Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

14 Luty 2020

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą: sezon 2017 (Szwecja)

VMS Elit Vetlanda w 2017 roku ponownie włączyła się do walki o tytuł mistrzowski w rozgrywkach szwedzkiej Elitserien. Drużyna Bartosza Zmarzlika wygrała rundę zasadniczą sezonu.

12 Luty 2020

Rywale truly.work Stali Gorzów: Speed Car Motor Lublin

Kontynuujemy nasz cykl, w którym przedstawiamy tegorocznych rywali truly.work Stali Gorzów w PGE Ekstralidze. Czas na Speed Car Motor Lublin.

11 Luty 2020

Myślę, że zintegrowaliśmy się wszyscy

Zakończył się obóz przygotowawczy zawodników truly.work Stali Gorzów do nadchodzącego sezonu. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego w tym roku udali się za granicę.

9 Luty 2020

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą: sezon 2016 (Szwecja)

Po dwóch wywalczonych tytułach mistrzowskich z rzędu drużynie z Vetlandy przytrafił się słabszy sezon. W 2016 roku VMS Elit Vetlanda zakończyła rozgrywki w szwedzkiej Elitserien na szóstym miejscu. Na „papierze” zespół wyglądał bardzo solidnie. Bartosz Zmarzlik, Tai Woffinden, Artiom Łaguta, Emil Sajfutdinow są to zawodnicy, którzy są doskonale znani wszystkim fanom speedwaya na całym świecie. […]

7 Luty 2020

Bartosz Zmarzlik Sportowcem Roku w Plebiscycie Nagrody Sportowe Polskiego Radia

Bartosz Zmarzlik zwyciężył w kolejnym plebiscycie. Najlepszy żużlowiec na świecie tym razem tryumfował w Plebiscycie Nagrody Sportowe Polskiego Radia. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Bartek został wybrany Sportowcem Roku. W imieniu żużlowca statuetkę odebrali rodzice naszego mistrza. Zawodnik nie mógł osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, ponieważ przebywa obecnie z […]

6 Luty 2020

Rywale truly.work Stali Gorzów: MrGarden GKM Grudziądz

MrGarden GKM Grudziądz rywalizację w PGE Ekstralidze zakończył w 2019 roku na piątym miejscu. Zespół prowadzony przez Roberta Kempińskiego w części zasadniczej sezonu zdobył szesnaście punktów.

5 Luty 2020

Mecz Polska – Australia otworzy sezon Reprezentacji Polski

W niedzielę dwudziestego dziewiątego marca Żużlowa Reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz towarzyski w tym roku. Rywalami drużyny prowadzonej przez trenera Marka Cieślaka będzie Australia. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie, zwłaszcza że obie ekipy przystąpią do rywalizacji w tej potyczce w swoich najsilniejszych składach. Spotkanie na Motoarenie będzie jednym z testów dla naszej kadry […]

2 Luty 2020

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą: sezon 2015 (Szwecja)

VMS Elit Vetlanda w 2015 roku obroniła tytuł najlepszej drużyny w Szwecji. Zespół Bartosza Zmarzlika bez większych problemów zakwalifikował się do półfinałów.

2 Luty 2020

Gala Tygodnika Żużlowego i 70-lecie PZM

W sobotę 1 lutego 2020 roku, w Lesznie odbyła się XXX Gala ,,Tygodnika Żużlowego”. W trakcie imprezy zawodnikom zostały uroczyście wręczone nominacje do kadry narodowej na nadchodzący sezon.

31 Styczeń 2020

Miasto Gorzów wspiera Bartosza Zmarzlika

Żużel jest bardzo drogim, ale zarazem niesamowicie widowiskowym sportem. Bez odpowiedniego wsparcia trudno osiągać dobre wyniki zawodnikom na torze.

29 Styczeń 2020

Rywale truly.work Stali Gorzów: Stelmet Falubaz Zielona Góra

Stelmet Falubaz Zielona Góra w 2019 roku zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Podopieczni Adama Skórnickiego w półfinale zmierzyli się w dwumeczu z Betard Spartą Wrocław.

28 Styczeń 2020

Zgrupowanie Reprezentacji Polski – pierwsze treningi i zajęcia za nami

Od soboty 25 stycznia trwa zgrupowanie reprezentacji Polski w Szklarskiej Porębie. Udział w nim biorą wszyscy żużlowcy powołani do szerokiej kadry seniorskiej z wyjątkiem Krzysztofa Buczkowskiego.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
BLACK energy classic
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Berner
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper