Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

24 Marzec 2019

Sparing: truly.work Stal Gorzów – MR Garden GKM Grudziądz 44:46

24 marca na własnym stadionie w ramach treningu truly.work Stal Gorzów podejmowała MRGARDEN GKM Grudziądz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 44:46.

23 Marzec 2019

Sparing: MR Garden GKM Grudziądz – truly.work Stal Gorzów 44:46

W rozegranym w sobotę treningu punktowanym MrGarden GKM Grudziądz uległ na swoim torze z truly.work Stali Gorzów 44:46.

22 Marzec 2019

Żużlowa Reprezentacja Polski w liczbach

Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej występom wychowanka Stali Gorzów w barwach narodowych. W naszym zestawieniu prezentujemy wszystkie mecze z udziałem zawodnika od 2016 roku.

19 Marzec 2019

Bartosz Zmarzlik uhonorowany!

W 2017 roku gorzowska Stal przygotowała pierwsze pamiątkowe tablice dla zwycięzców Memoriału Edwarda Jancarza. Wtedy odsłaniali je Hans Nielsen oraz Patryk Dudek. Dzisiaj do tego grona dołączył Bartosz Zmarzlik!

15 Marzec 2019

SGP 2018 w liczbach

Przedstawiamy ostatnią część naszego cyklu, w którym podsumowujemy występy Bartosza Zmarzlika w roli stałego uczestnika cyklu Grand Prix. Dzisiaj skupimy się na 2018 roku. Bartek w minionym sezonie rywalizację w cyklu GP zakończył na drugim miejscu. Indywidualnym Mistrzem Świata po raz trzeci w swojej karierze został Tai Woffinden.

12 Marzec 2019

Żona roni łzy, widząc Bartka na podium

Żużlowego świata liznął przy boku Tomasza Golloba, ale wielkie sukcesy sportowe zaczął odnosić z Bartoszem Zmarzlikiem. I jest z tego bardzo dumny, bo wie, że jego cząstka pracy nie idzie na marne.

8 Marzec 2019

SGP 2017 w liczbach

Kontynuujemy nasz cykl, w którym podsumowujemy występy Bartosza Zmarzlika w roli stałego uczestnika cyklu Grand Prix. Dzisiaj skupimy się na 2017 roku.

5 Marzec 2019

Od małego lubił grzebać przy motorkach. I tak pozostało do dzisiaj

O seniorze teamu Bartka Zmarzlika można byłoby z powodzeniem napisać fajną książkę, tak ciekawie opowiada nie tylko o żużlu. Poniżej przedstawiamy jedynie wycinek przemyśleń Pawła Zmarzlika, ojca gorzowskich żużlowców Pawła i Bartka.

3 Marzec 2019

SGP 2016 w liczbach

Na łamach strony Bartosza Zmarzlika rozpoczynamy nowy cykl artykułów, w którym będziemy podsumowywać występy zawodnika w roli stałego uczestnika cyklu Grand Prix.

28 Luty 2019

Historyczny wyczyn Bartosza Zmarzlika

Bartosz Zmarzlik ma za sobą kolejny świetny sezon w PGE Ekstralidze. Wychowanek gorzowskiego klubu na koniec rozgrywek w 2018 roku uzyskał najwyższą średnią biegową.

26 Luty 2019

Najpierw były samochody, teraz motocykle

Łowienie ryb jest największą pasją Seweryna, ale to zrozumiałe. Dzisiaj mieszka z rodziną w Gorzowie, lecz pochodzi z Kinic. A każdy doskonale wie, że jest to raj na ziemi dla wędkarzy.

21 Luty 2019

Bartosz Zmarzlik kapitanem Cash Broker Stali Gorzów

W niedzielę 17 lutego zawodnicy Cash Broker Stali Gorzów rozpoczęli obóz przygotowawczy do sezonu. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego wyjechali do Szklarskiej Poręby.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Maszoński Logistic
NGINE energy classic
MIB Nordic
Inter Cars
Wecon
Garcarek
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Świder-Trans
Kris-Luft
Jorg Grohmann
INT. Production
Globex
Mario VVS
Gold Las
Klim Brokers
Optyline
DK Utemilio
E-Trasborg A/S
Budnex
GESS.PL - Agencja Reklamowa
Mitas
Rehakompleks
Berner