Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

3 Sierpień 2021

Bauhaus Ligan: Vetlanda Speedway – Piraterna Motala 69:21

W rozegranym we wtorek spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan Vetlanda Speedway rozgromiła na swoim torze 69:21 Piraternę Motala. Bartosz Zmarzlik swój udział w tym pojedynku zakończył z kompletem piętnastu punktów.

2 Sierpień 2021

Kalendarz startów – sierpień 2021

Bartosz Zmarzlik wstępnie na sierpień ma zaplanowane występy w dziesięciu imprezach. W niedzielę 1 sierpnia Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na swoim torze z Betard Spartą Wrocław, w spotkaniu trzynastej kolejki PGE Ekstraligi.  W ostatnim miesiącu wakacji podopieczni trenera Stanisława Chomskiego w piątek 20 sierpnia wybiorą się jeszcze na pojedynek wyjazdowy do Torunia, gdzie rywalizować będą na Motorarenie z eWinner Apatorem.

1 Sierpień 2021

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 30:42

Moje Bermudy Stal Gorzów przegrała w niedzielę na własnym torze z drużyną z Wrocławia 30:42, w spotkaniu trzynastej kolejki PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik w czterech startach zgromadził na swoim koncie dziewięć punktów. Mecz został zakończony po dwunastu rozegranych wyścigach z powodu opadów deszczu.

1 Sierpień 2021

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

W niedzielę 1 sierpnia czeka nas hitowy pojedynek na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na swoim torze z Betard Spartą Wrocław, w spotkaniu trzynastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Mecz ten zapowiada się niezwykle interesująco.

31 Lipiec 2021

I miejsce w IV rundzie 2021 BETARD Wroclaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Zakończyła się rywalizacja w czwartym turnieju tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. W sobotę 31 lipca żużlowcy rywalizowali na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Bartosz Zmarzlik zajął w tych zawodach pierwsze miejsce.

30 Lipiec 2021

I miejsce w III rundzie 2021 BETARD Wroclaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Za nami trzeci turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. W ostatni piątek lipca najlepsi żużlowcy na świecie o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej mistrzostw świata rywalizowali na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Bartosz Zmarzlik zajął w tych zawodach pierwsze miejsce.

28 Lipiec 2021

Zapowiedź: 2021 BETARD Wroclaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Kibiców żużla w naszym kraju czeka prawdziwe święto. W piątek 30 lipca i w sobotę 31 lipca najlepsi żużlowcy na świecie będą rywalizować w dwóch kolejnych turniejach tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Zawody odbędą się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

23 Lipiec 2021

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 48:42

Nie było niespodzianki w piątek w Gorzowie. Moje Bermudy Stal pokonała na swoim torze 48:42 Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, w spotkaniu dwunastej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik w pięciu startach przywiózł dla ekipy gospodarzy czternaście punktów.

22 Lipiec 2021

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

W piątek 23 lipca Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na swoim torze z Marwis.pl Falubazem Zielona Góra, w spotkaniu dwunastej kolejki PGE Ekstraligi. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie.

21 Lipiec 2021

Tego dnia: Trzecia wygrana w Grand Prix

Trzy lata temu 21 lipca 2018 roku Bartosz Zmarzlik wygrał swój trzeci w karierze turniej Grand Prix. Polak w pięknym stylu zwyciężył w zawodach rozegranych w Cardiff.

21 Lipiec 2021

Liderzy zespołów – XI kolejka

Za nami już jedenaście kolejek spotkań w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. W dniu dzisiejszym prezentujemy kolejny ranking liderów poszczególnych zespołów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju.

18 Lipiec 2021

V miejsce w II rundzie 2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix

Bartosz Zmarzlik zajął w niedzielę w Pradze w drugim turnieju tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix piąte miejsce. Polak w rundzie zasadniczej na swoim koncie zgromadził trzynaście punktów. Dzięki temu w po części podstawowej zawodów zajął drugie miejsce. Żużlowiec w półfinale zdecydował się na start z pierwszego pola, ale niestety nie udało mu się awansować do wielkiego finału.

16 Lipiec 2021

VI miejsce w I rundzie 2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix

Za nami pierwszy turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy na świecie w piątek 16 lipca rywalizowali na torze w Pradze. Bartosz Zmarzlik zajął w tych zawodach szóste miejsce.

14 Lipiec 2021

Zapowiedź: 2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix

W piątek 16 lipca rozpoczyna się tegoroczny cykl Speedway Grand Prix. Pierwsze dwa turnieje zostaną rozegrane w Pradze. Żużlowcy o tytuł najlepszego zawodnika globu rywalizować będą w jedenastu rundach.

11 Lipiec 2021

Bartosz Zmarzlik Indywidualnym Mistrzem Polski na żużlu 2021

Za nami tegoroczny finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który był równocześnie 71. Memoriałem Alfreda Smoczyka. Zawody zostały rozegrane na torze w Lesznie. Bartosz Zmarzlik w rundzie zasadniczej wywalczył czternaście punktów i uzyskał bezpośredni awans do wielkiego finału. W najważniejszym biegu wieczoru Bartek zwyciężył i wywalczył swój pierwszy w karierze złoty medal.

10 Lipiec 2021

Zapowiedź: Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lesznie

W niedzielę 11 lipca na torze w Lesznie zostanie rozegrany tegoroczny finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17.30. Finał IMP będzie jednocześnie 71. Memoriałem Alfreda Smoczyka. Turniej zapowiada się niezwykle ciekawie, a Bartosz Zmarzlik jest typowany za jednego z głównych faworytów do zwycięstwa w tej imprezie.

9 Lipiec 2021

Tego dnia: Pierwsze podium w Speedway Grand Prix poza granicami kraju

Dokładnie pięć lat temu 9 lipca 2016 roku Bartosz Zmarzlik stanął pierwszy raz w swojej karierze na podium poza granicami naszego kraju. Żużlowiec w Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze w Cardiff zajął trzecie miejsce.

8 Lipiec 2021

Bauhaus-Ligan: Vastervik Speedway – Vetlanda Speedway 53:37

W rozegranym w czwartek spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan, drużyna Vastervik Speedway pokonała 53:37 na swoim torze Vetlandę Speedway. Bartosz Zmarzlik zdobył w tym meczu w sześciu startach szesnaście punktów dla ekipy gości.

7 Lipiec 2021

Podsumowanie: czerwiec 2021

Prezentujemy kolejne podsumowanie startów Bartosza Zmarzlika w tegorocznym sezonie. Tym razem skupiliśmy się na występach żużlowca w czerwcu. Zawodnik w tym okresie wziął udział w siedmiu imprezach. Bartek wystąpił w trzydziestu siedmiu wyścigach.

6 Lipiec 2021

Bauhaus-Ligan: Vetlanda Speedway – Dackarna Mallila 48:42

Vetlanda Speedway pokonała we wtorek na swoim torze 48:42 Dackarnę Malilla w spotkaniu szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym meczu w pięciu startach komplet punktów dla ekipy gospodarzy.

6 Lipiec 2021

Bartosz Zmarzlik – mistrzowski ambasador marki Aztorin

Emocje, pasja i dynamika – z tym kojarzony jest żużel, dyscyplina, za którą stoi rzesza wiernych kibiców w Polsce. Marka Aztorin jest oficjalnym partnerem zegarkowym żużlowej Speedway Ekstraligi, a także przez lata wspierała cykl FIM Speedway Grand Prix wyłaniający Indywidualnego Mistrza Świata.

2 Lipiec 2021

PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów 39:51

W rozegranym w piątek 2 lipca spotkaniu jedenastej kolejki PGE Ekstraligi, Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe 51:39 Eltrox Włókniarza Częstochowa. Bartosz Zmarzlik w sześciu startach wywalczył dla ekipy gości komplet osiemnastu punktów.

1 Lipiec 2021

Kalendarz startów – lipiec 2021

Bartosza Zmarzlika w lipcu czeka dość sporo startów. Żużlowiec wstępnie ma zaplanowane występy w czternastu imprezach. W drugiej połowie lipca ruszy tegoroczny cykl Speedway Grand Prix.

30 Czerwiec 2021

Zapowiedź: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów

Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowy mecz, w którym Eltrox Włókniarz Częstochowa podejmować będzie na swoim torze Moje Bermudy Stal Gorzów. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 20.30.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
GESS.PL
GESS.PL