Bartosz Zmarzlik - żużel, speedway
Opublikowano: 11 Luty 2020 | AUTOR: Artur Kąciak

Myślę, że zintegrowaliśmy się wszyscy

Zakończył się obóz przygotowawczy zawodników truly.work Stali Gorzów do nadchodzącego sezonu. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego w tym roku udali się za granicę. Szpindlerowy Młyn – miasto w północnych Czechach zostało wybrane na miejsce zgrupowania jeźdźców z Gorzowa. Wyjazd trwał od 5 do 10 lutego.

Zakończony w poniedziałek obóz żużlowców truly.work Stali Gorzów w kilku zdaniach podsumował Bartek.

– Wróciliśmy już z obozu, na którym byliśmy z całą drużyną Stali Gorzów. Mieliśmy w sumie przez wszystkie dni zajęcia dwa razy dziennie. Składały się na nie: biegówki, wejście na górę, narty. Krótko mówiąc, takie sporty narciarskie. Potem uczestniczyliśmy w zajęciach zorganizowanych przez Pana Jerzego Buczaka i Julię Chomską były to ćwiczenia popołudniowe. Oczywiście mieliśmy też trochę czasu dla siebie do własnej dyspozycji. Myślę, że zintegrowaliśmy się wszyscy dobrze i czekamy już na pierwszy wyjazd na tor po zimowej przerwie – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Do rozpoczęcia tegorocznego sezonu pozostało już niewiele czasu. Zapytaliśmy Bartka, czy wszystkie sprawy związane z wyjazdem na tor po zimowej przerwie ma już zapięte na przysłowiowy ostatni guzik?

– Ja już sobie zaplanowałem, że gdzieś tam pod koniec lutego, albo na początku marca o ile pogoda pozwoli, będę się starał wyjechać na tor. Od zawsze lubię dosyć wcześnie rozpoczynać treningi na torze po zimowej przerwie. Pod względem sprzętowym jestem już przygotowany do tegorocznego sezonu. Na pewno skorzystam też z kilku silników, na których startowałem w 2019 roku. Oczywiście dokonałem już również pewnych zakupów. Zapewniam, że będę w stu procentach gotowy do startów w sezonie 2020. Czekam teraz praktycznie tylko już na odpowiednią pogodę, wówczas będzie można wykonać jakieś pierwsze jazdy oraz testy. Pierwsze treningi po zimowej przerwie służą sprawdzeniu sprzętu i jego odpowiedniej selekcji. U mnie jest, to taka standardowa procedura przed rozpoczęciem każdego nowego sezonu – zakończył Zmarzlik.

FIRMY WSPIERAJĄCE ZMARZLIK TEAM

SPONSORZY I PARTNERZY

Nic nie dzieje się w pojedynkę. Żaden sukces nie powstaje w samotności. Poznajcie firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy, a nade wszystko wspaniałych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, ludzie sukcesu, po prostu… wspaniali przyjaciele. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Poznajcie ich i ich działalność. Rekomendujemy całym sercem.

Orlen
Maszoński Logistic
Miasto Gorzów Wielkopolski
Orlen Oil
Platinum Orlen Oil
Promet Cargo
Galiński Siatki Filtracyjne
Jorg Grohmann
Wecon
Kris-Luft
Inter Cars
Grupa PP
PP Budownictwo
PP Rent
PP Car Detailing
PP Car Rental
GBS - dołącz do znajomych
Garcarek
Globex
KDK Group
Gold Las
Optyline
Mario VVS
Klim Brokers
Mitas
GM
HL
Daytona
Budnex
Rehakompleks
Prosper