Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 6 Maj 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

2020 ANLAS Czech Republic FIM Speedway Grand Prix w Pradze przełożone na wrzesień

Zaplanowany na 13 czerwca turniej Grand Prix w Pradze został przełożony. Zawody na czeskiej Markecie odbędą się we wrześniu. Decyzję taką podjęto z powodu rozprzestrzeniania się COVID-19 (koronawirusa). Zorganizowanie tej imprezy w pierwotnym terminie z powodu epidemii nie jest możliwe.

Komunikat dotyczący 2020 ANLAS Czech Republic FIM SGP w Pradze:

W związku z dyrektywami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy wydanymi przez rząd Republiki Czeskiej dotyczącymi COVID-19 (koronawirus), 2020 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix, pierwotnie zaplanowane na 13 czerwca, zostało przełożone na wrzesień. Decyzja ta została podjęta po dokładnym rozważeniu i konsultacjach z FIM, BSI, ACCR i promotorem, przy czym priorytetem pozostaje dobro zawodników i kibiców. Nowa data zostanie ogłoszona w odpowiednim czasie, a dalsze szczegóły dotyczące wydarzenia zostaną udostępnione po ich zaplanowaniu. Wszystkie bilety już zakupione na imprezę zachowają ważność w zmienionej dacie, a sprzedaż biletów zostanie wznowiona 1 sierpnia.

Przypominamy Państwu, że zaplanowany na 16 maja inauguracyjny turniej tegorocznego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym został również przełożony. Zawody w Warszawie mają odbyć się 8 sierpnia. W pierwotnym terminie nie uda się również rozegrać turnieju GP Niemiec w Teterow. Obecnie w tym kraju obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych do końca sierpnia.

Foto: Mateusz Wójcik

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL