Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 3 Luty 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Bartka Zmarzlika czeka pracowity tydzień

Dzisiaj rozpoczyna się zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski. Zawodnicy wybrani przez trenera Marka Cieślaka wspólnie trenować będą w Zakopanem. Na dodatek w sobotę w Lesznie kadrowicze spotkają się na tradycyjnej Gali „Tygodnika Żużlowego”. W trakcie tej imprezy naszym reprezentantom zostaną wręczone nominacje do kadry.

Wiemy, już jak będą wyglądać pierwsze dni zgrupowania w Zakopanem. Agnieszka Ratowska, Rzecznik prasowy Głównej Komisji Sportu Żużlowego zdradziła nam więcej informacji na ten temat.

Dzisiaj późnym popołudniem zawodnicy będą zjeżdżać się do Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Pierwszy dzień, to omawianie celów i założeń zgrupowania. Od poniedziałku rozpocznie się regularny cykl treningowy- narty, zajęcia na sali oraz zajęcia w terenie. Plan obozu zakłada również zajęcia psycho — motoryczne, spotkania z dietetykiem oraz wypełnianie obowiązków marketingowych. Zgrupowanie kadry jest bardzo intensywnym okresem, zakładającym szerokie działania na wielu płaszczyznach – powiedziała nam Ratowska.

W środę na łamach www.zmarzlik.com znajdą Państwo kolejny raport ze zgrupowania Żużlowej Reprezentacji Polski. Zapraszamy do częstego odwiedzania oficjalnej strony Bartka Zmarzlika!

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL