Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

2 Lipiec 2020

Zapowiedź: TAURON Speedway Euro Championship 2020 w Toruniu

W pierwszą sobotę lipca rozpocznie się tegoroczna rywalizacja w cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2020. Pierwszy turniej odbędzie się na Motoarenie w Toruniu. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17.00.

1 Lipiec 2020

Podsumowanie: czerwiec 2020

Rozpoczynamy nasz nowy cykl, w którym będziemy podsumowywać wszystkie występy Bartosza Zmarzlika w poszczególnych miesiącach.

1 Lipiec 2020

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

W piątek 3 lipca Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na swoim torze z Eltrox Włókniarzem Częstochowa, w spotkaniu czwartej kolejki PGE Ekstraligi. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 20.30.

29 Czerwiec 2020

Po cichu liczyłem na to, że uda nam się wywieść z Rybnika pierwsze punkty

Początku tegorocznego sezonu żużlowcy Moje Bermudy Stali Gorzów nie mogą zaliczyć do udanych. W niedzielę po bardzo zaciętym meczu podopieczni trenera Stanisława Chomskiego przegrali trzeci mecz ligowy.

28 Czerwiec 2020

PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44

PGG ROW Rybnik pokonał w niedzielę na swoim torze 46:44 Moje Bermudy Stal Gorzów, w spotkaniu trzeciej kolejki PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik wywalczył dla ekipy gości z bonusami komplet punktów.

26 Czerwiec 2020

Zapowiedź: PGG ROW Rybnik – Moje Bermudy Stal Gorzów

W niedzielę 28 czerwca PGG ROW Rybnik zmierzy się na swoim torze z Moje Bermudy Stalą Gorzów, w spotkaniu trzeciej kolejki PGE Ekstraligi. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 16.30.

23 Czerwiec 2020

Dzika karta w TAURON Speedway Euro Championship 2020

Toruń będzie gospodarzem dwóch rund tegorocznego cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2020. Dzisiaj poznaliśmy również nazwisko zawodnika, który wystartuje podczas inauguracji Indywidualnych Mistrzostw Europy w Toruniu z dziką kartą.

21 Czerwiec 2020

PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów 53:37

Motor Lublin pokonał w niedzielę na swoim torze Moje Bermudy Stal Gorzów 53:37, w spotkaniu drugiej kolejki PGE Ekstraligi. Bartek Zmarzlik wywalczył w tym spotkaniu czternaście punktów dla ekipy gości. Wyścig trzeci pod taśmą Zmarzlik, Zagar, Woźniak oraz Michelsen. Świetny start Zmarzlika z pierwszego pola, dobrze również Michelsen. Na trasie duńczyk próbował wyprzedzić Bartka, jednak […]

20 Czerwiec 2020

Speedway Grand Prix: Warszawa przeniesiona na 2021, Malilla i Hallstavik odwołane

Nie dojdą do skutku zaplanowane na 2020 rok trzy turnieje Grand Prix. Dwa w Szwecji i jeden w Polsce.

19 Czerwiec 2020

Zapowiedź: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

Motor Lublin w niedzielę 21 czerwca podejmować będzie na swoim torze Moje Bermudy Stal Gorzów, w spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 16.30.

14 Czerwiec 2020

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 41-49

14 czerwca w pierwszym meczu sezonu 2020 Moje Bermudy Stal Gorzów podejmowała u siebie zeszłorocznych mistrzów Polski drużynę Fogo Unia Leszno.

12 Czerwiec 2020

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

W niedzielę 14 czerwca Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na Stadionie im. Edwarda Jancarza z Fogo Unią Leszno, w spotkaniu pierwszej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
GBS - dołącz do znajomych
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper