Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 24 Wrzesień 2019 | AUTOR: Artur Kąciak

Bartosz Zmarzlik zostaje w Vetlandzie Speedway na kolejny rok

Vetlanda Speedway powoli buduje skład na kolejny sezon. Nie dawno dwuletni kontrakt z klubem podpisał Dominik Kubera. W poniedziałek 23 września roczną umowę z miejscowym zespołem zawarł również Bartosz Zmarzlik. Żużlowiec wystąpił we wszystkich osiemnastu tegorocznych spotkaniach Vetlandy Speedway. Zawodnik wykręcił w tych meczach niesamowitą średnią biegową 2,802. Wychowanek Stali Gorzów średnio w jednym spotkaniu zdobywał 14,11 pkt. Bartek w przeciągu całego sezonu siedmiokrotnie przywoził dla swojej drużyny komplet punktów. Przypominamy, że Zmarzlik barw miejscowego zespołu broni od 2013 roku.

– Doskonale się czuje w miejscowym klubie, dlatego postanowiłem przedłużyć z Vetlandą Speedway kontrakt. Umowę podpisaliśmy na kolejny sezon 2020, ale myślę, że na tym się nasza współpraca nie zakończy. Skoro obie strony są z niej zadowolone, to warto ją kontynuować – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Foto: Martina Stahl Photography

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Maszoński Logistic
NGINE energy classic
MIB Nordic
Inter Cars
Wecon
Garcarek
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Świder-Trans
Kris-Luft
Jorg Grohmann
INT. Production
Globex
Mario VVS
Gold Las
Klim Brokers
Optyline
DK Utemilio
E-Trasborg A/S
Budnex
GESS.PL - Agencja Reklamowa
Mitas
Rehakompleks
Berner
Zmarzlik Home Design