Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

3 Sierpień 2020

Zapowiedź: Finału MPPK w Gdańsku

W środę 5 sierpnia na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbędzie się już 47. edycja Mistrzostw Polski Par Klubowych.

31 Lipiec 2020

PGE Ekstraliga: FOGO Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 55:35

Nie było niespodzianki w piątek w Lesznie. Fogo Unia pokonała na swoim torze Moje Bermudy Stal Gorzów 55:35, w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Podopieczni Piotra Barona wywalczyli również punkt bonusowy do ligowej tabeli za dwumecz ze Stalą. Bartosz Zmarzlik wywalczył w tym pojedynku dziesięć punktów i jeden bonus.

29 Lipiec 2020

Speedway Grand Prix wraca do Gorzowa

Znamy już terminarz tegorocznego cyklu Grand Prix. Żużlowcy o tytuł najlepszego zawodnika globu rywalizować będą w ośmiu rundach. Po dwa turnieje odbędą się we Wrocławiu, Gorzowie, Pradze oraz Toruniu.

29 Lipiec 2020

Zapowiedź: FOGO Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

W piątek 31 lipca podopiecznych trenera Stanisława Chomskiego czeka kolejny ciężki mecz. Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się wówczas na wyjeździe z Fogo Unią Leszno, w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi.

27 Lipiec 2020

Zwycięstwo w finale Złotego Kasku

Bartosz Zmarzlik zwyciężył w poniedziałek na torze w Bydgoszczy w tegorocznym DPV Logistic ZOOleszcz Finale Turnieju o Złoty Kask. Żużlowiec zgromadził na swoim koncie komplet piętnastu punktów. Dla Bartka było to pierwsze zwycięstwo w tej prestiżowej imprezie.

26 Lipiec 2020

PGE Ekstraliga: MrGarden GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów 29:25

MrGarden GKM Grudziądz pokonał u siebie 29:25 Moje Bermudy Stal Gorzów w spotkaniu siódmej kolejki PGE Ekstraligi. Bartek Zmarzlik wywalczył w tym meczu w trzech startach komplet dziewięciu punktów.

25 Lipiec 2020

Zapowiedź: Złoty Kask w Bydgoszczy

W poniedziałek 27 lipca Bartosz Zmarzlik wystartuje w kolejnym prestiżowym turnieju. W Bydgoszczy zostanie wówczas rozegrany tegoroczny DPV Logistic ZOOleszcz Finał Turnieju o Złoty Kask.

24 Lipiec 2020

Zapowiedź: MrGarden GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów

MrGarden GKM Grudziądz podejmować będzie w niedzielę 26 lipca na swoim torze Moje Bermudy Stal Gorzów, w spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16.30.

24 Lipiec 2020

Znamy daty przełożonych spotkań

Znamy już nowe terminy spotkań Moje Bermudy Stali Gorzów. PGE Ekstraliga zdecydowała, że powtórzony mecz Stali z EltroxWłókniarzem Częstochowa odbędzie się w poniedziałek 10 sierpnia.

22 Lipiec 2020

TAURON Speedway Euro Championship 2020 w Rybniku

W środę 22 lipca na torze w Rybniku została rozegrana kolejna runda tegorocznego cyklu TAURON Speedway Euro Championship2020. W zawodach tych uczestniczył również Bartosz Zmarzlik.

20 Lipiec 2020

Zapowiedź: TAURON Speedway Euro Championship 2020 w Rybniku

W środę 22 lipca na torze w Rybniku zostanie rozegrana kolejna runda tegorocznego cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2020. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 19.00.

17 Lipiec 2020

Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa zostanie powtórzony

Znamy już decyzję dotyczącą przerwanego spotkania Moje Bermudy Stali Gorzów z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Przypominamy, że podopieczni trenera Stanisława Chomskiego po dziesięciu rozegranych wyścigach prowadzili 32:28.

17 Lipiec 2020

Złoty Kask w Bydgoszczy

W poniedziałek 27 lipca na torze w Bydgoszczy zostanie rozegrany tegoroczny DPV Logistic ZOOleszcz Finał Turnieju o Złoty Kask.

14 Lipiec 2020

Dzika karta w TAURON Speedway Euro Championship 2020 w Rybniku

Bartosz Zmarzlik po raz drugi w tym sezonie pojedzie z dziką kartą w turnieju TAURON Speedway Euro Championship. Tym razem, Bartek wystąpi 22 lipca w Rybniku, podczas czwartej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy.

12 Lipiec 2020

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów 50:40

RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał w niedzielę na swoim torze Moje Bermudy Stal Gorzów 50:40, w spotkaniu piątej kolejki PGE Ekstraligi. Bartosz Zmarzlik przywiózł w tym pojedynku w sześciu startach dwanaście punktów dla ekipy gości. Wyścig trzeci, pod taśmą Dudek, Zmarzlik, Jepsen, Iversen. Najlepiej ze startu gospodarze, którzy objęli prowadzenie. Na trasie Iversen minął […]

11 Lipiec 2020

PGE IMME 2020

Znamy już termin tegorocznych PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Turniej odbędzie się 15 sierpnia w sobotę na toruńskiej Motoarenie. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 19.15.

10 Lipiec 2020

Zapowiedź: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów

RM Solar Falubaz Zielona Góra zmierzy się w niedzielę 12 lipca na swoim torze z Moje Bermudy Stalą Gorzów, w spotkaniu piątej kolejki rozgrywek PGE Ekstraligi. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 19.15.

6 Lipiec 2020

SEC: Mój występ oceniam na czwórkę

Bartosz Zmarzlik ma za sobą debiut w Indywidualnych Mistrzostwach Europy. W sobotę 4 lipca została rozegrana pierwsza runda tegorocznego cyklu Tauron SEC.

4 Lipiec 2020

TAURON Speedway Euro Championship 2020 w Toruniu

4 lipca w Toruniu odbyła się pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Europy. Bartek w zawodach wystartował z dziką kartą. Zawody zakończył na piątym miejscu . Rundę wygrał Leon Madsen.

3 Lipiec 2020

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Moje Bermudy Stal Gorzów prowadziła w piątek na Stadionie im. Edwarda Jancarza z Eltrox Włókniarzem Częstochowa 32:28 po dziesięciu rozegranych wyścigach, w spotkaniu czwartej kolejki PGE Ekstraligi. Z powodu bardzo poważnej awarii prądu mecz został przerwany. Bartosz Zmarzlik w trzech startach wywalczył w tym pojedynku siedem punktów i jeden bonus. W pierwszym wyścigu Bartek startował […]

2 Lipiec 2020

Zapowiedź: TAURON Speedway Euro Championship 2020 w Toruniu

W pierwszą sobotę lipca rozpocznie się tegoroczna rywalizacja w cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2020. Pierwszy turniej odbędzie się na Motoarenie w Toruniu. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17.00.

1 Lipiec 2020

Podsumowanie: czerwiec 2020

Rozpoczynamy nasz nowy cykl, w którym będziemy podsumowywać wszystkie występy Bartosza Zmarzlika w poszczególnych miesiącach.

1 Lipiec 2020

Zapowiedź: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

W piątek 3 lipca Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na swoim torze z Eltrox Włókniarzem Częstochowa, w spotkaniu czwartej kolejki PGE Ekstraligi. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 20.30.

29 Czerwiec 2020

Po cichu liczyłem na to, że uda nam się wywieść z Rybnika pierwsze punkty

Początku tegorocznego sezonu żużlowcy Moje Bermudy Stali Gorzów nie mogą zaliczyć do udanych. W niedzielę po bardzo zaciętym meczu podopieczni trenera Stanisława Chomskiego przegrali trzeci mecz ligowy.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
GBS - dołącz do znajomych
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper