Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

20 Lipiec 2019

Dzień 1: Black Monster FIM Speedway Of Nations Finals

Za nami pierwszy dzień rywalizacji w tegorocznym finale Speedway Of Nations. Reprezentacja Polski zajmuje obecnie trzecie miejsce. Podopieczni trenera Marka Cieślaka tracą do prowadzących Australijczyków dwa „oczka”.

20 Lipiec 2019

Nikt nie będzie myślał tylko o sobie

Bartosz Zmarzlik debiutuje w finale Speedway of Nations. Zawodnik zapewnia, że jest gotowy na dużą dawkę startów. W Togliatti będzie miał utrudnione zadanie, bo najprawdopodobniej we wszystkich wyścigach wystąpi z zewnętrznych pól.

18 Lipiec 2019

Zapowiedź: Black Monster FIM Speedway Of Nations Finals

W sobotę (20 lipca) oraz w niedzielę 21 (lipca) na torze w Togliatti (Rosja) zostanie rozegrany tegoroczny finał Speedway of Nations. O medale powalczy siedem najlepszych żużlowych reprezentacji na świecie.

15 Lipiec 2019

Jestem zadowolony z tego srebrnego medalu.

Bartosz Zmarzlik zajął w niedzielę drugie miejsce w rozegranym na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie finale Indywidualnych Mistrzostw Polski.

14 Lipiec 2019

IMP

Bartosz Zmarzlik wywalczył na torze w Lesznie srebrny medal w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski. W wielkim finale zwyciężył Janusz Kołodziej, a na najniższym stopniu podium stanął Maciej Janowski.

13 Lipiec 2019

Nie było w tych zawodach słabych wyścigów

Bartosz Zmarzlik zwyciężył w piątek w szóstej edycji PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi rozegranych na torze w Gdańsku. Dla wychowanka Stali Gorzów jest to pierwsza wygrana w tym prestiżowym turnieju.

12 Lipiec 2019

PGE IMME

Bartosz Zmarzlik zwyciężył w rozegranych w piątek PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi na torze w Gdańsku. W wielkim finale Bartek pokonał Piotra Pawlickiego, Martina Vaculika oraz Jasona Doyle’a.

11 Lipiec 2019

Zapowiedz: IMP

W niedzielę 14 lipca na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zostanie rozegrany Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Bartosz Zmarzlik jest jednym z głównych pretendentów do złota.

10 Lipiec 2019

Zapowiedź: PGE IMME

W piątek 12 lipca na torze w Gdańsku zostaną rozegrane PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. W stawce szesnastu uczestników tej imprezy nie mogło zabraknąć miejsca dla kapitana truly.work Stali Gorzów, Bartosza Zmarzlika.

8 Lipiec 2019

Nominacje: Speedway of Nations

Znamy już skład reprezentacji Polski na tegoroczny finał Speedway Of Nations, który zostanie rozegrany w drugiej połowie lipca w Togiliatti (Rosja). Trener Marek Cieślak dokonał dwóch zmian w składzie w stosunku do półfinału SoN rozegranego na początku maja w Landshut (Niemcy). W miejsce Patryka Dudka pojedzie Maciej Janowski. Natomiast rolę zawodnika rezerwowego pełnić będzie Maksym Drabik, który […]

6 Lipiec 2019

Norrbil FIM Speedway Grand Prix of Sweden

Piątkowy trening oraz kwalifikacje, zostały odwołane z powodu odpadów deszczu. Numery startowe zostały przydzielone poprzez losowanie. Bartek w sobotę wystartował z piętnastym numerem startowym.

5 Lipiec 2019

Kwalifikacje: Norrbil FIM Speedway Grand Prix of Sweden

Nie doszedł do skutku zaplanowany na piątek trening przed Grand Prix Szwecji. Kwalifikacje do sobotniego turnieju w Hallstavik zostały również odwołane z powodu padającego deszczu.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Maszoński Logistic
NGINE energy classic
MIB Nordic
Inter Cars
Wecon
Garcarek
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Świder-Trans
Kris-Luft
Jorg Grohmann
INT. Production
Globex
Mario VVS
Gold Las
Klim Brokers
Optyline
DK Utemilio
E-Trasborg A/S
Budnex
GESS.PL - Agencja Reklamowa
Mitas
Rehakompleks
Berner
Zmarzlik Home Design