Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

13 Listopad 2019

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą: sezon 2012 (Polska)

Bartosz Zmarzlik był w 2012 roku jednym z najlepszych juniorów w lidze. Na koniec sezonu uzyskał średnią biegową 1,847.

9 Listopad 2019

PGE Ekstraliga: zmiany w tabeli biegów

W 2020 roku dojdzie do jeden poważnej zmiany w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Od nowego sezonu mecze ligowe będą rozgrywane według nowej tabeli biegowej.

6 Listopad 2019

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą: sezon 2011 (Polska)

Rozpoczynamy nasz nowy cykl, w którym przedstawimy Państwu dotychczasowy przebieg kariery Bartosza Zmarzlika od pierwszego roku startów na naszych krajowych torach, włącznie do zakończonego nie tak dawno sezonu 2019. Zaczynamy od 2011 roku.

4 Listopad 2019

Speedway Grand Prix – kalendarz 2020

Znamy już pełny kalendarz cyklu Grand Prix na 2020 rok. Podobnie jak miało, to miejsce w minionym sezonie żużlowcy rywalizować będą o punkty w dziesięciu turniejach. Zmianie ulega jedna z lokalizacji.

3 Listopad 2019

Zmiany w Speedway Grand Prix

W 2020 roku wchodzą zmiany w cyklu Grand Prix. Od nowego sezonu zostanie wprowadzony nowy system punktacji. Na dodatek w GP utrzyma się tylko sześciu zawodników, a nie ośmiu jak było do tej pory.

31 Październik 2019

Podsumowanie: październik 2019

Kończymy nasz tegoroczny cykl, w którym omawialiśmy wszystkie występy Bartosza Zmarzlika w poszczególnych miesiącach.

25 Październik 2019

Podsumowanie: Speedway of Nations 2019

Kontynuujemy nasz cykl tegorocznych podsumowań startów Bartosza Zmarzlika. Żużlowiec w minionym sezonie po raz pierwszy w swojej karierze startował w zawodach Speedway of Nations.

23 Październik 2019

Podsumowanie: Reprezentacja 2019

Dzisiaj prezentujemy Państwu kolejne podsumowanie tegorocznych występów Bartosza Zmarzlika. Żużlowa Reprezentacja Polski w minionym sezonie rozegrała dwa spotkania towarzyskie. W obu meczach wystąpił Bartek.

19 Październik 2019

Podsumowanie baraży

Nie było niespodzianki w spotkaniach barażowych o miejsce w PGE Ekstralidze w 2020 roku. Truly.work Stal Gorzów obydwa mecze z zespołem z Ostrowa rozstrzygnęła na swoją korzyść.

13 Październik 2019

Arged Malesa TŻ Ostrovia – truly.work Stal Gorzów 33:57

13 października rozegrano rewanżowe spotkanie barażowe o prawo udziału w PGE Ekstralidze na sezon 2020. Pierwszy mecz gorzowianie wygrali na własnym stadionie 60:30, natomiast w drugim meczu barażowym gorzowianie wygrali 57:33  co w dwumeczu dało wynik 117:63 dla Stali Gorzów. Bartek Zmarzlik zdobył w Ostrowie Wielkopolskim sześć  punktów. Poniżej biegi z udziałem Bartka. Wyścig czwarty i pierwszy […]

13 Październik 2019

Takie rzeczy się często nie zdarzają

Po sobotnim meczu Żużlowej Reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata odbyła się specjalna konferencja prasowa. Bartosz Zmarzlik otrzymał na niej dwie nagrody od sponsorów.

12 Październik 2019

Polska – Reszta Świata

Reprezentacja Polski pokonała w sobotę w Rybniku 58:32 drużynę Reszty Świata w spotkaniu towarzyskim.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Maszoński Logistic
NGINE energy classic
MIB Nordic
Inter Cars
Wecon
Garcarek
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Świder-Trans
Kris-Luft
Jorg Grohmann
INT. Production
Globex
Mario VVS
Gold Las
Klim Brokers
Optyline
DK Utemilio
E-Trasborg A/S
Budnex
GESS.PL - Agencja Reklamowa
Mitas
Rehakompleks
Berner
Zmarzlik Home Design