Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

10 Kwiecień 2020

Nowe terminy Speedway of Nations 2020

Z powodu światowej epidemii COVID-19 (koronawirusa) FIM i BSI Speedway podjęły decyzję, o zmienia kalendarza zawodów Monster Energy FIM Speedway Of Nations 2020.

9 Kwiecień 2020

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – historia występów

Bartosz Zmarzlik już jako junior zdobywał sporo medali. Postanowiliśmy Państwu tym razem przypomnieć wyniki Bartka w finałach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

7 Kwiecień 2020

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów – historia występów

Bartosz Zmarzlik był jako junior jednym z głównych filarów młodzieżowej reprezentacji Polski. Dzisiaj prezentujemy na naszej stronie wyniki Bartka w finałach DMŚJ.

5 Kwiecień 2020

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – historia występów

Bartosz Zmarzlik już na początku swojej żużlowej kariery uważany był za wielki talent. Dzisiaj przypominamy Państwu, jak Bartek sobie radził w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów. Zmarzlik czterokrotnie startował w finałach IMŚJ.

31 Marzec 2020

Memoriał im. Edwarda Jancarza – historia występów

Bartosz Zmarzlik uczestniczył do tej pory w czterech turniejach poświęconych Edwardowi Jancarzowi na torze w Gorzowie. Postanowiliśmy przypomnieć dotychczasowe wyniki lidera truly.work Stali w tej imprezie.

27 Marzec 2020

Elitserien: Liga wystartuje w czerwcu?

Z powodu panującej obecnie na całym świecie epidemii koronawirusa rozgrywki szwedzkiej Elitserien nie wystartują w maju.

25 Marzec 2020

PGE Ekstraliga: Wszystkie kwietniowe mecze przełożone

Na inaugurację sezonu żużlowego w naszym kraju będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Z powodu panującej obecnie na całym świecie epidemii koronawirusa PGE Ekstraliga zdecydowała się przełożyć wszystkie zaplanowane na kwiecień spotkania.

25 Marzec 2020

2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland przełożone na 8 sierpnia 2020

Zaplanowany na 16 maja inauguracyjny turniej tegorocznego cyklu Grand Prix został przełożony. Zawody na PGE Narodowy w Warszawie odbędą się 8 sierpnia.

23 Marzec 2020

Złoty Kask – historia występów

Bartosz Zmarzlik do tej pory trzykrotnie startował w finale Złotego Kasku. Lider truly.work Stali Gorzów nie ma jeszcze w swoim dorobku tego trofeum. Dzisiaj prezentujemy na naszych łamach, jak aktualny złoty medalista cyklu Grand Prix radził sobie w tej imprezie.

18 Marzec 2020

Mistrzostwa Polski Par Klubowych – historia występów

Dzisiaj przedstawiamy Państwu na naszych łamach historię występów Bartosza Zmarzlika w Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Lider truly.work Stali Gorzów ma w swoim dorobku kilka krążków wywalczonych w tej imprezie.

14 Marzec 2020

PGE Ekstraliga: przełożone dwie pierwsze kolejki

W 2020 roku start sezonu w PGE Ekstralidze się opóźni. W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19 Zarząd Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. w porozumieniu z Radą Nadzorczą, Polskim Związkiem Motorowym oraz wszystkimi klubami, zdecydował o odwołaniu dwóch pierwszych rund PGE Ekstraligi w sezonie 2020.

13 Marzec 2020

Zmiany punktacji w SoN

Od nadchodzącego sezonu 2020 w zawodach Speedway of Nations obowiązywać będzie nowa punktacja. Zwycięzca biegu otrzyma cztery punkty, za drugie trzy, a za trzecie dwa „oczka”. Natomiast żużlowiec dojeżdżający do mety na końcu stawki tradycyjnie pozostanie z zerowym dorobkiem.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
GBS - dołącz do znajomych
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper