Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

25 Wrzesień 2020

Zapowiedź Play-Off: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

W niedzielę 27 września zostaną rozegrane rewanżowe spotkania półfinałowe w PGE Ekstralidze. Moje Bermudy Stal Gorzów podejmować będzie na Stadionie im. Edwarda Jancarza Betard Spartę Wrocław.

20 Wrzesień 2020

PGE Ekstraliga Play-Off: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44

W niedzielę 20 września zostały rozegrane pierwsze spotkania półfinałowe w PGE Ekstralidze. Betard Sparta Wrocław podejmowała na Stadionie Olimpijskim Moje Bermudy Stal Gorzów. Gospodarze wygrali ten mecz 46:44. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach przywiózł dla ekipy gości dziesięć punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również dwa bonusy.

19 Wrzesień 2020

Zwycięstwo w VI rundzie 2020 AZTORIN FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic

W sobotę w stolicy Czech został rozegrany szósty turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik w Pradze ponownie zwyciężył.

18 Wrzesień 2020

Zwycięstwo w V rundzie 2020 FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic

W piątek na torze w Pradze został rozegrany piąty turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik zwyciężył w tych zawodach. Polak awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji łącznej mistrzostw.

18 Wrzesień 2020

Zapowiedź Play-Off: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów

Tegoroczny sezon w PGE Ekstralidze wchodzi w decydującą fazę. W niedzielę 20 września zostaną rozegrane pierwsze spotkania półfinałowe.

16 Wrzesień 2020

Zapowiedź: 2020 FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic

W najbliższy piątek i sobotę zostaną rozegrane dwa kolejne turnieje tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi zawodnicy na świecie będą walczyć tym razem o punkty do klasyfikacji generalnej mistrzostw na torze w Pradze.

15 Wrzesień 2020

Bauhaus-Ligan: Vetlanda Speedway – Lejonen Gislaved

Vetlanda Speedway pokonała we wtorek na swoim torze 55:35 Lejonen Gislaved, w spotkaniu ósmej kolejki szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym spotkaniu komplet piętnastu punktów dla ekipy gospodarzy.

14 Wrzesień 2020

Zapowiedź: Vetlanda Speedway – Lejonen Gislaved

Bartosz Zmarzlik ponownie będzie startować w rozgrywkach szwedzkiej ligi. We wtorek 15 września Polak wystąpi w spotkaniu Vetlandy Speedway z Lejonen Gislaved.

12 Wrzesień 2020

V miejsce w IV rundzie 2020 Enea Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland

Zakończyła się dwudniowa rywalizacja w tegorocznych turniejach Speedway Grand Prix na Stadionie im. Edwarda Jancarza. W rozegranym w sobotę turnieju w Gorzowie Bartosz Zmarzlik zajął piąte miejsce i wywalczył dwanaście „oczek” do klasyfikacji łącznej mistrzostw. Polak w rundzie zasadniczej zgromadził trzynaście punktów i zajął w niej pierwsze miejsce.

11 Wrzesień 2020

Zwycięstwo w III rundzie 2020 Enea Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland

W piątek 11 września na Stadionie im. Edwarda Jancarza została rozegrana trzecia runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik w piątkowym turnieju ENEA 2020 GORZOW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX zajął pierwsze miejsce. Polak zwyciężył również w części zasadniczej, w której zgromadził czternaście punktów na swoim koncie.

9 Wrzesień 2020

Zapowiedź: 2020 Enea Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland

Po roku przerwy najlepsi żużlowcy na świecie ponownie będą rywalizowali o punkty do klasyfikacji łącznej cyklu Speedway Grand Prix na Stadionie im. Edwarda Jancarza.

8 Wrzesień 2020

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Lesznie

W poniedziałek został w Lesznie rozegrany tegoroczny finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Turniej był również jednocześnie jubileuszowym 70. Memoriałem Alfreda Smoczyka. Bartosz Zmarzlik zajął w tych zawodach drugie miejsce.

6 Wrzesień 2020

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów 44:46

Moje Bermudy Stal Gorzów zakończyła sezon zasadniczy. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego w niedzielę rywalizowali na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

5 Wrzesień 2020

Zapowiedź: Indywidualne Mistrzostwa Polski 2020 w Lesznie

W poniedziałek 7 września w Lesznie zostanie rozegrany tegoroczny finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18.00. Finał IMP będzie jednocześnie jubileuszowym 70. Memoriałem Alfreda Smoczyka.

4 Wrzesień 2020

Zapowiedź: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów

W niedzielę 6 września Moje Bermudy Stal Gorzów rozegra swój ostatni mecz w części zasadniczej tegorocznego sezonu. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego zmierzą się wówczas na wyjeździe z Betard Spartą Wrocław. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie.

2 Wrzesień 2020

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – RM Solar Falubaz Zielona Góra 52:38

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała w środę na swoim torze 52:38 RM Solar Falubaz Zielona Góra. Bartosz Zmarzlik zdobył w tej potyczce czternaście punktów dla ekipy gospodarzy.

1 Wrzesień 2020

Podsumowanie: sierpień 2020

Bartosz Zmarzlik ma za sobą intensywny miesiąc startów. Żużlowiec w sierpniu wziął udział w pięćdziesięciu trzech wyścigach.

29 Sierpień 2020

2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland – Runda 2

W sobotę 29 sierpnia została rozegra druga runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy na świecie ponownie rywalizowali o punkty do klasyfikacji łącznej mistrzostw na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Bartosz Zmarzlik zajął w tym turnieju trzecie miejsce.

28 Sierpień 2020

2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland – Runda 1

Bartosz Zmarzlik zajął w piątek szóste miejsce w 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski w pierwszym turnieju tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix.

28 Sierpień 2020

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – RM Solar Falubaz Zielona Góra

W niedzielę 30 sierpnia Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się u siebie z RM Solar Falubazem Zielona Góra. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie.

26 Sierpień 2020

PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów 0:40

Znamy już decyzję Komisji Orzekającej Ligi dotyczącą odwołanego piątkowego spotkania pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa, a Moje Bermudy Stalą Gorzów.

26 Sierpień 2020

Zapowiedź: 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland

W piątek 28 sierpnia rozpoczyna się tegoroczny cykl Speedway Grand Prix. Pierwsze dwa turnieje zostaną rozegrane na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

24 Sierpień 2020

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz 57:33

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała 57:33 w poniedziałek na Stadionie im. Edwarda Jancarza MrGarden GKM Grudziądz. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach zdobył w tym pojedynku dwanaście punktów.

22 Sierpień 2020

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz

Moje Bermudy Stal Gorzów w poniedziałek 24 sierpnia rozegra kolejny mecz ligowy na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego podejmować będą u siebie MrGarden GKM Grudziądz.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
GBS - dołącz do znajomych
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper