Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 28 Styczeń 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Zgrupowanie Reprezentacji Polski – pierwsze treningi i zajęcia za nami

Od soboty 25 stycznia trwa zgrupowanie reprezentacji Polski w Szklarskiej Porębie. Udział w nim biorą wszyscy żużlowcy powołani do szerokiej kadry seniorskiej z wyjątkiem Krzysztofa Buczkowskiego. Przypominamy, że zawodnik MrGarden GKM-u Grudziądz miał groźny upadek podczas treningu na motocrossie w grudniu. Na całe szczęście jeździec wraca już do pełni zdrowia i z dnia na dzień czuje się dużo lepiej. Motocross jest stałym elementem przygotowań żużlowców do startów. To jednak wymagająca i również bardzo niebezpieczna dyscyplina. Z zawodników młodzieżowych nie dojechał Wiktor Lampart, który leczy przeziębienie.

Siedzibą zawodników na obozie jest ORLA SKAŁA*** w Szklarskiej Porębie to nowoczesny i tradycyjny – duży współczesny pensjonat i 100-letnia willa, tworzą unikatową przestrzeń. W Pensjonacie kadrowicze znaleźli szykowne wnętrza, wyjątkowy design i wyśmienite menu ze zróżnicowaną dietą.

Każdy dzień wyjazdu bardzo pieczołowicie zaplanowano. Bartosz Zmarzlik wraz z kolegami nie może narzekać na brak zróżnicowanych zajęć. Biegi na nartach, zjazdy, treningi w sali gimnastycznej – to główne punkty, które są nieodłącznym elementem tego zgrupowania. Zawodnicy wyjechali do Szklarskiej Poręby z trenerami Markiem Cieślakiem i Rafałem Dobruckim. Oprócz tego wraz z nimi w góry wybrał się Arkadiusz Osienienko szkoleniowiec, który odpowiada za przygotowanie fizyczne naszych reprezentantów. Na obozie nie mogło również zabraknąć psychologa Jana Supińskiego. Wyjazd składa się nie tylko z samych zajęć sportowych. Żużlowcy uczestniczą też w różnego rodzaju zajęciach integracyjnych, a także wykładach.

Zgrupowanie w górach zakończy się w czwartek 30 stycznia. Natomiast w sobotę 1 lutego Bartek Zmarzlik i pozostali zawodnicy wybiorą się na XXX Bal Tygodnika Żużlowego do Leszna, gdzie wręczone zostaną oficjalne nominacje do kadry narodowej. Lidera truly.work Stali Gorzów czeka jeszcze jeden obóz przygotowawczy przed nadchodzącym sezonem. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego udadzą się za granicę. Szpindlerowy Młyn – miasto w północnych Czechach zostało w tym roku wybrane na miejsce zgrupowania jeźdźców z Gorzowa. Wyjazd potrwa od 5 do 10 lutego.

Foto: Mateusz Wójcik

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL