Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

15 Wrzesień 2019

Niesamowite statystki Bartosza Zmarzlika w szwedzkiej Elitserien

Bartosz Zmarzlik zakończył już swoje tegoroczne występy w rozgrywkach Elitserien. Polak był prawdziwym dominatorem w Szwecji.

10 Wrzesień 2019

Elitserien: Vetlanda Speedway – Eskilstuna Smederna 44:45

W rozegranym we wtorek rewanżowym spotkaniu półfinałowym szwedzkiej Elitserien, Vetlanda Speedway przegrała u siebie z Smederną Eskilstuna 44:45. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu trzynaście punktów dla ekipy gospodarzy.

8 Wrzesień 2019

Na początku zawodów nie mogliśmy dokleić się do tej nawierzchni

Za nami wspaniały wieczór w Vojens. Bartosz Zmarzlik wygrywając w sobotę Grand Prix Danii, umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata.

7 Wrzesień 2019

ECCO FIM Speedway Grand Prix of Denmark

Bartek Zmarzlik wygrywa Grand Prix Vojens zdobywając osiemnaście punktów. Drugie miejsce zajął Matej Zagar, trzecie miejsce zajął Fredrik Lindgren.

6 Wrzesień 2019

Kwalifikacje: ECCO FIM Speedway Grand Prix of Denmark

Nie doszedł do skutku zaplanowany na piątek oficjalny trening przed Grand Prix Danii w Vojens. Odwołane zostały również wieczorne kwalifikacje.

6 Wrzesień 2019

Zapowiedź: ECCO FIM Speedway Grand Prix of Denmark

W sobotę czekają nas kolejne duże emocje. Na torze w Vojens odbędzie się Grand Prix Danii. Do końca rywalizacji w cyklu GP pozostały już tylko trzy turnieje.

3 Wrzesień 2019

Elitserien: Eskilstuna Smederna – Vetlanda Speedway 46:44

W rozegranym we wtorek spotkaniu półfinałowym szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna pokonała u siebie 46:44 Vetlandę Speedway.

3 Wrzesień 2019

Podsumowanie: sierpień 2019

Kontynuujemy nasz cykl, w którym będziemy podsumowywać wszystkie występy Bartosza Zmarzlika w poszczególnych miesiącach.

1 Wrzesień 2019

67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

W niedzielę 1 września został rozegrany 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. W zawodach tych zwyciężył Bartosz Zmarzlik, który w wyścigu finałowym pokonał Szymona Woźniaka, Milkkela Michelsena oraz Daniela Jeleniewskiego.

1 Wrzesień 2019

Spodziewaliśmy się tutaj zastać twarde warunki torowe

Bartosz Zmarzlik ma za sobą kolejny świetny występ w cyklu Grand Prix. W sobotę 31 sierpnia najlepsi żużlowcy na świecie rywalizowali o punkty na torze w Teterow.

31 Sierpień 2019

Aztorin FIM Speedway Grand Prix of Germany

Bartosz Zmarzlik w sobotę zajął drugie miejsce w Grand Prix Niemiec. Żużlowiec do klasyfikacji łącznej mistrzostw świata wywalczył szesnaście punktów. Na torze w Teterow zwyciężył Maciej Janowski, który za swoimi plecami przywiózł do mety: Zmarzlika, Zagara oraz Iversena.

30 Sierpień 2019

Kwalifikacje: Aztorin FIM Speedway Grand Prix of Germany

W piątek 30 sierpnia na torze w Teterow odbył się oficjalny trening oraz kwalifikacje do Aztorin FIM Speedway Grand Prix of Germany. Bartosz Zmarzlik zajął w kwalifikacjach ósme miejsce.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Maszoński Logistic
NGINE energy classic
MIB Nordic
Inter Cars
Wecon
Garcarek
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Świder-Trans
Kris-Luft
Jorg Grohmann
INT. Production
Globex
Mario VVS
Gold Las
Klim Brokers
Optyline
DK Utemilio
E-Trasborg A/S
Budnex
GESS.PL - Agencja Reklamowa
Mitas
Rehakompleks
Berner
Zmarzlik Home Design