Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 4 Luty 2019 | AUTOR: Redakcja

Bartosz Zmarzlik – chłopak, który udowadnia, że „Marzenia są do zwyciężenia”

Uczmy tego swoje dzieci każdego dnia. Wpajajmy im, że są w stanie spełniać swe marzenia i że wiele w tej kwestii zależy od nich samych. „Marzenia są do zwyciężenia” akcja społeczno-edukacyjna pod takim tytułem właśnie ruszyła. Jej głównym bohaterem jest żużlowy Wicemistrz Świata – Bartosz Zmarzlik.

„Wierzę, że tą książeczką przekazujemy Państwu i Państwa Dzieciom zachętę, motywację oraz siłę do podejmowania wyzwań i realizowania swoich pasji. Wierzę, że nic nie uczy lepiej, niż konkretne przykłady. A najlepszy mi znany jest właśnie bohaterem tej książeczki” – czytamy we wstępie autorki bajki, Katarzyny Krzemińskiej.

Książeczka w formie wiersza-rymowanki opisuje historię Bartosza Zmarzlika. Uwzględnia przy tym napotykane niepowodzenia, ciężką pracę i determinację, czyli wszystko to, co jest niezbędne w drodze do sukcesu. Jednocześnie pokazuje, że najważniejsza jest pasja, wsparcie rodziny i po prostu wiara, że uda nam się swoje marzenie spełnić. Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest agencja reklamowa Gess.pl.

Najlepszy przykład

„Bez wahania włączyliśmy się w tę akcję. Karierę Bartosza śledzimy od dawna. Jego pracowitość, profesjonalizm, talent oraz taka zdrowa sportowa determinacja zawsze budziły nasz podziw. Świetne, że jest taka osoba, którą z pełną odpowiedzialnością możemy przedstawić jako mega pozytywny przykład dla najmłodszych” – mówi Magdalena Ciszek-Kozłowska, prezes firmy Promet Cargo, sponsora akcji.

A co na to wszystko główny bohater?

„Doskonale pamiętam swoje początki. Pamiętam też jaką rolę odegrał u mnie w rozwijaniu mojej pasji Pan Tomasz Gollob. Zresztą, do dziś jest on moim sportowym idolem, co zawsze będę podkreślał. To bardzo miłe, że teraz ja mogę przekazać dzieciakom pewną ważną myśl i słowa, w które ogromnie wierzę – pędźcie po swoje marzenia, kierujcie się swoimi pasjami. Zróbcie w życiu tyle okrążeń ile będzie trzeba. Upadajcie i wstawajcie. I zatrzymajcie się dopiero na mecie z chorągiewką – spełnione marzenia” – mówi Bartosz Zmarzlik.

Spotkania z najmłodszymi fanami

I jako główny bohater już rozpoczął wcielanie akcji w życie. 11 i 12 lutego spotka się z dziećmi z placówek edukacyjnych w Gorzowie i okolicach. Odwiedzi te klasy, które zwyciężyły w ogłoszonym przez mistrza facebookowym konkursie. Będą to:

11.02.2019

  • Wawrów – Szkoła Podstawowa w Wawrowie
  • Skwierzyna – Szkoła Podstawowa w Skwierzynie. Kl 1c
  • Bolemin – Szkoła Podstawowa w Boleminie
  • Barlinek – Niepubliczne Przedszkole Językowe w Wiśniowym Sadzie – gr Jesień

12.02.2019

  • ZSP 13 – oddział „0” – gr – Zajączki
  • Przedszkole Miejskie nr 23 im. Tygryska Pietrka 
  • Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wlkp.
  • Przedszkole Miejskie nr. 12 – gr. Pszczółki, gr Motylki
  • Prywatne Przedszkole Elemelek – gr. Skowronki

15.02.2019

  • „Uśmiechnięta Planeta” w Kunowicach

Spotkania będą świetną okazją do poznania osobiście sportowego idola i otrzymania od niego w prezencie pamiątki – książeczki, aby zawsze przypominała o realizacji marzeń.

Czytajcie i Wy

Książka „Marzenia są do zwyciężenia” będzie również dostępna w firmowym sklepie Bartosza Zmarzlika. Będzie ona wysyłana wszystkim chętnym dzieciom (do wyczerpania nakładu). Sama książeczka jest bezpłatna, jedynie pokryć należy koszty wysyłki.

Opowiem Ci o chłopcu, który marzyć się odważył i który w swych marzeniach na trudności nie ważył” – to dopiero początek bajki … Sięgnijcie, poczytajcie swoim Pociechom. I realizujcie, jakiekolwiek one są, własne marzenia!

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL