Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway

Aktualności

Żużel to pasja. Pasja, która każdego dnia napędza nas do działania i dostarcza nowych wyzwań. Codziennie pracujemy, poprawiamy, ulepszamy. Tak, by w najważniejszych momentach być w doskonałej formie. W tym miejscu będziecie na bieżąco z tym co się dzieje w naszym Teamie, poczytacie nad czym właśnie pracujemy, gdzie przebywamy, co udaje nam się osiągnąć. Zapraszamy do świata żużla, świata pasji, pracy i radości. Zapraszamy do naszego całego świata.

23 Luty 2021

Piękna słoneczna pogoda i górki

Żużlowcy Moje Bermudy Stali Gorzów powrócili do domów z tygodniowego zgrupowania na Teneryfie, gdzie przygotowywali się kondycyjnie do nadchodzącego sezonu. Jak wyjazd, treningi i integrację z całym zespołem ocenia Bartosz Zmarzlik, Indywidualny Mistrz Świata z 2019 i 2020 roku?

20 Luty 2021

Tego dnia: Dwa lata temu zostałem kapitanem Moje Bermudy Stal Gorzów

Kapitanem został wreszcie ten, który od lat jest prawdziwym „motorem napędowym” gorzowskiej ekipy. Podczas zgrupowania w Szklarskiej Porębie w 2019 roku funkcję tę powierzono Bartoszowi Zmarzlikowi.

18 Luty 2021

Bartosz Zmarzlik jeździł trasami Roberta Kubicy

„Nie ma nudy” – takimi słowami pierwsze dni obozu kondycyjnego na Teneryfie opisuje Bartosz Zmarzlik, żużlowy mistrz świata z 2019 i 2020 roku. Tygodniowe zgrupowanie na Wyspach Kanaryjskich to dla zawodnika ORLEN Teamu jeden z najważniejszych etapów przygotowań do zbliżającego się sezonu. Na część z tych przygotowań wpływ miał sam Robert Kubica.

13 Luty 2021

Zgrupowanie Moje Bermudy Stali Gorzów na Teneryfie

W niedzielę 14 lutego rozpoczyna się zgrupowanie zawodników Moje Bermudy Stali Gorzów. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego wybierają się na tygodniowy obóz do Hiszpanii. Przed rozpoczynającym się zgrupowaniem porozmawialiśmy z Bartoszem Zmarzlikiem.

10 Luty 2021

Debiut w SEC 2020

Bartosz Zmarzlik w 2020 roku po raz pierwszy w swojej karierze wystąpił w zawodach TAURON Speedway Euro Championship. Polak pojechał z „dziką kartą” w turniejach w Toruniu oraz Rybniku. Postanowiliśmy tym razem podsumować występy Bartka w tych prestiżowych imprezach. Cykl TAURON SEC 2020 składał się z pięciu turniejów mających na celu wyłonienie Indywidualnego Mistrza Europy […]

31 Styczeń 2021

10 lat startów w PGE Ekstralidze

Bartosz Zmarzlik ma za sobą dziesięć lat startów w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. Tym razem postanowiliśmy podsumować pierwsze dziesięć sezonów spędzonych na torach w Polsce przez Bartka.

26 Styczeń 2021

Pięć lat startów w Speedway Grand Prix

Bartosz Zmarzlik od 2016 roku jest stałym uczestnikiem cyklu Speedway Grand Prix. Postanowiliśmy tym razem podsumować pięć lat startów Bartka w gronie najlepszych żużlowców na świecie.

26 Styczeń 2021

Drużyny PGE Ekstraligi 2021: eWinner Apator Toruń

Kończymy nasz cykl, w którym prezentowaliśmy składy poszczególnych drużyn występujących w rozgrywkach PGE Ekstraligi w 2021 roku. Na koniec przedstawiamy zespół beniaminka z Torunia.

9 Styczeń 2021

V miejsce w 86 Plebiscycie Przeglądu Sportowego

W sobotę 9 stycznia 2021 roku zostały ogłoszone wyniki w 86. Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2020 roku organizowanym przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat. Bartosz Zmarzlik zajął w nim piąte miejsce.

7 Styczeń 2021

Drużyny PGE Ekstraligi 2021: MRGarden GKM Grudziądz

W przedostatniej części naszego cyklu prezentujemy drużynę MrGarden GKM-u Grudziądz. Podopieczni trenera Roberta Kempińskiego rywalizację w PGE Ekstralidze w 2020 roku zakończyli na siódmym miejscu w ligowej tabeli. Grudziądzanie w czternastu spotkaniach wywalczyli dziesięć punktów.

3 Styczeń 2021

Drużyny PGE Ekstraligi 2021: Motor Lublin

Kontynuujemy nasz cykl, w którym przedstawiamy składy drużyn poszczególnych zespołów PGE Ekstraligi na 2021 rok. W szóstej części prezentujemy zespół Motoru Lublin.

30 Grudzień 2020

Bauhaus-Ligan: Terminarz 2021

Znamy już terminarz rundy zasadniczej szwedzkiej Bauhaus-Ligan na sezon 2021. Zmagania ligowe w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szwecji wystartują w maju. Inauguracyjną kolejkę spotkań zaplanowano na czwartego i szóstego maja.

26 Grudzień 2020

Drużyny PGE Ekstraligi 2021: Eltrox Włókniarz Częstochowa

Eltrox Włókniarz Częstochowa jest bohaterem piątej części naszego cyklu, w którym przedstawiamy składy poszczególnych drużyn PGE Ekstraligi na 2021 rok.

23 Grudzień 2020

Powołanie do Reprezentacji Polski 2021

Poznaliśmy już szeroki skład reprezentacji Polski na 2021 rok. Oczywiście nie mogło w kadrze zabraknąć miejsca dla Bartosza Zmarzlika. Nowy trener Rafał Dobrucki wysłał powołania do dwudziestu zawodników. W minionym sezonie z powodu trwającej na świecie epidemii koronawirusa Polska rozegrała tylko jeden mecz towarzyski. Rosja pokonała we wtorek 29 września 2020 roku w Bydgoszczy Polskę […]

23 Grudzień 2020

Kolejny rok z Vetlanda Speedway

Vetlanda Speedway zbudowała bardzo ciekawy skład na przyszłoroczny sezon. Bartosz Zmarzlik w sezonie 2021 będzie nadal zdobywał punkty dla miejscowej ekipy w rozgrywkach szwedzkiej Bauhaus-Ligan.

18 Grudzień 2020

Drużyny PGE Ekstraligi 2021: RM Solar Falubaz Zielona Góra

Kontynuujemy nasz cykl, w którym przedstawiamy składy drużyn poszczególnych zespołów PGE Ekstraligi na 2021 rok. W czwartej części prezentujemy zespół RM Solar Falubazu Zielona Góra.

18 Grudzień 2020

PGE Ekstraliga: Terminarz 2021

Znamy już pełny terminarz PGE Ekstraligi na 2021 rok. W pierwszej kolejce ligowej w niedzielę 4 kwietnia Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się na wyjeździe z Fogo Unią Leszno. Pierwsze spotkanie na Stadionie im. Edwarda Jancarza zostanie rozegrane 11 kwietnia.

11 Grudzień 2020

Drużyny PGE Ekstraligi 2021: Betard Sparta Wrocław

W trzeciej części naszego cyklu przedstawiamy drużynę Betard Sparty Wrocław. Podopieczni Dariusza Śledzia w 2020 roku zakończyli rywalizację w lidze na trzecim miejscu.

2 Grudzień 2020

Drużyny PGE Ekstraligi 2021: Moje Bermudy Stal Gorzów

Kontynuujemy nasz cykl, w którym prezentujemy na naszych łamach składy poszczególnych drużyn występujących w PGE Ekstralidze w 2021 roku. Dzisiaj przedstawiamy zestawienie Moje Bermudy Stali Gorzów.

24 Listopad 2020

Drużyny PGE Ekstraligi 2021: Fogo Unia Leszno

Rozpoczynamy nasz nowy cykl, w którym będziemy prezentować składy poszczególnych drużyn występujących w rozgrywkach PGE Ekstraligi w 2021 roku. Zaczynamy od aktualnych złotych medalistów żużlowców Fogo Unii Leszno.

17 Listopad 2020

Podsumowanie: październik 2020

Kończymy nasz cykl, w którym podsumowywaliśmy występy na torze Bartosza Zmarzlika w poszczególnych miesiącach. W październiku żużlowiec wziął udział w sześciu imprezach. Zawodnik wystąpił w trzydziestu czterech wyścigach. Bartek siedemnaście z nich wygrał, a do mety na końcu stawki przyjeżdżał trzykrotnie. Polak w październiku w swoich startach wykręcił średnią biegową 2,294.

17 Listopad 2020

FIM Speedway Grand Prix 2021

Znamy już pełny kalendarz cyklu Speedway Grand Prix na 2021 rok. Najlepsi żużlowcy na świecie rywalizować będą o punkty w jedenastu turniejach. Po raz pierwszy w historii cyklu SGP zawodnicy będą startować na torze w Togliatti. Przypominamy, że w 2019 roku finał Speedway of Nations został rozegrany w Rosji właśnie w tym mieście,a Bartosz Zmarzlik bardzo dobrze spisał się w tych zawodach.

2 Listopad 2020

PGE Ekstraliga: Krajowi liderzy w sezonie 2020

Za nami tegoroczny sezon w PGE Ekstralidze. Postanowiliśmy się tym razem przyjrzeć liderom krajowym poszczególnych drużyn. Najlepszym żużlowcem z naszego kraju był w minionych rozgrywkach Bartosz Zmarzlik.

30 Październik 2020

Podsumowanie sezonu 2020 w PGE Ekstralidze

Nie tak początek rozgrywek wyobrażali sobie kibice i włodarze klubu z Gorzowa. Stal w pierwszej kolejce na Stadionie im. Edwarda Jancarza przegrała 49:41 z Fogo Unią Leszno.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Promet Cargo
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Szczepan Bike - Giant Gorzów
GM
Daytona
Rehakompleks
Zmarzlik Home Design
GESS.PL