Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

24 Listopad 2020

Drużyny PGE Ekstraligi 2021: Fogo Unia Leszno

Rozpoczynamy nasz nowy cykl, w którym będziemy prezentować składy poszczególnych drużyn występujących w rozgrywkach PGE Ekstraligi w 2021 roku. Zaczynamy od aktualnych złotych medalistów żużlowców Fogo Unii Leszno.

17 Listopad 2020

Podsumowanie: październik 2020

Kończymy nasz cykl, w którym podsumowywaliśmy występy na torze Bartosza Zmarzlika w poszczególnych miesiącach. W październiku żużlowiec wziął udział w sześciu imprezach. Zawodnik wystąpił w trzydziestu czterech wyścigach. Bartek siedemnaście z nich wygrał, a do mety na końcu stawki przyjeżdżał trzykrotnie. Polak w październiku w swoich startach wykręcił średnią biegową 2,294.

17 Listopad 2020

FIM Speedway Grand Prix 2021

Znamy już pełny kalendarz cyklu Speedway Grand Prix na 2021 rok. Najlepsi żużlowcy na świecie rywalizować będą o punkty w jedenastu turniejach. Po raz pierwszy w historii cyklu SGP zawodnicy będą startować na torze w Togliatti. Przypominamy, że w 2019 roku finał Speedway of Nations został rozegrany w Rosji właśnie w tym mieście,a Bartosz Zmarzlik bardzo dobrze spisał się w tych zawodach.

2 Listopad 2020

PGE Ekstraliga: Krajowi liderzy w sezonie 2020

Za nami tegoroczny sezon w PGE Ekstralidze. Postanowiliśmy się tym razem przyjrzeć liderom krajowym poszczególnych drużyn. Najlepszym żużlowcem z naszego kraju był w minionych rozgrywkach Bartosz Zmarzlik.

30 Październik 2020

Podsumowanie sezonu 2020 w PGE Ekstralidze

Nie tak początek rozgrywek wyobrażali sobie kibice i włodarze klubu z Gorzowa. Stal w pierwszej kolejce na Stadionie im. Edwarda Jancarza przegrała 49:41 z Fogo Unią Leszno.

24 Październik 2020

Bartosz Zmarzlik zostaje w Gorzowie!

Bartosz Zmarzlik w 2021 roku będzie nadal zdobywał punkty dla drużyny z Gorzowa. Kapitan Moje Bermudy Stali podpisał ze swoim macierzystym klubem roczny kontrakt.

17 Październik 2020

II miejsce w 2020 Monster Energy FIM Speedway of Nations

Polska wywalczyła w sobotę w Lublinie w finale Speedway of Nations srebrny medal. Zawody zostały zakończone z powodu kiepskiego stanu toru po czternastu rozegranych biegach.

15 Październik 2020

Zapowiedź: 2020 Monster Energy FIM Speedway of Nations

Przed nami ostatnie tegoroczne zawody z udziałem Bartosza Zmarzlika. Żużlowiec w najbliższy piątek i sobotę wystąpi w finale Speedway of Nations. Oprócz Bartka w barwach naszej reprezentacji w tym turnieju pojadą: Szymon Woźniak i Dominik Kubera. Impreza na torze w Lublinie zapowiada się niezwykle ciekawie.

11 Październik 2020

Bartosz Zmarzlik najlepszym polskim zawodnikiem sezonu 2020

Znamy już zwycięzców „Szczakieli 2020”. Nagrody rozdano w pięciu kategoriach. Cztery z nich trafiły do przedstawicieli Fogo Unii Leszno. Bartosz Zmarzlik otrzymał „Szczakiela” dla Najlepszego Polskiego Zawodnika. Bartek uzyskał łącznie 54,70 procent głosów.

11 Październik 2020

PGE Ekstraliga Finał Play-Off: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30

Zakończył się tegoroczny sezon w rozgrywkach PGE Ekstraligi. W rewanżowym spotkaniu finałowym Fogo Unia Leszno 59:30 pokonała na Stadionie im. Alfreda Smoczyka Moje Bermudy Stal Gorzów.

10 Październik 2020

Zapowiedź Finału Play-Off: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

W niedzielę 11 października na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zostanie rozegrany ostatni mecz ligowy w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Fogo Unia zmierzy się na swoim torze z Moje Bermudy Stalą Gorzów w rewanżowym spotkaniu finałowym. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie.

9 Październik 2020

PGE Ekstraliga Finał Play-Off: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała w piątek na Stadionie im. Edwarda Jancarza 46:44 Fogo Unię Leszno w pierwszym tegorocznym spotkaniu finałowym rozgrywek PGE Ekstraligi. Bartek Zmarzlik w sześciu startach przywiózł dla zespołu gospodarzy szesnaście punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

8 Październik 2020

Podsumowanie: wrzesień 2020

Za Bartoszem Zmarzlikiem kolejny intensywny miesiąc startów. We wrześniu żużlowiec wziął udział w dziesięciu imprezach. Zawodnik wystąpił w sześćdziesięciu wyścigach.

7 Październik 2020

Zapowiedź Finału Play-Off: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

Przed nami wielki finałowy dwumecz w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. W piątek 9 października Moje Bermudy Stal Gorzów podejmować będzie w pierwszym spotkaniu na Stadionie im. Edwarda Jancarza Fogo Unię Leszno. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie.

6 Październik 2020

Podsumowanie Speedway Grand Prix 2020

Bartosz Zmarzlik w sobotę 3 października zapisał się na stałe na kartach historii polskiego i światowego sportu. Żużlowiec jako trzeci zawodnik w erze cyklu Speedway Grand Prix obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu.

4 Październik 2020

PGE Ekstraliga Play-Off: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała w niedzielę na Stadionie im Edwarda Jancarza 55:34 Betard Spartę Wrocław i awansowała do tegorocznego finału rozgrywek PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik przywiózł w tym pojedynku komplet piętnastu punktów dla ekipy gospodarzy.

3 Październik 2020

Zwycięstwo w ostatniej rundzie i obrona tytułu mistrza świata

Zakończyła się tegoroczna rywalizacja w cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik obronił tytuł najlepszego zawodnika na świecie. Bartek dokonał tej sztuki jako pierwszy zawodnik pochodzący z naszego kraju. Na dodatek Polak zwyciężył również w sobotnim turnieju na Motoarenie.

2 Październik 2020

IV miejsce w VII rundzie 2020 FST Grupa Brokerska Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland

W piątek 2 października na torze w Toruniu została rozegrana siódma runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik zajął w tym turnieju czwarte miejsce.

30 Wrzesień 2020

Zapowiedź: 2020 FST Grupa Brokerska Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland

Cykl Speedway Grand Prix wkracza w decydującą fazę. W pierwszy piątek i sobotę października zostaną rozegrane dwa ostatnie turnieje tegorocznej batalii o tytuł najlepszego żużlowca na świecie. Rywalizacja na Motoarenie zapowiada się niezwykle ciekawie.

29 Wrzesień 2020

Polska – Rosja 38:52

Rosja pokonała we wtorek 29 września w Bydgoszczy w spotkaniu towarzyskim Polskę 52:38. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym spotkaniu dla naszego kraju czternaście punktów w pięciu startach. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również jeden bonus.

27 Wrzesień 2020

Zapowiedź: Polska – Rosja

We wtorek 29 września Polska zmierzy się w spotkaniu towarzyskim z Rosją. Pojedynek zostanie rozegrany na torze w Bydgoszczy. Dla naszej reprezentacji będzie to pierwszy mecz kontrolny w tym roku. Bartosz Zmarzlik pojedzie w tym spotkaniu z numerem dziewiątym na plastronie.

25 Wrzesień 2020

Zapowiedź Play-Off: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

W niedzielę 27 września zostaną rozegrane rewanżowe spotkania półfinałowe w PGE Ekstralidze. Moje Bermudy Stal Gorzów podejmować będzie na Stadionie im. Edwarda Jancarza Betard Spartę Wrocław.

20 Wrzesień 2020

PGE Ekstraliga Play-Off: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44

W niedzielę 20 września zostały rozegrane pierwsze spotkania półfinałowe w PGE Ekstralidze. Betard Sparta Wrocław podejmowała na Stadionie Olimpijskim Moje Bermudy Stal Gorzów. Gospodarze wygrali ten mecz 46:44. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach przywiózł dla ekipy gości dziesięć punktów. Żużlowiec na swoim koncie zgromadził również dwa bonusy.

19 Wrzesień 2020

Zwycięstwo w VI rundzie 2020 AZTORIN FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic

W sobotę w stolicy Czech został rozegrany szósty turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik w Pradze ponownie zwyciężył.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
GBS - dołącz do znajomych
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper