Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 28 Grudzień 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Świąteczne Granie z Kubą Błaszczykowskim

W sobotę 28 grudnia w Hali Sportowej Częstochowa odbyła się kolejna edycja imprezy charytatywnej Świąteczne Granie z Kubą Błaszczykowskim.

W imprezie uczestniczył lider truly.work Stali Gorzów, aktualny Indywidualny Mistrz Świata Bartosz Zmarzlik. Bartek oprócz tego, że jest świetnym sportowcem, to też jest zwyczajnym człowiekiem, który bardzo chętnie pomaga innym ludziom. Zmarzlik chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne, dlatego z przyjemnością uczestniczył w sobotniej imprezie.

Oprócz żużlowców na parkiecie w miejscowej hali pojawiło się jeszcze, spore grono znanych innych sportowców obecni byli również m.in. Kajetan Kajetanowicz, Agnieszka Radwańska, Anita Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Paweł Brożek i Łukasz Piszczek.

W pierwszej części wydarzenia został rozegrany turniej piłkarski. Na boisku zobaczyliśmy cztery drużyny, które utworzyli Przyjaciele Kuby Błaszczykowskiego oraz Fundacji Ludzki Gest. W poprzednich latach do sportowej rywalizacji stanęli m.in. Joanna Jędrzejczyk, Artur Siódmiak, Łukasz Piszczek, Anna Wyszkoni, Piotr Gacek, Tomasz Smokowski czy Anita Włodarczyk. W samym turnieju czynny udział brał sam pomysłodawca Jakub Błaszczykowski, którego kolejne bramki i asysty zawsze były nagradzane gromkimi brawami przez zgromadzoną na trybunach publiczność.

Po zakończeniu zmagań piłkarskich na specjalnie przygotowanej scenie odbył się koncert, w którym wystąpili: KaeN, Fejz, Pokahontaz, Jeden Osiem L, PlanBe, OSTRY Bezimienni i O.S.T.R.

Bilety cegiełki na tę imprezę kosztowały czterdzieści złotych, dla dorosłych i dzieci powyżej siódmego roku życia. Tradycyjnie jak co roku całkowity dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na wsparcie chorych i niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”. Za nami już czwarta edycja tej imprezy. Organizatorzy snują już plany na temat kolejnej, która ma się odbyć pod koniec 2020 roku. W wydarzeniu wzięło udział liczne grono ludzi. Należy pamiętać, że w dniu imprezy nie są najważniejsze bramki, czy koncerty, ale liczy się to, że kupujący bilet mogą w ten sposób pomóc naprawdę potrzebującym. Wielkie słowa pochwały należą się również organizatorom, którzy zadbali o to, aby każdy uczestnik tego wydarzenia bawił się doskonale.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
GBS - dołącz do znajomych
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper