Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

22 Styczeń 2020

Rywale truly.work Stali Gorzów: Eltrox Włókniarz Częstochowa

Drużyna z Częstochowy w 2019 roku rywalizację w PGE Ekstralidze zakończyła na trzecim miejscu. Włókniarz w dwumeczu półfinałowym zmierzył się, z piekielnie silną Fogo Unią Leszno. Oba pojedynki zakończyły się wygraną podopiecznych Piotra Barona. „Byki” zwyciężyły „Lwy” 104:76. Po porażce z ekipą Unii zespół prowadzony przez trenera Marka Cieślaka w walce o brąz rywalizował ze […]

19 Styczeń 2020

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą: sezon 2013 (Szwecja)

Szwedzka liga Elitserien od lat jest jedną z najlepszych na świecie. Większość kibiców oraz ludzi związanych z żużlem za najsilniejszą uważa naszą PGE Ekstraligę. Mimo, to z roku na rok poziom rozgrywek w Szwecji się podnosi. Praktycznie w obu krajach startują największe gwiazdy światowego żużla. Bartosz Zmarzlik od lat związany jest z zespołem z Vetlandy. […]

18 Styczeń 2020

Sparingi 2020

Do rozpoczęcia tegorocznego sezonu pozostało już niewiele czasu. Na początku marca większość zawodników wyjedzie na tor po zimowej przerwie. Żużlowcy truly.work Stali Gorzów rozegrają przed startem rozgrywek w PGE Ekstralidze cztery spotkania towarzyskie. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego zmierzą się w dwumeczach kontrolnych z MrGarden GKM-em Grudziądz i Betard Spartą Wrocław. W sobotę 14 marca Stal […]

16 Styczeń 2020

Rywale truly.work Stali Gorzów: Betard Sparta Wrocław

Kontynuujemy nasz cykl, w którym prezentujemy rywali truly.work Stali Gorzów w PGE Ekstralidze w 2020 roku. Tym razem postanowiliśmy się przyjrzeć zawodnikom Betard Sparty Wrocław.

7 Styczeń 2020

Rywale truly.work Stali Gorzów: Fogo Unia Leszno

Rozpoczynamy nasz nowy cykl, w którym będziemy prezentować rywali truly.work Stali Gorzów w nadchodzącym sezonie w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Zaczynamy na początek od aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski drużyny Fogo Unii Leszno. Zespół prowadzony przez Piotra Barona od lat zaliczany jest do ścisłej czołówki najlepszych drużyn w naszym kraju. Unia w ostatnich latach swoją postawą na […]

4 Styczeń 2020

85 Plebiscyt Przeglądu Sportowego

W sobotę 4 stycznia 2020 roku zostały ogłoszone wyniki w 85. Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2019 roku organizowanym przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat. Bartosz Zmarzlik zajął w nim pierwsze miejsce.

2 Styczeń 2020

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą: sezon 2019 (Polska)

Zeszłoroczny sezon w PGE Ekstralidze nie był zbyt udany dla truly.work Stali Gorzów. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego o pozostanie w elicie na kolejny sezon musieli walczyć w spotkaniach barażowych z drużyną z Ostrowa.

28 Grudzień 2019

Świąteczne Granie z Kubą Błaszczykowskim

W sobotę 28 grudnia w Hali Sportowej Częstochowa odbyła się kolejna edycja imprezy charytatywnej Świąteczne Granie z Kubą Błaszczykowskim.

26 Grudzień 2019

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą: sezon 2018 (Polska)

Żużlowcy Cash Broker Stali Gorzów w 2018 roku rywalizację w rozgrywkach PGE Ekstraligi zakończyli na drugim miejscu.

19 Grudzień 2019

Speedway of Nations: terminarz 2020

Poznaliśmy już terminarz Speedway of Nations na 2020 rok. W sobotę dwudziestego piątego kwietnia na torze w Landshut zostanie rozegrany pierwszy półfinał SoN.

18 Grudzień 2019

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą: sezon 2017 (Polska)

Drużynie z Gorzowa w sezonie 2017 nie udało się obronić wywalczonego rok wcześniej tytułu mistrzowskiego. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego wywalczyli awans do fazy play-off, ale w spotkaniach półfinałowych po bardzo zaciętej walce okazali się gorsi od Betard Sparty Wrocław.

13 Grudzień 2019

Prezentacja Truly.Work Stali Gorzów

W piątek 13 grudnia w Galerii Askana odbyła się prezentacja truly.work Stali Gorzów. Kibice bardzo licznie przybyli na spotkanie. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego zjawili się w komplecie na tej uroczystości.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Maszoński Logistic
NGINE energy classic
Inter Cars
Wecon
Garcarek
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Kris-Luft
Jorg Grohmann
Globex
Mario VVS
Gold Las
Klim Brokers
Optyline
DK Utemilio
Budnex
GESS.PL - Agencja Reklamowa
Mitas
Rehakompleks
Berner
Zmarzlik Home Design