Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

13 Czerwiec 2021

Zapowiedź: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

Motor Lublin zmierzy się w niedzielę 13 czerwca na swoim torze z Moje Bermudy Stalą Gorzów, w spotkaniu dziewiątej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 16.30.

11 Czerwiec 2021

Liderzy zespołów – VIII kolejka

Za nami już osiem kolejek spotkań w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Najlepszym żużlowcem w lidze jest obecnie Bartosz Zmarzlik.

11 Czerwiec 2021

Podsumowanie: maj 2021

Przedstawiamy kolejne podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w tegorocznym sezonie. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca w maju. Zawodnik w tym okresie wziął udział w czterech imprezach. Bartek wystąpił w dwudziestu dwóch wyścigach. Lider drużyny z Gorzowa trzynaście z nich wygrał, a do mety na końcu stawki przyjechał tylko w jednym biegu. Zmarzlik w swoich startach wykręcił średnią biegową 2,454.

8 Czerwiec 2021

Bauhaus-Ligan: Piraterna Motala – Vetlanda Speedway 42:48

Piraterna Motala we wtorek 8 czerwca podejmowała na swoim torze Vetlandę Speedway, w spotkaniu drugiej kolejki szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Mecz 48:42 wygrali goście. Bartosz Zmarzlik zdobył w tej potyczce komplet piętnastu punktów.

6 Czerwiec 2021

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 47:43

Zwycięstwem Moje Bermudy Stali Gorzów zakończył się niedzielny mecz ósmej rundy PGE Ekstraligi, w którym podopieczni trenera Stanisława Chomskiego pokonali u siebie 47:43 Fogo Unię Leszno. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach przywiózł dla ekipy gospodarzy dwanaście punktów.

4 Czerwiec 2021

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

Bardzo ciekawie zapowiada się niedzielny mecz na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Miejscowa Moje Bermudy Stal zmierzy się w hicie ósmej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi na swoim torze z Fogo Unią Leszno. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 19.15.

3 Czerwiec 2021

Bauhaus-Ligan: Vetlanda Speedway – Rosspiggarna Hallstavik 47:43

W rozegranym w czwartek spotkaniu pierwszej kolejki szwedzkiej Bauhaus-Ligan, Vetlanda Speedway pokonała na swoim torze 47:43 Rospiggarnę Hallstavik. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym meczu w pięciu startach dla drużyny gospodarzy czternaście punktów.

3 Czerwiec 2021

Liderzy zespołów – VII kolejka

Za nami już siedem kolejek spotkań w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Najlepszym żużlowcem w lidze jest obecnie Bartosz Zmarzlik.

2 Czerwiec 2021

Kalendarz startów – czerwiec 2021

Bartosz Zmarzlik w czerwcu będzie miał więcej okazji do startów. Lider Moje Bermudy Stali Gorzów na obecną chwilę ma zaplanowane osiem występów. Żużlowiec weźmie udział w sześciu spotkaniach ligowych i dwóch turniejach indywidualnych.

1 Czerwiec 2021

Tego dnia: Dwa lata temu zwycieżyłem w Grand Prix Słowenii

Dokładnie dwa lata temu Bartosz Zmarzlik zwyciężył w Grand Prix Słowenii. W sobotę 1 czerwca na torze w Krsko został rozegrany drugi turniej cyklu SGP 2019.

28 Maj 2021

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – eWinner Apator Toruń 50:40

Po bardzo ciekawym meczu Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała w piątek na swoim torze 50:40 eWinner Apator Toruń. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach przywiózł dla drużyny gospodarzy trzynaście punktów.

27 Maj 2021

Liderzy zespołów – VI kolejka

Prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów występujących w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Wszystkie zaległości w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju zostały już odrobione. Każda z drużyn ma za sobą rozegrane sześć spotkań.

27 Maj 2021

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – eWinner Apator Toruń

W piątek 28 maja Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się u siebie z eWinner Apatorem Toruń, w spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 20.30.

23 Maj 2021

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa 44:46

W rozegranym w niedzielę 23 maja zaległym spotkaniu czwartej kolejki PGE Ekstraligi, Moje Bermudy Stal Gorzów przegrała u siebie 46:44 z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu w pięciu startach dziewięć punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

21 Maj 2021

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Moje Bermudy Stal Gorzów w niedzielę 2 maja rozegra kolejny mecz ligowy na swoim torze. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego gościć będą u siebie Eltrox Włókniarz Częstochowa, w spotkaniu czwartej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 16.30.

19 Maj 2021

Tego dnia: Dziesięć lat temu odjechałem pierwszy mecz w lidze szwedzkiej

Dokładnie dziesięć lat temu 19 maja 2011 roku Bartosz Zmarzlik pojechał swój pierwszy w karierze mecz w szwedzkiej lidze. FNC Gnistorna Malmoe podejmowała wówczas na swoim torze Smedernę Eskilstunę. Pojedynek zakończył się wygraną gości 51:39, a Bartek zaliczył bardzo udany debiut w Allsvenskan. Polak w pięciu startach wywalczył sześć punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził […]

18 Maj 2021

Liderzy zespołów – V kolejka

W dniu dzisiejszym prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych drużyn występujących w PGE Ekstralidze w 2021 roku. Najskuteczniejszym żużlowcem w lidze jest nadal Bartosz Zmarzlik Kapitan Moje Bermudy Stali Gorzów legitymuje się obecnie bardzo wysoką średnią biegową 2,778.

16 Maj 2021

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów 52:38

W rozegranym w niedzielę 16 maja spotkaniu szóstej kolejki PGE Ekstraligi na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, miejscowa Betard Sparta pokonała 52:38 Moje Bermudy Stal Gorzów. Bartosz Zmarzlik w sześciu startach wywalczył dla ekipy gości czternaście punktów.

14 Maj 2021

Zapowiedź: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów

Betard Sparta Wrocław zmierzy się w niedzielę 16 maja na Stadionie Olimpijskim z Moje Bermudy Stalą Gorzów, w meczu szóstej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle interesująco.

12 Maj 2021

Liderzy zespołów – IV kolejka

Za nami już kilka kolejek w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Większość drużyn ma za sobą rozegrane cztery spotkania. Najskuteczniejszym żużlowcem w lidze jest Bartosz Zmarzlik.

9 Maj 2021

PGE Ekstraliga: Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów 40:50

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała w niedzielę 50:40 na wyjeździe Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, w spotkaniu piątej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu w sześciu startach dla ekipy gości siedemnaście punktów.

8 Maj 2021

Zapowiedź: Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów

W niedzielę 9 maja Marwis.pl Falubaz Zielona Góra podejmować będzie na swoim torze Moje Bermudy Stal Gorzów, w spotkaniu piątej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Derby Ziemi Lubuskiej, od lat dostarczają wszystkim fanom żużla ogromnych emocji. Z pewnością podobnie będzie w najbliższym meczu.

7 Maj 2021

Tego dnia: Osiem lat temu odjechałem pierwszy mecz w Elitserien

W dniu dzisiejszym mija dokładnie osiem lat od debiutu Bartosza Zmarzlika w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szwecji.

6 Maj 2021

Podsumowanie: marzec, kwiecień 2021

Przedstawiamy pierwsze podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w tegorocznym sezonie. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca w marcu i kwietniu. Zawodnik w tym okresie wziął udział w sześciu imprezach. Bartek wystąpił w dwudziestu ośmiu wyścigach. Lider drużyny z Gorzowa dwadzieścia trzy z nich wygrał, a do mety na końcu stawki nie przyjechał w żadnym biegu. Zmarzlik w swoich startach wykręcił średnią biegową 2,857.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
GESS.PL
GESS.PL