Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 2 Czerwiec 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Speedway Grand Prix w Cardiff odwołane

Zaplanowany na 18 lipca turniej Grand Prix w Cardiff nie odbędzie się w tym roku. Zawody na Principality Stadium zostaną zorganizowane dopiero w przyszłorocznym sezonie. Obecnie stadion został przekształcony z powodu epidemii koronawirusa w szpital polowy. Decyzję taką podjęto z powodu rozprzestrzeniania się COVID-19 (koronawirusa). Zorganizowanie tej imprezy w pierwotnym terminie nie jest możliwe.

Przypominamy Państwu, że zaplanowany na 16 maja inauguracyjny turniej tegorocznego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym został również przełożony. Zawody w Warszawie mają odbyć się 8 sierpnia. W pierwotnym terminie nie udało się również rozegrać turnieju GP Niemiec w Teterow. Obecnie w tym kraju obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych do końca sierpnia.

Natomiast zaplanowany na 13 czerwca turniej Grand Prix w Pradze został również przełożony. Zawody na czeskiej Markecie mają się odbyć 19 września. Jeśli nic nie ulegnie zmianie, to pierwszy turniej SGP 2020 odbędzie się 25 lipca w Hallstavik.

Wszystkie zakupione bilety na zawody w Cardiff zachowują swoją ważność i obowiązywać będą w przyszłym roku.

– Jesteśmy bardzo rozczarowani, że w tym roku nie odbędzie się turniej w Cardiff. W tegorocznym sezonie mieliśmy obchodzić dwudziestą rocznicę organizacji zawodów na Principality Stadium. Niestety nie ma możliwości zorganizowania tego turnieju w późniejszym terminie w tegorocznym sezonie. Dlatego teraz powoli zaczniemy się skupiać na przygotowaniach do przyszłorocznych zawodów – powiedział Paul Bellamy, dyrektor cyklu Grand Prix.

Foto: Mateusz Wójcik

Mini Kevlar Gold 2022

499,00 PLN

Koszulka Zmarzlik Team 2023

139,00 PLN

Bluza Zmarzlik Team 2022

249,00 PLN

Filiżanka do kawy

85,00 PLN
FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Orlen Benzina
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Verva
Maszoński Logistic
Promet Cargo
BMW Best Auto
Budnex
Jorg Grohmann
Garcarek
Splendoor
Wecon
Inter Cars
GBS - dołącz do znajomych
Splendoor
Gold Las
Gold Las
Globex
Ceramic Speed
Garageport Experten
Optyline
Szczepan Bike - Giant Gorzów
Mario VVS
GM
Daytona
Anlas
KLS
Rehakompleks
Motocykle Lublin
Zmarzlik Home Design
Ambasada Kobiecości
GESS.PL