą książeczką przekazujemy Państwu i Państwa Dzieciom zachętę, motywację oraz siłę do podejmowania wyzwań i realizowania swoich pasji. Wierzę, że nic nie uczy lepiej, niż konkretne przykłady. A najlepszy mi znany jest właśnie bohaterem tej książeczki” – czytamy we wstępie autorki bajki, Katarzyny Krzemińskiej.

Książeczka w formie wiersza-rymowanki opisuje historię Bartosza Zmarzlika. Uwzględnia przy tym napotykane niepowodzenia, ciężką pracę i determinację, czyli wszystko to, co jest niezbędne w drodze do sukcesu. Jednocześnie pokazuje, że najważniejsza jest pasja, wsparcie rodziny i po prostu wiara, że uda nam się swoje marzenie spełnić. Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest agencja reklamowa Gess.pl.

Najlepszy przykład

„Bez wahania włączyliśmy się w tę akcję. Karierę Bartosza śledzimy od dawna. Jego pracowitość, profesjonalizm, talent oraz taka zdrowa sportowa determinacja zawsze budziły nasz podziw. Świetne, że jest taka osoba, którą z pełną odpowiedzialnością możemy przedstawić jako mega pozytywny przykład dla najmłodszych” – mówi Magdalena Ciszek-Kozłowska, prezes firmy Promet Cargo, sponsora akcji.

A co na to wszystko główny bohater?

„Doskonale pamiętam swoje początki. Pamiętam też jaką rolę odegrał u mnie w rozwijaniu mojej pasji Pan Tomasz Gollob. Zresztą, do dziś jest on moim sportowym idolem, co zawsze będę podkreślał. To bardzo miłe, że teraz ja mogę przekazać dzieciakom pewną ważną myśl i słowa, w które ogromnie wierzę – pędźcie po swoje marzenia, kierujcie się swoimi pasjami. Zróbcie w życiu tyle okrążeń ile będzie trzeba. Upadajcie i wstawajcie. I zatrzymajcie się dopiero na mecie z chorągiewką – spełnione marzenia” – mówi Bartosz Zmarzlik.

Spotkania z najmłodszymi fanami

I jako główny bohater już rozpoczął wcielanie akcji w życie. 11 i 12 lutego spotka się z dziećmi z placówek edukacyjnych w Gorzowie i okolicach. Odwiedzi te klasy, które zwyciężyły w ogłoszonym przez mistrza facebookowym konkursie. Będą to:

11.02.2019

  • Wawrów – Szkoła Podstawowa w Wawrowie
  • Skwierzyna – Szkoła Podstawowa w Skwierzynie. Kl 1c
  • Bolemin – Szkoła Podstawowa w Boleminie
  • Barlinek – Niepubliczne Przedszkole Językowe w Wiśniowym Sadzie – gr Jesień

12.02.2019

  • ZSP 13 – oddział „0” – gr – Zajączki
  • Przedszkole Miejskie nr 23 im. Tygryska Pietrka 
  • Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wlkp.
  • Przedszkole Miejskie nr. 12 – gr. Pszczółki, gr Motylki
  • Prywatne Przedszkole Elemelek – gr. Skowronki

15.02.2019

  • „Uśmiechnięta Planeta” w Kunowicach

Spotkania będą świetną okazją do poznania osobiście sportowego idola i otrzymania od niego w prezencie pamiątki – książeczki, aby zawsze przypominała o realizacji marzeń.

Czytajcie i Wy

Książka „Marzenia są do zwyciężenia” będzie również dostępna w firmowym sklepie Bartosza Zmarzlika. Będzie ona wysyłana wszystkim chętnym dzieciom (do wyczerpania nakładu). Sama książeczka jest bezpłatna, jedynie pokryć należy koszty wysyłki.

Opowiem Ci o chłopcu, który marzyć się odważył i który w swych marzeniach na trudności nie ważył” – to dopiero początek bajki … Sięgnijcie, poczytajcie swoim Pociechom. I realizujcie, jakiekolwiek one są, własne marzenia!

Koszulka Grand Prix 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Zmarzlik Team 2022

169,00 PLN

T-shirt Zmarzlik Team 2022

139,00 PLN

Koszulka Polo Black Edition // 2022

169,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL